Hoi even een vraagje, Ik had op CD 12 en 13 een positieve ovulatietest. CD 14 negatief en tempstijging! Vanaf wanneer moet ik nu mijn luteale fase rekenen?
Als jouw temp op dag 14 al gestegen was (bij op de correcte manier van tempen), dan was je ei op dag 13 en begint je lf op dag 14. Eerste dag van je lf is idd de eerste dag na je eisprong.
Ja ik heb blijkbaar 2 dagen een positieve ovulatietest en moet dan uitgaan van de 1e want blijkbaar is mijn ei gesrongen de nacht van de 2e positieve ovutest
Ja dat vroeg je in een ander topic ook maar heb hem verwijderd. Ik ga het kijn nieuwe cyclus netjes bijhouden
@RoGiJuLi even een vraagje nog, nu vanmorgen is mijn temp weer gedaald naar mijn basale temp op dag 28 exact 14 dagen na mijn eisprong. Dus zal dalijk wel ongesteld worden. Moet ik dan deze temperatuur opslaan als cylusdag 1 ondanks dat ik het waarschijnlijk vanmiddag of vanavond wordt?