Ooooh, Elizabeth is ook mooi. Stond ook op mijn lijstje. Ik houd van klassieke namen. Ik ga voor ziekenhuis.
Ook die wil ik graag weer ja hahaha. Ren met 't eerste weetje naar 't ziekenhuis, gaat mij niet gebeuren dat ik al te ver ben voor een ruggenprik
Iedereen hier ook gefeliciteerd! Dat we allemaal maar gezonde baby's mogen krijgen ergens in juli/augustus. Borstvoeding: Ja zeker ga ik dat weer doen. Oudste bijna 2 jaar gegeven en de jongste krijgt nog. Ik moet wel in het ziekenhuis bevallen wegens een eerdere ks.
Precies dat idd! Ik heb heerlijk geslapen tijdens mijn bevallig. Geen pijn voor mij als het niet nodig is.
Ik wilde zelf voor een thuisbevalling gaan bij Hugo. Alleen bleek ik binnen 3 kwartier 5 centimeter ontsluiting te hebben en piepte ik ineens anders. Eenmaal in het ziekenhuis was het al 8 centimeter . Achteraf maar beter dat ik naar het ziekenhuis ben gegaan. Flink bloedverlies gehad en de hartslag van Hugo daalde enorm . Er werd zelfs overlegd met de kinderarts + dat de placenta pas na 25 minuten wilde komen. Nu maar uit voorzorg het ziekenhuis. En even worden verzorgd met eten is ook geen ramp Overigens geen pijnbestrijding gehad, doordat ik direct in een weeënstorm kwam tijdens de ultrasnelle bevalling. Dit keer wil ik het dus ook niet. Ik kan het blijkbaar zonder En dankje @Viviennee , ik vind die naam ook tof
Zekerrrr een ziekenhuis bevalling! Zeker na de kennis van de vorige bevalling, hoe alles (redelijk) snel bij de hand is etc. Moet er niet aan denken om alsnog tijdens/na bevalling in ambulance naar het ziekenhuis te moeten gaan. Tevens is het voor ons ook niet direct om de hoek.
Nee, ik vind het ook gewoon een fijn idee dat hulp dichtbij is. Juju's hartslag kwam ook niet meer terug dus had ook heel anders kunnen aflopen. Woon dan helaas weer in Drenthe denk ik, ga liever naar t vumc
Zo hier is Sinterklaas ook weer achter de rug. Ik heb een elektrische deken gekregen, zo blij mee haha! @Viviennee wat mij betreft prima hoor als ze mee gaat schrijven. Ik heb al wel een beetje over namen nagedacht. Voor een jongen staat Sem of Finn hoog op het lijstje. Onze dochter heet M-i-l-o-u dus als meisjesnaam weet ik het nog niet zo goed. Iemand ideeen? Bevalling is hier trouwens verplicht in het ziekenhuis. Ik word weer ingeleid. Hopelijk haal ik dit keer de 37/38 weken.
Die gaat op het lijstje . Eloise is inderdaad ook erg mooi maar lijkt een beetje qua uitspraak op mijn eigen naam.
Namen wordt hier nog wel een dingetje hoor! Voor zoontje stond deze al een paar jaar vast. En maar goed ook want een meisjes naam hadden we toen al niet, haha. Hier trouwens geen pijnmedicatie gehad tijdens bevalling. Daar ging het allemaal veel te snel voor. Maar wel een flink dalende hartslag bij zoontje waardoor hij met vacuüm pomp is gehaald,net optijd. Het operatie team stond al klaar.
@Viviennee Julian vind ik wel wat hebben, ook omdat ik het wel leuk vind dat Juli (geboortemaand) erin zit. Voor een meisje zou ik dat ook leuk vinden als tweede naam, maar Julia, Julie, juliet, Juul vallen af door bekenden. Iemand nog andere ideeen wat bij een meisje (en jongen) kan waar de betekenis juli in zit? Andere taal mag ook Hier zonder pijnbestrijding in het zh bevallen. Ik zat thuis al zonder echte pijn (alleen wat gepuf) op 6 cm. Toen de vk kwam, dacht ik dat ze iets zou zeggen van ik kom over zoveel uur weer terug. Maar het was direct: je mag je tas pakken, ik ga het zh bellen In het zh kon ik heel goed ontspannen tussen de weeen door, dus ging wel prima. Zou bij n tweede bevalling ook weer kiezen voor zonder. Maar nu met ks moet ik wel. Vind dat toch wel spannend zo’n spuit in je rug....!
Mijne heet Juliette dus kan helaas geen Julius. Julia vind ik ook leuk, jammer dat iedereen bij jou al zo heet haha. Denk dat je zo alles met jul wel een beetje hebt tenzij je t echt gek wil maken. Ik ben op zaterdagochtend ingeleid en heb echt heel veel pijn gehad van zondagnacht tot 11 uur maandag. Die prik zat denk ik niet helemaal goed want de pijn werd anders maar was niet weg, kreeg een hele pijnlijke plek in de zijkant van mn rug, maar goed, was daarmee nog beter te doen dan zonder. Het was blijkbaar druk daar of zo. Moest constant uren aan de ctg hangen ipv een half uur, ruggenprik kwam ook uren later etc etc. Persen heb ik dan weer vrij weinig van gevoeld maar had ook niet echt weeen meer op een gegeven moment ook al had ik opwekkers, dus heb haar er bijna zonder weeen uitgeperst :') Was ook nog wel een dingetje.
Wiki zegt dit "De oorspronkelijke Romeinse naam van de maand was Quintilis, wat 'de 5e maand' betekent; volgens de Romeinse kalender was maart de eerste maand van het jaar. Later is de maand naar Julius Caesar vernoemd." Dus wellicht zou Quinn of Quinten of zo voor een jongen nog kunnen
Hier twee keer in het ziekenhuis bevallen zonder pijnbestrijding. Mn voorkeur heeft het deze keer weer in t ziekenhuis zonder pijnbestrijding Maar mocht t niet kunnen ach dan zal het me thuis ook wel lukken. Ik hoef alleen die vieze bende niet thuis. Ik ging nu twee keer een paar uurtjes weg en kwam terug met een schoon kindje @Viviennee nee geen problemen mee hoor Namen Pff nee hier nog geen idee en ons kennende weten we t pas kort voor de tijd zeker Hahaha twijfelkont als ik ben