November 2017 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Elsa86, 4 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aanne88

    Aanne88 Bekend lid

    19 feb 2016
    741
    233
    43
    Oke en jij laat haar gewoon komen als ze erom vraagt? Difrax vond ik heel fijn maar drinkt hij veel te snel leeg daarom hebben we nu dr brown. Lastig om de juiste fles te vinden..
     
  2. Samila

    Samila Actief lid

    25 apr 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    Hier ook om de 3 a 4 uur. Soms doet ze langer en zet ik de fles na 4 uurtje's alvast klaar. Anders is het huis te klein en iedereen in rep en roer:roflmao:

    Ik heb dit keer de difrax fles. Bij mijn zoontje avent natural. Moet zeggen dat dl minder last lijkt te hebben dan zl. Wel gaat de fles hier snel leeg maar ze drinkt heel krachtig.
    Sinds ik haar pap verdik met johannesbroodpit gaat het een stuk langzamer. Niet gulzig meer. 1 keer maar verslikt sinds gisteravond. Normaal verslikte zij zich 3 als 4 keer per voedingo_O. Spugen is gestopt. Geen last meer van haar reflux. Ze was elke keer haar keeltje aan het schrapen. Overstrekken. Helemaal overstuur wanneer de fles niet direct klaar stond.
    Een vrolijk meisje nu dat vreselijk verkouden is.
     
    Aanne88 vindt dit leuk.
  3. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    De kleine meid heeft gister en vandaag gewoons snachts al doorgeslapen :D. Gister van 00.00 uur tot 07.30 uur en vandaag van 00.00 uur tot 06.30 :rolleyes:.

    Dit kan verder nog geen kwaad toch?
     
    Aanne88 vindt dit leuk.
  4. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    3 aug 2014
    4.261
    997
    113
    Wow al doorgeslapen? Wat flink!
    Hier wordt Korneel rond 19u -20u in bad gestoken. Daarna krijgt hij nog een fles en valt hij in slaap bij ons in de zetel. We leggen hem nog niet graag alleen boven in zijn bedje. Dus na zijn badje bij ons lekker knus in het zwangerschapskussen met een fleece dekentje over.
    Maar... we krijgen hem dan om 12u s nachts vaak niet wakker voor een laatste fles. Met als gevolg dat hij die vraagt om 2u in de nacht.... Dan slaapt hij door tot ongeveer 7u. Als we hem om 12u s nachts toch nog een fles kunnen geven slaapt hij ook door tot ongeveer 6u of 6u30.
    Ben met Korneel deze week naar de kinderarts geweest. Hij kreeg Nutrilon in zijn flesjes en kon moeilijk stoelgang maken, had krampen en erge reflux. Soms kwam er zelfs terug langs zijn neusje! Ik gaf hem zelfs al Gaviscon om wat te verzachten. De kinderarts stelde andere voeding voor. Nu geeft hij niet meer terug, lijkt hij geen pijn meer te hebben en maakt hij makkelijk stoelgang. Hij krijgt dieetvoeding. Novalac AR Digest.
     
    Miesjella vindt dit leuk.
  5. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.573
    3.507
    113
    Ja, maar overdag maak ik haar na 4/4,5 uur wel wakker.
     
    Aanne88 vindt dit leuk.
  6. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    @Aanne88 ik geef flesvoeding, aangezien ze goed drinkt, geen honger meer lijkt te hebben na de fles en zich zelf meldt tussen de 3-4 uur maak ik haar niet wakker. Heeft ook weinig zin want dan is ze zo slaperig dat ze niet goed drinkt en een half uur later wil ze weer als ze wel wakker is. De laatste dagen komt ze om de 4 uur en soms zelfs 4,5 of 5 uur. Ze krijgt sinds ruim een week 120cc maar dronk die niet altijd leeg, wilde dan 6-7 flessen per dag incl 1 nachtvoeding (gemiddeld 90-100 cc er uit) Sinds gisteren drinkt ze ze wel leeg en wil ze er nog maar 5-6 incl nacht.

