Wij zijn dol op bijzondere namen. Liefst kort en in meerdere talen mooi. Ook betekenis vinden we heel belangrijk. Nu kwamen we op de naam Alpha. Ik vind het alleen een beetje jammer dat het een unisex naam is... Wat vind jij van de naam Alpha? Wat is je associatie? Vind je het stoer, sexy, schattig of vreemd? Ik hoor het allemaal graag!
Ik moet denken aan de serie teenwolf waarin 'de alpha' de grootste/sterkste weerwolf is. Het alphamannetje...en dat vind ik niet per se een positieve associatie maar eerder negatief. Daarnaast vind ik het geen naam.
Mijn eerste gedachtes waren Alpha Romeo het automerk, het alpha mannetje en fort Alpha de tv serie. Voor mij zou dat hem niet worden....
Denk idd meteen aan alphamannetje en dat zou ik geen leuke associatie vinden. Verder ben ik helemaal niet van de zelf verzonnen namen/zelfstandig naamwoorden ombouwen tot naam, dus ook daarom is dit niet mijn smaak
Ik denk aan aphalfa van de boefjes. Vind Alpha ook niet echt een naam. Ik ben docent wiskunde , hoor dat in mijn vakgebied veel
Moest ook aan alphamannetje denken. En eerlijk gezegd, mn eerste gedacht was: dit is toch helemaal geen naam? Sorry
Nee, ik vind het geen mooie naam. Wat vind je van Aleph? Hetzelfde idee, maar dan in een andere taal .
jij bent mijn Alpha en mijn Omega. Ook leuk tijdens wiskunde trouwens Ik heb jarenlang de met de wiskundige alpha moeten werken. Vreselijk als naam.
Ik zou er wel aan kunnen wennen, maar het is in mijn ogen wel een naam die enorme verwachtingen schept. De kans dat je kindje ook echt een alpha-persoonlijkheid heeft is zo klein dat ik persoonlijk de gok niet zou wagen.