Hopelijk kan je snel verder en heb je dan ineens een goeie plakker @Fladderaar! @Stessje86 alweer 11wk amai! @Doornroosje94 gelukkige verjaardag voor je kleine man! Hier ook goed gesneeuwd al vandaag, tof als je binnen zit, voor de rest vind ik er niks aan haha. Schoonmoeder zei het ook al 'zo dat hebben we weer gehad' ik zei ja, nu terug lente, kom maar op!
Hier ook ineens een pak sneeuw.gaat nu alweer dooie. Gelukkig veilig thuis gekomen. @Doornroosje94 gefeliciteerd met je zoontje. Heb je ook nog geen slijm ofzo iets gespot? @Sasja88 o gelukkig ,misschien dat dan nu je ongie komt?? Of juist zwanger,,,,haha geen idee.hoop snel duidelijkheid.
Ik hoop dat ik dit heb, ik ga woensdag ofzo weer testen als ik nog niet ongi ben.. Vertraagde aanmaak Normaal nemen de hormonale waarden na bevruchting en innesteling dagelijks toe en vormen daarmee extreme waarden. Het kan dus met vrij grote zekerheid worden vastgesteld dat als er hoge HCG-waarden in de urine worden aangetroffen als er sprake is van zwangerschap. Toch komt die hormoonopbouw niet bij iedere vrouw even gelijkmatig op gang. Als het bevruchte eitje net is ingenesteld, moet het lichaam de eerste dagen aanpassen aan de nieuwe omstandigheid. Hormonen worden ingang gezet om de baarmoederwand optimaal te bewaren en om de vrucht te beschermen. Omdat in deze fase het gaat om een zeer kleine vrucht (eerste vijftien dagen) zal de feitelijke scheiding tussen voedsel voor het kind en de moeder nog niet groot zijn. Oftewel de HCG-waarden zijn laag, waarnaast er ook sprake kan zijn van een trage start. Het lichaam bereidt zich eerst voor door het progesteron- en oestrogeenniveau aan te passen, waarna mogelijk een paar weken later de HCG hormonen op gang komen.
Hier in Oost-Groningen een beetje sneeuw Ik wou veeel meer!!! Maar helaas. En het is ook alweer zo donker nu blehh.. Net even alle kerstspullen in de kamer gezet en het gezellig gemaakt lijkt weer erg knus zo!
@River87 ik ben het Roseline (ik heb mijn account opnieuw aangemaakt met net een andere naam). Ik wilde je even feliciteren met je zwangerschap. En de rest van de meiden ook en degene bij wie het nog niet gelukt is... veel succes!
Hopen dat dat het is! Even afwachten maar. Hier was wel veel sneeuw. Maar alles is weer weg,ze verwachten vanaf 12 uur weer een dik pak.advisreren om niet de weg op te gaan.pff
Hier was alles weg vanmorgen, tot een uur of 10. Nu is het alweer wit.. Maar goed dat we niet weg hoeven vandaag.
Hier intussen ook een dikke laag! Hele voormiddag gesneeuwd. Vriend moet vanavond werken, is 45 minuten rijden. Zal wel 2x zo lang duren zo vrees ik.. Als ie maar heelhuids aankomt!
Oh doen jullie allemaal voorzichtig meiden? Het is echt wel glad af en toe! Ik had gelukkig allemaal geannuleerde afspraken dus was om 13 uur thuis. Straks lekker mijn oudste direct van school halen ipv de BSO en de jongste met de slee van de creche. Geen auto meer voor mij haha. Hopelijk kunnen jullie het ook een beetje oplossen!
Sneeuw is mooi he maar ook wel weer irritant als je naar je werk moet haha tis ook nooit goed he Ja time flies. Special day today: 12weken
Ik ben aan het afwachten tot ik ongesteld ga worden en dan gaan we starten met IUI. Ik heb nog nooit zo graag ongesteld willen worden... Hoe voel je je verder?
Nog steeds geen rode sneeuw hier.. gisteravond wel wat ongi krampjes gehad. Wachten duurt lang. Vanmiddag een drukkend gevoel gehad in onderbuik met een paar felle naaldsteken.. voelde niet goed iig. Woensdag nog maar even een testje doen.. Ik hoop maar dat het voor de kerst doorbreekt.. anders moet ik zo lang wachten tot de huisarts er weer is
Speciaal moment 12 weken.☺️ Geniet ervan. Hier ook een pak sneeuw ,ik hou der wel van. Gelukkig eigen bedrijfje aan huis,
Kan me voorstellen dat je niet kan wachten erop dan ja, spannend zeg! Heb nu een buikgriep te pakken dus dat is minder. De VK vertelde dat de baby zich wel redt op alle reserves dus dat is een geruststelling. Maar eten n drinken is een opgave.. Maar buiten de griep om voel k me ok erg moe dat wel zeker na dag werken. Last van mn boobs auwie en af n toe hoofdpijn n s avonds misselijk dus valt mee
@Sasja88 pfff jij moet wel een hele lange adem hebben deze ronde. Ik duim voor snel meer duidelijkheid.
vanmorgen termijn echo gehad. Een dagje naar voren gezet. Baby lag flink te bewegen. Heerlijk om te zien