November 2017 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Elsa86, Nov 4, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Ik gebruik babytracker

    Lenora heeft ook een lintworm.. Drinkt zo'n 850 cc per dag!
     
  2. ike

    ike Fanatiek lid

    Jul 5, 2013
    1,573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    Bakeren jullie op eigen initiatief in? Bij het cb zeiden ze tegen ons dat het onder begeleiding van hen moest. En de heupjes moesten dan extra gecontroleerd worden. Hoe is dat bij jullie?
    Kan je de puckababy wel gebruiken zonder "toestemming" van het cb?
     
  3. ike

    ike Fanatiek lid

    Jul 5, 2013
    1,573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    Geeft ze niet meer over?
     
  4. Samila

    Samila Actief lid

    Apr 25, 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    Bij mij heeft de kraamzorg het voor mij gedaan en mij geleerd. Ik gebruik een flanellen doek. Direct ook lekker warm
     
  5. Miesjella

    Miesjella Bekend lid

    Jan 18, 2017
    641
    279
    63
    NULL
    NULL
    Ik gebruik de app SamenVoeden, kun je ook aangeven met welke borst je begint en eindigt.
     
  6. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Inbakeren moest hier in overleg met cb, idd met heupjes etc controleren. Ik mocht het proberen van haar want alles was in orde. Zelfde gold voor de puckababy, al is die wel wat losser dan een inbakerdoek. Ga er eens een lenen bij een vriendin, kijken of het helpt. Ik begin toch meer te denken dat t aan de voeding ligt dat ze nu zo onrustig is, ze haalt de 4 uur niet meer tussen de voedingen en krijgt ook ruim 850 aangeboden per dag. Drinkt niet altijd alles op maar de laatste dagen vaak wel. Heb net cb nog eens gebeld en moet idd de nutrilon forte eens gaan proberen op te bouwen, mengen met de gewone standaard hero voeding. @elita je hebt gelijk, maar het staat niet meer op de pakken aangegeven dat het voor hongerige baby’s is haha dus dan kon ik lang zoeken.
     
  7. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    Jun 30, 2014
    6,573
    3,507
    113
    Ik heb hier net voor het eerst ingebakerd. Heupjes waren hier maandag goed. Met de pacco heeft ze met haar beentjes nog wel vrijheid. Toeval of niet, maar na een klein beetje zeuren is ze heerlijk in slaap gevallen.

    Fayèn ligt ook in bed en Emma zit rustig op de bank een film te kijken. Dus even rust hier.
     
    ike and Aanne88 like this.
  8. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    nee.. sinds ze fles krijgt niet meer!
     
    ike likes this.
  9. Samila

    Samila Actief lid

    Apr 25, 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    Kleine meid hier is nog steeds verkouden. Lijkt juist erger te worden. Ze heeft veel hoestbuien waar ze met moeite uit komt. Piepen bij het ademen. Net bij de ha geweest. Moest direct langskomen. Heeft ze waarschijnlijk het rs virus.
    In overleg met kinderarts kijken we het aan omdat ik haar neusje al goed spoelen met zoutoplossing. Meer kunnen ze toch niet doen.
    Zo zielig als ze zo klein zijn.
     
  10. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Geniet van je rust haha!

    Och arm ding wat zielig! Is dat RS virus niet gevaarlijk? Staat me iets van bij. Zou ook erg schrikken.


    Ben zelf sinds gisteren ook enorm verkouden. Manlief nog niet en baby ook nog niet. Ben wel erg bang dat ik baby ga aansteken, zal toch voor haar moeten zorgen want ben alleen thuis met haar. Probeer wel veel Mn handen te wassen tussendoor en als ik moet niezen de andere kant op, maar het zal toch niet allemaal helpen denk ik.
     
  11. elita

    elita Bekend lid

    Feb 25, 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    Ahhh. Thomas was hier aan het opknappen en toen weer een virus van zijn broer gekregen want we zijn allebei opnieuw snotverkouden geworden. Zo sneu.


    Ik bakerde bij de vorige ook altijd in mrt een hydrofiel dat was voldoende
     
  12. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Kan je dat met een gewone hydrofiel doen of moet je daar een extra grote voor hebben? En hoe doe je dat? Give me instruction haha
     
  13. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    Jun 30, 2014
    6,573
    3,507
    113
    @DangerBlonde het verkouden worden kun je helaas toch niet voorkomen. Fayèn was hier de eerste maanden alleen maar verkouden, rochelde steeds en ik heb meerdere malen bij de huisarts gezeten. Fayèn en Emma zijn hier ook alweer verkouden. Nu weer iets Minder. Mia heeft er gelukkig nog geen last van gehad.

    Ik ben zelf vlak voor de bevalling nog snip verkouden geweest. Hopelijk blijft het nu (even) weg.
     
  14. Samila

    Samila Actief lid

    Apr 25, 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    Het kan gevaarlijk zijn ja omdat kleine baby's in ademnood kunnen komen en zelfs stoppen met ademen. Maar helaas kan je er niet veel tegen doen. Je ontkomt er niet aan. Mijn kleintje is als laatste ziek verkouden geworden. Maarja...gemiddeld worden kleine kinderen 10 keer per jaaregio
    verkouden. Vooral als ze in aanraking met andere kinderen komen zoals bij de opvang. Het lijkt lopende band werk en je wordt er gek van. Lijkt alsof de verkoudheid niet over gaat maar is dus elke keer een ander virus.:confused:

    Als de baby verkouden is goed neusje doorspoelen met zoutoplossing. En eventueel langs de ha gaan voor een controle. Soms is het niet zomaar een verkoudheid of griepje. Ondanks dat het kindje 3 is en broer en zus ook eeuwig verkouden waren, ga ik de eerste twee jaren met elk kind wel elke keer naar de ha gaan voor een controle. Maar dat is meer omdat ik zelf astma heb. Zo bleek mijn zoontje dus astmatisch te zijn. Daar hoest je je ook een ongeluk bij en de verkoudheid of griep maakt het juist erger.
     
