Dank je wel meis. Nou, ik ben toch niet zo zeker meer. Heb weer bruinverlies. Poeh, m'n lichaam maakt het wel spannend
Willen jullie meekijken? 10 minuten geleden een test gedaan en zie ik nou een tweede lijn? Had net bijna geen plas meer over voor een test maar plas nu bijna in m’n broek van de spanning!!!! Ken de test niet trouwens, kreeg ik gratis bij een bestelling dus kan zijn dat deze misschien vals positief aangeven? Ik durf er niet in te geloven
Hier geeft mijn lijf nog geen signalen van helemaal niks. Niet van menstruatie (moet morgen ong. Beginnen) of een zwangerschap. Als het morgenochtend nog niet doorgezet heeft ga ik een testje doen.
@Elletje spannend!! Mijn duimen draaien! @Anoniemmie ik zie zeker een streep. Misschien even kv 2v5 doen? Hoeveel dpo nu? Wilt iemand mij op roze zetten Ik geloof dat het goed zit
Bedankt voor het kijken allemaal! Ben nu op m’n werk, dus zal vanavond even uitgebreid verslag doen over dpo enzo. Want heb geen exacte datum. Spannend @Elletje !
Wat een spanning hier allemaal! Alle meiden met een klein wondertje in hun buik: gefeliciteerd!!!! Aan alle dames die het deze maand niet gegund is: balen en sterkte! Hier hangt helaas ook de rode vlag uit ..
Ik ben nog voorzichtig zeker gezien mijn leeftijd en nog best ver voor mijn nod.. en een missed abortion vorig jaar.. maar ik zie echt een lichte streep. Jullie ook?? . nog even afwachten we juichen echt nog niet.. maar ik ben blij met dit begin ik blijf nog even op paars hoor als het een knaller is wil ik pas naar roze..
vind het moeilijk te zien. Denk wel een streepje te zien, maar kan je ook een scherpere foto maken? Dan is het makkelijker te zien.
Ja hartstikke roze (maar krijg ik niet goed op de foro)en binnen 3 minuutjes camera is niet heel duidelijk helaas Misschien dat deze beter zichtbaar zijn?