    @Miesjella fijn he als dat weer kan! Zie wel weer op tegen het klooien met de durex :p nog even doorzetten tot ik weer een spiraaltje kan laten zetten. Hier is t er nog niet van gekomen. Verlies nu zo goed als geen bloed meer en heb geen pijn meer dus moet t ook maar weer eens gezellig maken als baby t toelaat... manlief heeft alleen 7 diensten komende week, in de avond en in de nacht, dus veel zal er wel weer niet van komen :rolleyes:

    @Mikkie32 hier ook in de avond de terror uurtjes! Vandaag is het de hele dag al mamahonger. Ik ben aan t proberen of het helpt voor de terror uurtjes om haar overdag ook 1-2 keer in bed te leggen na de voeding totdat ze zich weer meldt. Heb t idee dat ze dan toch meer rust heeft dan beneden met de tv aan en de hond die door de kamer gaat en alle andere geluiden. Heb tot nu toe het idee dat het helpt. Nog steeds wel huiluurtje in de avond maar ze lijkt een stuk rustiger.

    Ik heb nu het dr brown flesje met het start speentje. Avent ging te snel voor haar. Heb ook een enorm gulzige drinker die zich nu gelukkig wat minder verslikt. Spuugt vrijwel niet behalve een mondje af en toe. Heb nog even getwijfeld over verborgen reflux maar het lijkt beter te gaan. Heeft wel echt veel last van krampjes, al tijdens de voeding en er na soms tot een uur. Heb al vanalles geprobeerd, ander flesje, druppels in de voeding, boeren tussendoor (maar hapt dan vaak niet meer goed aan als ze meer dan de helft op heeft dus probeer dat uit te stellen), rechter op houden tijdens de voeding, ik ben out of options. Ze kan echt krijsen als ze die krampjes heeft, zodra die weg zijn is er niks meer aan de hand en is het een rustige baby. Moet dinsdag naar t cb, eens kijken of die nog wat weten. Voeding indikken of wisselen van voeding durf ik niet zomaar te doen zonder overleg.
     
    Aanne88 en Miesjella vinden dit leuk.
  7. elita

    elita Bekend lid

    25 feb 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    Kraampjes horen er ook een beetje bij. Vanaf 6 weken wordt t minder.zoonlief krijgt borstvoeding Em heeft er ook last van. Net zoals dat hij krijst voordat hij moet poepe. En vaak een kwartier/half uur vooraf al onrustig is terwijl hij gewoon spuitlyiers heeft vd bv dus pijn kan het niet doen.
    Herken wel wat je zegt van die krampjes. Niets is goed endaarna zijn ze weer zichzelf en tevreden.

    Met doorslapen is niets mis. Lekker van genieten
     
    Miesjella vindt dit leuk.
  8. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    19 feb 2015
    2.068
    39
    48
    #308 SJ86, 3 dec 2017
    Laatst bewerkt: 3 dec 2017
    Dag dames...

    Daar ben ik weer... schandalig zeg...ik ben al heel lang niet geweest, maar met een dreumes van bijna 17 maand en een baby van 1 maand... kom ik er niet echt aan toe..

    Hier gaat het goed. Ons dochtertje drinkt om de 4 uur. Snachts af en toe 5. Overdag wil ze ook wel eens om de 3 of 5 uur, maar we proberen toch richting de 4 uur te sturen, zodat ze regelmatiger drinkt. Sindsdien lijkt ze ook minder last van haar buik te hebben. Ze drinkt nu 6x 100 en we zijn aan het opbouwen naar 2 flesjes van 110 in de avond nacht. Ze is nog naar 3.2 kilo, dus wil ook niet te snel gaan (randprematuur).

    Wat drinken jullie kindjes en hoe zwaar zijn ze?

    Is het leuk om een lijst aan te maken met de bevaldatum en of je een jongen/meisje/meerling hebt? Vind ik zelf makkelijk met vergelijken..
     
    Miesjella vindt dit leuk.
  9. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    19 feb 2015
    2.068
    39
    48
    @Sterretje31

    Ik zie dat jij ook een dreumes van 1.5 hebt. Mijn zoontje is nu 16 maand. Hoe gaat het samen. Reageert je oudstee kindje goed op de baby? Hoe vind jij de combi?
     
  10. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.573
    3.507
    113
    @SJ86 welkom terug. Ik snap dat je vaak geen tijd hebt om te reageren, want het is zeker druk 2 van die kleintjes.

    Wij waren dus aan het stoeien met de flessen en wat hier nu lijkt te werken is de dr Brown fles met difrax sprekn maat S. Nu doet ze keurig 20 minuten over de fles.

