Hoelang mag een baby v 5weken doorslapen?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Mhov, 27 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mhov

    Mhov Bekend lid

    1 mrt 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    Jaaa ik ging er ook een beetje door twijfelen omdat borstvoeding op vraag is. Ik heb dat advies van ritme en rekken van voedingen in de wind geslagen en geef hem gewoon wanneer hij er om vraagt. Hou wel het max van 8u slapen aan.
    Afgelopen 2 nachten heeft hij 7,5u geslapen en kwam uit zichzelf.
    Vannacht kwam hij om 6u en gisteravond om 22.30u laatste keer gedronken na 2,5u clusteren.
    Over het gewicht.. ze zei: ja ik zie dat het een flinke jongen is dus 6voedingen mag? Is 4,5kilo met 4,5 week oud veel? Geboortegewicht 3,5kilo.
     
  2. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    9 feb 2013
    11.808
    5.944
    113
    Vrouw

    Rekken van voedingen? Wacht even, heeft het cb dat gezegd???

    Weet je...
    Mijn zoon woog bij de geboorte 4400 gram. Volgens dit soort regeltjes had ie dus meteen op 6 borstvoedingen mogen zitten. Totale onzin, dan sta je binnen een paar dagen droog.
    Kijk, het kan zijn dat jouw borsten een grote opslagcapaciteit hebben, en dat jouw zoon van het -ik tank me helemaal vol-type is. Andere baby’s willen graag vaker kleinere voedingen. Zolang je dat allemaal echt op verzoek doet, is het prima. Omdat je baby nog zo klein is, en je productie nog in de kinderschoenen, hou het in de gaten. Je mag best een keer extra aanleggen, als ie niet wil, merk je dat wel.

    En kom voor vragen aub hier, want je cb maakt er een potje van
     
  3. Mhov

    Mhov Bekend lid

    1 mrt 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    Jaa dat heeft ze gezegd, ze zei je mag er nu zeker wel 3,5/4u tussen laten hoor en niet korter. Ga hem maar een ritme aanleren voor als je straks moet werken.
    Ik dacht toen al, hij is 5 weken oud? Moet dat nu al.. hij snapt toch nog niets van ritme?
    Dank je wel voor je advies, ik ga het ook zeker op verzoek blijven doen. De kleine man geeft heel goed aan wanneer hij honger heeft, het is geen stille hongerlijder.
    Ik kom zeker hier voor meer vragen :)
     
    Be Happy en Blijdorp vinden dit leuk.
  4. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Het CB hanteert helaas het flesvoedingsschema , terwijl jij borstvoeding geeft! Helemaal fout. Je mag flesvoeding nooit met borstvoeding vergelijken. Borstvoeding mag je onbeperkt geven in tegenstelling tot flesvoeding.

    Waarschijnlijk heb jij een CB welke totaal geen verstand heeft van borstvoeding. Erg jammer.
     
  5. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.947
    14.996
    113
    Euh ons cb heeft flesvoeding op verzoek, daar gingen wij dus de mist mee in. Staat zelfs in t boekje. Maaaar niet boven de liter per dag. Combineer dat met reflux en je bent als t aan de kleine ligt continue met een fles bezig. :)

    Deze is nu bijna een jaar maar zo'n beetje om de 2 uur moet er wel iets (fruit/boterham/snack etc) in anders begint ze te hikken en krijgt ze t zuur, tenzij ze een lange tuk maakt dan is t weer anders. Had ik bv gegeven dan had ik geloof ik nog om de +- 2.5-3 uur gezeten met die leeftijd. Waren echter gestopt op dag 3, produceerde een mooie lading maar helaas door omstandigheden moeten staken.
     
  6. Mhov

    Mhov Bekend lid

    1 mrt 2015
    645
    5
    18
    NULL
    NULL
    Het bijzondere was dat toen we het gesprek afsloten ze nog vroeg.. geef je trouwens borst of flesvoeding? Maar na mijn antwoord veranderde ze haar verhaal niet.. ze zei alleen: ahh oke.
    Daarvoor zei ze al dat ze het dossier van mijn zoon voor haar neus had dus ging er vanuit dat daar in stond dat ik borstvoeding geef.
    Achjaa ik hou het op verzoek voeden en max 8u slapen. :)
     

Deel Deze Pagina