Creatief met post

Discussion in 'De lounge' started by Haak muts, Dec 13, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    Mar 25, 2016
    389
    67
    28
    Ik ben creatief. Vind het leuk om te haken. Maar ook leuk verzenden van post.
    Is er nog iemand meer die dit leuk vind. Kunnen we ideeën uitwisselen.
    Ben ook benieuwd waar jullie de materialen halen/bestellen. Kan maar weinig vinden, of kijk ik niet goed
     
  2. Manque

    Manque Niet meer actief

    Ik ben een tijdje actief geweest via deze site: https://www.postcrossing.com/ Ik had een hele grote muur volhangen met de mooiste kaarten uit alle delen van de wereld, maar het werd een beetje teveel op den duur ;) Wel heeeeeeel erg leuk om te doen, misschien pak ik het wel weer een keer op. Ik maakte de kaarten zelf. Ik vind het leuk om papier te marmeren met olieverf, of om kaarten uit de atlas te verwerken tot postkaartformaat en dan alle rivieren te borduren o.i.d. Portretten van beroemde wetenschappen aquarelleren op postkaartformaat, bloemen te drogen en daar patronen mee te leggen, mandala's tekenen, zelf houtsnedes maken om te blockprinten en ga zo maar door :D
     
  3. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    Mar 25, 2016
    389
    67
    28
    Deed je ook iets met de envelop?
    Daar ligt mijn interesse.
    Iets met adreslabels/ etiket of sluitzegels?
     
  4. Manque

    Manque Niet meer actief

    Bij postcrossing gebruik je geen envelop. Maar ik maak toevallig ook zelf enveloppen, voor verjaardagskaarten of om wat geld in te doen bij bruiloften enzo. Ik maak ze gewoon helemaal zelf, dus ik koop geen adreslabels of etiketten, sorry.
     
  5. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    Mar 25, 2016
    389
    67
    28
    O hihi heb geen idee wat postcrossing precies inhoud haha
     
  6. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Volgens mij is dat een soort site waar je je kan opgeven. Je kan dan kaartjes sturen naar allemaal leden over de hele wereld. En jij krijgt dan ook weer kaartjes terug uit het buitenland :)
     
  7. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Ik ben echt totaal niet creatief, maar vind kalligrafie altijd heel mooi!
     
  8. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Is het niet wat om ouderwetse zegels te gaan maken? Dus gekleurde wax op je envelop/kaart gieten en daar dan een stempel indrukken. Vind dat er altijd zo mooi uit zien!
     
    Haak muts and tuc like this.
  9. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Oh ja dat is ook gaaf! En dan van die ‘unicorn’ wax met glitters :D Maar ik ben ook een ekster wat dan betreft, alles wat glinsters vind ik mooi.
     
  10. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    Sep 3, 2009
    2,636
    379
    83
    ..
    Ik heb een tijd aan snailmail gedaan . Is erg leuk om te doen en ook een mooie creatieve enveloppe hoorde daar zeker bij.
     
  11. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    Jul 17, 2013
    3,278
    1,441
    113
    Leuke webshops voor haakspullen zijn cutedutch, echtstudio en wolplein.
     
  12. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    Mar 25, 2016
    389
    67
    28
    Haakspulletjes ben ik al in voorzien en inspiratie genoeg hihi

    Lynn heb je misschien tips of website waar je spulletjes daarvoor kan kopen?
     
  13. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    Mar 25, 2016
    389
    67
    28
    Ontbijt doe ik met een volkoren boterham met zuivelspread met een beker Optimel.

    Ik ben vaak druk bezig en denk dan op eens. Tijd voor een tussendoortje. Begin ik gezond met fruit. Mijn maag/hoofd zijn dan nog niet verzadigd en pak ik wat ik lekker vind. Daar gaat het mis
     
  14. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    Mar 25, 2016
    389
    67
    28
    Verkeerde forum
     
  15. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    Mar 25, 2016
    389
    67
    28
    Heb bij de HEMA leuke adreslabels gevonden.
     

Share This Page