@Jabinca wat een drukte. Niet zo gek dat dat wat zwaar voor je wordt. Hopelijk hebben jullie met z'n allen een goeie nacht gehad. Hier helpt de bank wel. Als ik netjes blijf zitten tenminste . M'n dochter moet toch echt af en toe iets hebben en als ik dan in beweging kom merk ik dat gelijk. Maar goed de rust doet duidelijk goed. Van sinterklaas het nieuwste boek van Dan Brown gekregen dus daar ga ik nu lekker aan toe komen .
Vervelend zeg al die verplichte rust! Maar alles voor een goede zwangerschap natuurlijk! Hier gaat het gelukkig wel goed met mijn rug, niet teveel doen. Wel net de woonkamer schoongemaakt en opgeruimd enzo.. lekker thuis komen voor mijn man ook, is weer 3 dagen in het buitenland geweest.. kan ik rest van de dag lekker relaxen.. mijn zooontje is ook lief voor mij dat scheelt Vinden jullie de weken ook zo snel Gaan? Ben inmiddels 25 weken , had het gevoel dat het bij mijn zoontje minder snel ging..
Volgens mij heeft iedereen nu de 24 weken mijlpaal gehad?? Ondanks alle kwaaltjes en verplichte rust, vind ik dat toch wel een klein feestje waard! Voor iedereen met verplichte rust en ander kwaaltjes, sterkte! En dames, probeer wel te blijven genieten ❤
Ja volgens mij ook, dus alle baby's zijn nu levensvatbaar . Uiteraard nog veel te klein en ze moeten niet nu al geboren worden, maar ze zouden het nu al kunnen overleven .
@Jabinca, ik hoop dat je een goede nacht hebt gehad vannacht. En het is toch nog niet zo gek dat je vermoeid bent: je hebt al 2 kleintjes rondlopen waarvan de jongste net 1 is, dat kan soms los van dat je zwanger bent al vermoeiend genoeg zijn toch?! Hopelijk kan je weer een beetje bijkomen de komende dagen. Wat betreft een kraamhotel, dat ken ik eigenlijk ook niet zo. Geen idee ook of dat hier in de buurt zit. Bij het ziekenhuis hier gaan ze vanaf januari groot verbouwen, bijna de helft van de verloskamers is daardoor tijdelijk dicht. Ik ben dus heel benieuwd hoe dat gaat verlopen....
Uitslag is goed. Ze hebben niks kunnen vinden. Gelukkig ook geen nare pijn meer gehad! Hopelijk blijft dat ook weg. Ik ga er maar gewoon vanuit dat ze ergens op drukte dat de pijn veroorzaakte. Harde buiken vallen ook mee, dus we gaan gewoon vrolijk door! Vanmorgen begonnen met een sneeuwpop in de tuin net een stukje van mijn dochters bedje geverfd, maar na het kopse kantje vond ik het genoeg. Ik kreeg tijdens het gronden ineens de ingeving dat donker paars ook wel heel leuk is, dus hopelijk haalt mijn lief dat kleurtje vanavond! Ik vrees alleen dat het middag slaapje er binnenkort uit gaat... Zingen spelen en praten... Kraamhotel ken ik eigenlijk ook niet. Ik vindt mijn verlof nog best ver weg klinken, maar heb ook niet het gevoel dat het al zo ver in december is. Nog 15 weken tot due date is ook best ver weg...
Dat is goed nieuws!! Ik vind het allemaal ook nog zo ver weg! Bijna een half jaar zwanger nu, nog ruim 3 maanden te gaan. Ik ben sowieso een ongeduld haha Het to-do lijstje wordt nu wel steeds langer. Na de verjaardag van mijn zoontje ga ik flink aan de slag
Wat fijn @Julias! Hopelijk blijft de pijn ook weg. Leuk een sneeuwpop! Ik vind het aan de ene kant snel gaan en aan de andere kant super langzaam. Nu met de kerst in het vooruitzicht gaat de tijd wel snel. Druk op werk, gaan nog een weekendje weg. Ik denk dat vanaf januari de tijd stilstaat voor mijn gevoel.
Iemand nog tips voor leuke series/films op Netflix? Liefst dingen die je kunt kijken terwijl er ook nog een peuter rondscharrelt, dus niet te gewelddadig . Aangezien ik nu de komende weken toch alleen maar op de bank moet hangen zoek ik wat om te kijken. Ook andere tips om de tijd door te komen zijn welkom . Ik ben al druk aan het borduren voor een geboortelap voor de kleine meid, maar dat is niet iets om de hele dag te doen.
