Ik ben nu 21 weken zwanger en mijn jas past me niet meer. Ik ben een koukleum en doe veel op de fiets enzo. Uitgerekende datum is pas april. Dus tot die tijd moet ik een alternatief hebben voor een jas. Wat hebben anderen? Ik dacht ook al aan een draagjas? Maar ja na april gebruik je geen winterjas als draagjas meer. En zo goedkoop zijn ze niet. Marktplaats ook wel gekeken maar kon niet echt wat vinden. Wie heeft er tips?
Ik had een dik zwart vest...paar maten groter en los model en daarover heen een leuke omslagdoek. Maar ik fiets sowieso niet en al helemaal niet in de winter dus was alleen voor kleine stukjes.
Toen ik zwanger was in de winter. Heb ik een winterjas bij de Zeeman gekocht maatje koe. Het was niet heel sjiek, maar wel warm. En daarna heb ik die zonder moeite weer weg gedaan in een zak voor leger des Heils. Prima oplossing voor die paar maanden.
Ik heb een zwangerschapsjas van noppies, deze kan je na de zwangerschap dragen als gewone winterjas doordat er een tussenstuk van de rits uit kan. Ideaal!
Ik had een lekker warme zwangerschapsjas van H&M. Niet duur maar wel warm en erna via Marktplaats weer verkocht
Hier ook via marktplaats gekocht gewoon van C&a, maar dan voor 15 euro. Prima voor die korte periode.
Ik heb een tijd lang een jas van mijn man gedragen. Voor ik zwanger werd ben ik 9kg afgevallen dus mijn eigen jas heeft me lang gepast, omdat deze me een flink stuk te groot was geworden. Daarna een jas van mijn man, die een stuk groter is dan ik.
Als je zeker weet dat je wilt dragen zou ik voor een draagjas gaan, ideaal! En dan bijv een softshell, die kan je het hele jaar door gebruiken. En dan voor de koude dagen een goedkoop in grote maat vest eronder.
Ik heb online een leuke winterjas gevonden bij Bonprix. Niet zo duur en eventueel ook door te dragen na de zwangerschap ivm ritsen aan de zijkanten die je weer dicht kunt doen.
Ik heb een winterjas bij bonprix vandaan. Gebruik het nu voor de 2e zwangerschap/kindje. Het is een gewone jas, maar kan er ook een stuk tussen zetten voor de zwangerschap en een ander stuk voor als ik wil gaan dragen. Geloof dat deze jas rond de 70 euro was dus dat valt opzich nog wel mee. En hij is lekker warm
Ik heb aan het begin van de winter een jas in de aanbieding gekocht van mamalicious. 30 euro. De winter duurt nog wel even, dus als je het kan missen zou ik het voor een paar tientjes niet laten. Als je het elke keer koud hebt buiten is ook niks toch?
Ik heb ook zon jas van love2wait. In t begin past je kindje in een doek prima onder deze jas. Nu met 9 maanden gaat de rits nog dicht aan een zijde andere zijde tot onder mn tula.
Ik lees dus veel dames eigenlijk die echt een goedkopere zwangerschapsjas hebben en niet ook een draagjas? Een vest ofzo werkt voor mij niet, ik ben veel te veel een koukleum haha.
Dit is dus niet echt een draagjas? Ik heb even op de site gekeken. Maar daar zie ik wel van die combinatiejassen maar ook veel de opmerking erbij dat ze niet heel warm zijn?
Ja ik weet zeker dat ik ga dragen. Deed ik vorige keren ook veel. Alleen toen geen specifieke draagjas nodig gehad in de zomer enzo. Kan je er 1 aanraden dan?
Ik heb een jas van mijn moeder gedragen. Geen draagjas, ik vond dat zelf onhandig. Had en heb liever over jas en dan fleececover (alleen de eerste paar maanden onder de jas gehad, paste met jas van mijn moeder ). Positie jas vond ik zonde van mijn geld haha
Dat is dus ook een beetje mijn twijfel.. Ik vind het ook wat zonde. En ik heb tot nu toe altijd gedragen met een fleececover inderdaad. maar ik dacht nu.. als ik toch een andere jas moet kopen, dan misschien combineren?