    Die bevallijst lijkt me een goed idee. Vind het ook wel leuk om daar dan het gewicht en de lengte bij te zetten. Ik zal zo beginnen met de lijst.
     
    Aanne88 vindt dit leuk.
  11. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.573
    3.507
    113
    November mama's 2017

    2 november
    Elsa86: Mia - 4666 gram en 54 cm
    Marloesje24: Kay
     
  12. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.573
    3.507
    113
    Om de lijst aan te passen: even klikken op 'reageer' en de de quote aan het begin en einde van het bericht weghalen.

    En nu ga ik weer slapen.:D
     
  13. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    18 jan 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    November mama's 2017

    29 oktober
    Miesjella: Alessia - 3535 gram en 53 cm

    2 november

    Elsa86: Mia - 4666 gram en 54 cm
    Marloesje24: Kay
     
  14. Samila

    Samila Actief lid

    25 apr 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    November mama's 2017
    27 oktober
    Samila: Julène - 2875 gram en 47 cm

    29 oktober
    Miesjella: Alessia - 3535 gram en 53 cm

    2 november

    Elsa86: Mia - 4666 gram en 54 cm
    Marloesje24: Kay
     
  15. Samila

    Samila Actief lid

    25 apr 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    @SJ86

    Hoe reageert jou oudste op de kleine?
    Mijn zoontje is bijna 2.5 jaar. Had verwacht dat hij jaloers zou zijn aangezien hij niet al te veel van mijn zwangerschap wilde weten. Maar hij is echt een grote broer. Zijn zusje mag niet huilen. Dan klimt hij in haar bedje om de speen te geven. Glundert helemaal als hij haar ziet. In zijn slaap roept hij haar. En hij wil haar constant vasthouden. Maar na 5 seconden is hij er al klaar mee en als je niet snel bent gooit hij haar aan een kant. Heeft hij een keer gedaan. Gelukkig was het op bed en lag er een kussen. De kleine krijgt heel wat voor haar kiezen met haar broer. Heb al vele reddingsacties moeten doen.:roflmao:
     
    Miesjella vindt dit leuk.
  16. Katin87

    Katin87 Fanatiek lid

    20 feb 2017
    1.348
    3.093
    113
    November mama's 2017


    11 oktober
    Karin: Zoë - 3100 gram en 48 cm

    27 oktober

    Samila: Julène - 2875 gram en 47 cm

    29 oktober
    Miesjella: Alessia - 3535 gram en 53 cm

    2 november

    Elsa86: Mia - 4666 gram en 54 cm
    Marloesje24: Kay
     
  17. Sterretje31

    Sterretje31 Bekend lid

    8 nov 2014
    726
    75
    28
    Nou het is af en toe wel heel erg pittig! :eek:
    Hij was behoorlijk van slag door alles, zette zich enorm tegen mij af, luisterde voor geen meter, zocht echt continu de grens op, huilde om alles... gaat nu gelukkig weer iets beter, maar vd week is ie ziek geweest dus nu weer even een moeilijke fase. Veel gillen en huilen wanneer hij z’n zin niet krijgt...
    ‘Het is een fase, het is een fase, het is een fase’ :roflmao::p
     
    Samila vindt dit leuk.
  18. Aanne88

    Aanne88 Bekend lid

    19 feb 2016
    741
    233
    43
    November mama's 2017


    11 oktober
    Karin: Zoë - 3100 gram en 48 cm

    27 oktober

    Samila: Julène - 2875 gram en 47 cm

    29 oktober
    Miesjella: Alessia - 3535 gram en 53 cm

    2 november

    Elsa86: Mia - 4666 gram en 54 cm
    Marloesje24: Kay

    3 november
    Aanne88 - 3720 gram en 50 cm
     
  19. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    @Elsa86 wat is het verschil tussen de dr brown spenen en die van difrax? En passen die difrax spenen gewoon op de flessen van dr brown?
     
  20. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    November mama's 2017


    11 oktober
    Karin: Zoë - 3100 gram en 48 cm

    27 oktober

    Samila: Julène - 2875 gram en 47 cm

    29 oktober
    Miesjella: Alessia - 3535 gram en 53 cm

    2 november

    Elsa86: Mia - 4666 gram en 54 cm
    Marloesje24: Kay

    3 november
    Aanne88 - 3720 gram en 50 cm

    5 november
    DangerBlonde: Hailey - 3626 gram en 52 cm
     

Deel Deze Pagina