Hee Gruffalo, jij ook in de lappenmand? Heftig verhaal ook zeg. Hoe zit het nou met je ontsluiting? Kan het wel langere tijd zo blijven dan? Veel sterkte. Zelf ga ik The Crown kijken - seizoen 2. Prachtige serie. Is wel kindvriendelijk ook.
Ja ik ook flink in de lappenmand, maar gelukkig nog wel thuis. Ontsluiting blijft stabiel, baarmoedermond is wel grotendeels verstreken, dus er is niet veel nodig om ervoor te zorgen dat de ontsluiting verder gaat. Rustig aan doen is het enige wat ik zelf ertegen kan doen. Die serie zal ik in mijn lijst gaan zetten! Kan ik morgen al mooi mee beginnen. Heb jij nog dingen waar je je mee kunt vermaken in het ziekenhuis? Moet je nu blijven tot de kleine komt?
Eigelijk sla je de spijker op zijn kop, was ik eigelijk alweer vergeten dat dit al de situatie is los van mijn omstandigheden rondom de zwangerschap. Maar nee de nacht was echt rot, had mijn man ondanks zijn 'slaaptekort' ook gevraagd af en toe naar zoonlief te gaan want me lijf vond dit niet zo grappig. Manlief was uiteindelijk hele middag weg, gelukkig wel met patat thuis gekomen maar is nadat hij de jongens op bed had gedaan zelf ook gaan slapen voor zijn nachtdienst. Jongste niet heel veel beter en inmiddels alweer 1x wakker geworden. Zie beetje tegen de nacht op maar merk dat ik in de overlevingsstand zit en het volgens mij wel ga redden. Beetje druk weekend voor de boeg met alleen maar leuke dingen dus we gaan t allemaal zien.
Dat lijkt mij serieus doodeng en eigelijk onmogelijk om ervoor te zorgen dat die ontsluiting niet verder gaat terwijl jij een kleintje hebt rondlopen die ook aandacht wil. Heb je verder hulp?
Helemaal eens. Ik hoop echt voor je dat het rustig blijft. Maar rust houden met een kindje erbij is zo moeilijk. Je doet al snel teveel. Qua series heb je niet echt veel aan mij. Ik kijk vooral serie als mijn dochter op bed ligt. Ik kijk momenteel father brown. Niet echt gewelddadig maar kijk het nooit met m’n dochter erbij. Eventueel een keer huizenjacht of zo, maar dat ga je ook niet de hele dag kijken. Verder misschien kleuren? Dat vond ik ook wel ontspannend. Pff jabinca, echt wel heftig! Balen dat juist nu je man ook zoveel weg is. Kan je niet iets cancelen van het weekend zodat je een beetje bij kan slapen?
Ja, ik moet blijven en hoe lang dat duurt is volslagen onzeker. Kan me nog niet goed ontspannen, daarvoor is mijn hoofd nog te vol met alle slechtnieuwsberichten en gesprekken met artsen en verpleegkundigen. Kan me ook nog niet concentreren: tv kijken is al te moeilijk. Ik ga nu even slapen denk ik, ik hen ook al een paar slechte nachten gehad. Veel sterkte en hopelijk blijft jouw baby ook nog heel lang zitten
Mijn man is gelukkig altijd thuis. Hij heeft normaliter de zorg voor de kleine en ik werkte fulltime. Ik hoef dus niets te doen in huis en de kleine niet op te tillen, alleen maar vanaf de bank delegeren. Dus de rust gaat wel lukken. Vorige zwangerschap had ik met 23 weken 3 cm ontsluiting, dit was na een paar dagen platte bedrust en weeën remmers weer afgenomen tot ruim 2 cm. Toen heb ik het met platte bedrust ook gered tot 36 weken. Dus ik hoop dat het nu met rust ook zo blijft.
Nee ik wil niks schrappen haha, is allemaal te leuk. Maar vanmorgen hoorde ik manlief thuiskomen, dus ik dacht goh hij is eerder vrij. Was het dus al kwart voor 8 (ipv kwart over 7) oftewel ik heb vanaf een uur of half 3 doorgeslapen heeerlijk. Nu lekker beneden met de kids en een goede bak koffie.
@Jabinca wat fijn een redelijk goede nacht! Hopelijk voel je je nu wat beter. @Leo78 hoe was jouw nacht, nog een beetje kunnen slapen?
We doen een Ja ik heb redelijk geslapen. Wel een paar uur wakker gelegen maar daarna opende ik mijn ogen pas om half negen weer. En dat is beter dan de afgelopen paar dagen