Wat een heftig verhaal. Weet ook even niet wat ik moet zeggen. Het lijkt me een onmenselijk groot verdriet.
Ook mij greep het ontzettend aan.. Die laatste 4 zwangerschap weken moeten ontzettend zwaar geweest zijn..
Inderdaad heftig allemaal... Oprecht kan ik zeggen dat het beter is dat ze er niet is, maar natuurlijk mis ik haar nog iedere dag!!! Lieve allemaal ik wou jullie niet van streek maken! Het bewijs dat het allemaal wel goed mag en kan gaan is er ook! Ik heb 2 kinderen. 1 met mij en 1 bij mij en ben daar onwijs trots op! En nu 3de uk op komst. Ben er van overtuigd dat wij een beschermengeltje hebben.
Helaas is mijn schoonzusje haar eerste ook verloren. Met 38 week zwangerschap is zij met onbekende oorzaak overleden in haar buik. Wij allemaal (gezin,fam) zullen dus nooit meer volledig onbezorgd zwanger zijn. Ze is nog altijd deel van onze fam. En ik weet zeker dat jullie kleine meisje ook over jullie waakt!
@Bacio, heftig verhaal zeg! Wat leuk om allemaal foto's te zien van jullie. Dit ben ik. Manlief houdt heel erg van fotograferen en dit was tijdens het testen van onze nieuwe camera. De foto is ook wel wat aangepast. In het echt heb ik heel veel sproeten, maar op de tablet heb ik alleen deze foto staan. View attachment 550826
Er is zoveel geschreven dat ik vast ergens vergeet op te reageren.... Allereerst @Bacio jeetje meid wat heftig! Dat moet toch een grote nachtmerrie geweest zijn, heel verdrietig! Gelukkig heb je ook de ervaring dat het goed kan gaan, al lijkt het me wel pittig om die tweede zwangerschap vertrouwen te vinden! Nu een mooie derde uk op komst, hopelijk maakt hij/zij jullie gezinnetje compleet (of wie weet willen jullie ooit nog wel een vierde ) Wat leuk om jullie gezichten achter jullie namen te zien! @beebj ik dacht bij jou ook lang blond haar en bij @anak2 meer donker lang haar. Jouw naam is tr turks toch? Dat had ik ook meer in gedachten. @Marissie82 bij jou dacht ik bruin haar haha! Ik zal vanavond wel ff een foto posten, maar ook weer weghalen ivm misschien we herkenning door meelezers. Heel mijn ziel en zaligheid ligt toch op dit forum Ben tr wel benieuwd welke voorstelling jullie bij mij hebben? En mijn heupen zijn weer flink los gedraaid @anak2 Joepie 12 weken! Yes!
Haha nee niet turks.. ik ben echt een hollandse boeren tukker geboren en getogen in Enschede. Mijn man komt uit Indonesië. Anak2 de (2 staat voor 2x ) betekend kinderen in het indonesisch
Ik heb net bloed geprikt voor de Nipt en nog wat voor de verloskundige.. 7 grote buisjes pfff zat helemaal te shaken op de weg naar huis.
Bij jou denk ik echt aan een dametje. Dat komt waarschijnlijk door je nickname. Sowieso blond denk ik, heel verzorgd en serieus maar ook gezellig. Voor de rest geeeeen idee.
Mijn nicht is haar kindje verloren met 42 weken door een medische fout. Als er op woensdag was in gegrepen had hij geleefd, hij is op vrijdag in de buik overleden. Arts assistent had haar naar huis gestuurd zonder overleg met zijn supervisor, terwijl de ctg niet helemaal goed was. Brrrr. Met 40 weken mogen ze dus bij mij die kleine halen. En anders wil ik elke dag controle.