    DangerBlonde likes this.
  15. elita

    elita Bekend lid

    Feb 25, 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    Wij deden het met een gewone hydrofiel. Je jan het ook met eennextra xl hydrofiel doen.

    https://www.inbakeren.nl/inbakeren/veilig-inbakeren/#xl-hydrofiel

    Hier zie je een voorbeeld plaatje
     
    DangerBlonde likes this.
  16. Aanne88

    Aanne88 Bekend lid

    Feb 19, 2016
    741
    233
    43
    Yes vandaag terug naar het ziekenhuis geweest en er zit geen restweefsel meer in mijn baarmoeder. Ben zo blij en opgelucht :)
     
    baboon, ike, Ilse84 and 3 others like this.
  17. ike

    ike Fanatiek lid

    Jul 5, 2013
    1,573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    @PH1 krijgt ze gekolfde melk of kv? Fijn dat ze nu niet meer spuugt.

    @Aanne88 wat fijn! Gefeliciteerd!

    Ons meisje is niet helemaal lekker ze hoest en niest, afspraak gemaakt bij de huisarts en kort daarna gaf ze flink over. Ik had haar vieze kleertjes uit gedaan (terwijl zij op ons bed lag, daar gebeurde het) maar kon daarna niet meer recht staan... Het was in mijn rug geschoten (bij mijn bekken komt volgens fysio door de bevalling). Wat is dat onhandig zeg, ik kan amper lopen en haar verzorging is zo toch ook wel moeilijk (lees: niet te doen). Ik heb mijn moeder, die 125 km verderop woont, moeten vragen om ons te komen helpen.
    Met moeite naar de huisarts geweest misschien heeft ze een virus maar de longetjes waren in ieder geval schoon. Ivm het spugen moet ik de plasluiers in de gaten houden. Voor de huisarts was het duidelijk dat E misselijk is, zo kwam ze op ons ook over.
    Ze wil de hele tijd bij mij liggen, terwijl ik juist veel bewegen moet. 2 totaal verschillende behoeftes, zij gaat op dit moment voor, hopelijk gaat het niet te vast zitten bij mij.
     
    Aanne88 likes this.
  18. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Ze krijgt nu afgekolfde melk.. Ik heb vandaag 1.2 liter afgekolfd, dus ben een voorraad aan het aanleggen!
     
  19. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    Feb 19, 2015
    2,068
    39
    48
    Dag mama's.....

    Gats.. had persoonlijke reacties geschreven en opgeslagen in mij notities.. dacht ik tenminste. Wilde het verhaal aanvullen en plastsen net.. alles foetsie. .dan maar een algemenere reactie

    # Borstvoeding
    Zo knap dat je het maar blijft proberen. Hoe gaat het inmiddels? Zelf geef ik flesvoeding. Bewuste keuze voor beide kindjes

    # Hongerige baby
    Hier ook een hongerig kindje. Om de vier iur drinkt ze nu 110 (120/4 en dan afgieten). Ze was vorige week nog maar 3.2 kilo, dus wil geen mega flessen aanbieden,, maar nu ze soms eerder komt (vooral snachts).. bouwe we gewoon weer langzaam op.

    #inbakeren
    N. kan dr rust ool niet zo yoed vinden door de maaiende armpjes. Bij de eerste geb ik met pacco ingebakerd, maar daar was/os N. nog een Beetje te klein voor. Daarom gebruik ik nu de swaddle me. Helaas wurmt ze zich daar soms wel uit, dus ivm de veiligheid binnenkort maar over.
    Ik Bakers alleen na de 23.00/03.00 uir fles in, omdat ik wil dat ze dan langere slaapjes doet. Inbakeren met hydrofiel heb ik opk gedaan. Je hebt instructiefilmpjes op YouTube. Ik deed het met een XL doek...maar mijn dochter kreeg haar ampjes los.

    #Slaapjes
    N. Slaapt vooral tussen de middags en snachts van 10 tot 7 in haar bedje. Smorgens ben ik vaak weg en ik vind het ook onhandig met de dreumes van 17 maand erbij om steeds naar boven te moeten. Ik.moet ook zeggen dat we bewust voor wat meer beneden hebben gekozen, omdat N eerst zoveelwakker werd snachts. Zo merkt zij dag en nachtverschil beter.. savonds ligt ze bij mij op de borst op de bank..

    #huilen
    Ik merk dat een richting de 6-8 weken huilpiek gaan. N.huilt meer en het is nu ook regelmatig heel hard en krijserig. Ze heeft ook echt dr huiluurtjes tussen 16.00/21.00 uur..met het meest dramatischer moment tussen 19.00 en 20.00 uur..precies als haar grote broer vanalles moet. Ze is dan niet weg te leggen.. dan is het non stop krijsen. Ook een deel van de tijd ontroostbaar..dwz dat ze dan ook blijft krijsen n de armen. Dat zeer onrustige moment blijft naar een half uur ongeveer.

    #buikkrampjes
    Ik heb het idee dat ze ook wel last heeft van dr buikje. Is dat herkenbaar?

    # spugen
    N. moet soms best veel spugen vind ik. Hoe is dat bij jullie kindjes?
     
  20. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    Feb 19, 2015
    2,068
    39
    48
    Wat super!
     
    Aanne88 likes this.

Share This Page