Dit jurkje heb ik klaar hangen voor kerst: https://ladyvlondon.com/Hepburn-Polar-Bears/#.Wi-_XlVl8dU Heb meerdere jurkjes van ze, leuk voor elke dag of speciale gelegenheden. Ligt eraan wat je erbij aan doet. Na de kerst doe ik hem gewoon aan weer, vind het sonde als iets dan verdwijnt in de kast en de vergetelheid in gaat verder. Heb geen idee hoe ik alleen het plaatje hierop krijg, dus vandaar maar de link ervoor.
Waarschijnlijk niets om hier leuk te posten met mijn figuur staan die zwierige jurkjes niet zo. Dus zal mijn spijkerbroek wel weer gewoon worden met een shirt
De 24ste m'n werkkleren met een kerstmuts. S'avonds zie ik dan wel. Casual netjes Verder lekker 2 pyjamadagen denk ik
Ik heb deze jurk. Ik ben alleen totaal niet slank zoals de dame op de foto. Hij zit lekker en is lang genoeg, mijn kinderen vinden hem geweldig (zien mij nooit in een jurk). ik denk dat dit het word. Maar dan wel met een bolero of vestje erover.
Wij hebben deze, meer voor de grappig, dit zijn wij niet overigens, haha. Afbeelding van ali express. Andere dagen gewoon een mooie, casual jurk of rok met truitje
Ik heb net deze besteld, we gaan ergens brunchen met de familie. En de overige dagen heerlijk in legging met een warme trui
Ik ben dan 17 weken zwanger. Even kijken waar ik in pas. Ik ben ontzettend moeilijk met kleren. Ik heb nu 2 positieshirts en 1 positiebroek gevonden. Ik wil nog kijken voor een leuk jasje of vest er over heen.
Een skipak En verder een heel mooi blauw jurkje van Laona. En kerstavond een zwart mesh jurkje van Only.
Nou niet door mij haha. Kornstblom op fb! Ik ben niet zo handig, ik weet alleen wat ik mooi vind en laat het dan maken haha.
Zeker mag je een tip geven. Ik wist het niet? Ik heb nu een zwart vest erbij en vandaag een rode bolero besteld omdat ik dacht dat dat wat netter was. Maar ik zal er na jouw tip zeker kritisch op letten. Bedankt.
Naast dat ik een bolero spuug lelijk vind ( maar dat is mijn persoonlijke smaal ) werkt het inderdaad niet mee.. met een mooi vestje waarbij je een knoopje dicht doet, creeer je veel meer taille Ik zou eens kijken voor een rood vestje, is denk ik feestelijker dan een zwarte.. of de kachel op standje hoog en geen vestje
https://www.wehkamp.nl/Zoeken/ArtikelDetail.aspx?ArtikelNummer=428814&MaatCode=3800&Ntt=bolero+dames&PI=0&PrI=15&Nrpp=24&View=Grid&NavState=&Ns= Het lukt me niet de foto te plaatsen vandaar de link. Het gaat om deze bolero. Dus niet een knoopgeval ofzo. Maar misschien bedoelen jullie juist wel dit model?