Ja! Wat lief Ik ben net terug en heb een topembryo mee. Voor het eerst echt het wachtbankje op voor mij! Zo fijn dat we in ieder geval weer een 'horde' verder gekomen zijn nu. Zo grappig om te kunnen zeggen dat ik technisch gezien nu dus 'zwanger' ben hihi Er zijn nog twee iets minder goed groeiende embryo's die ze de komende dagen in de gaten houden om te bepalen of ze goed genoeg doorgroeien om nog in te vriezen.
kiwietje85: spannend allemaal!! duim voor je en hopelijk een mooie positieve test in je handen. Indy jij alweer 12 weken... Hier alles prima, heb nog steeds angsten wel. Bang dat het mis zal gaan. maar voel mij verder prima en houd hoop. Ik mag naar een ziekenhuis bij mij in de buurt nu, dus dat scheelt. Niet meer op en neer naar Utrecht.
Zie het nu pas. Jij ook alweer 10 weken! Wij mogen nu gewoon naar de verloskundige. Vind het nog steeds heel onwerkelijk maar begin wel steeds meer aan het idee te wennen dat ik echt zwanger ben. Probeer wel af en toe bewust te genieten van dat kleine mini mensje in mijn buik. Hoe is het met je? Voel je je goed?
Awh shitzooi! Dat is even heel naar zo aan het eind van het jaar. Ik hoop dat je na dat je even flink gebaald hebt de kracht vind om door te gaan. Zet m op strijder. Dikke knuffel!
@Littlegirl1989 hoe is het inmiddels met je? heb je al uitzicht op een eventuele cryo terugplaatsing? Hopelijk voor jullie in 2018 ook het geluk van een kindje.
Lief dat je het vraagt. Ik wacht nog op mijn ongesteldheid, die komt op zn vroegst 1januari verwacht ik. Medicatie ligt klaar bij mijn huisapotheek maar door een vergissing heb ik een eigen bijdrage van 200euro (ze hebben recept gekregen voor vaginale capsules en die dus ook besteld ipv de orale) dus apotheek is nog druk het in orde te krijgen maar hopelijk voor de jaarwisseling alles in huis.
Wat een gedoe weer. Je krijgt dus terugplaatsing in kunstmatige cyclus. Hoop dat 1 van jullie cryotjes jullie geluk gaat brengen. Zet m op meid!
he! ja gaat snel. Ik voel mij prima. alleen wat gevoelige borsten. maar verder geen kwaaltjes. woensdag 2e echo en dan in ziekenhuis in de buurt. we hebben het zaterdag mijn ouders verteld, cadeautje ingepakt met wat babyspullen. Ze waren even stil en vonden het super geweldig. mijn vader is nooit zo emotioneel maar zag toch echt rode oogjes. Schoonfamilie gaan we 1e kerstdag vertellen en rest van fam. 2e kerstdag. het voelt steeds meer als werkelijkheid! Hoe is er verder met jouw?
Leuk zeg! Hier weet inmiddels "iedereen" het. Voel me goed wel nog steeds moe maar verder heb ik nergens last van. Aanstaande donderdag hebben wij de geslachtsbepaling! Super spannend. Heb jij een gevoel over het geslacht? Hele fijne feestdagen.
Ik wist niet dat dat zo vroeg kon Hihihi. Is dat in het ziekenhuis of betaal je er zelf voor. Spannend hoor. Ik ben minder actief hier omdat ik het allemaal erg spannend vind, maar ik leef met jullie mee en hoop op veel positieve testen in 2018!
Nee ik hoef niet meer naar het ziekenhuis. Dit is bij een pretecho bureau officieel kan het daar vanaf 15 weken maar wij wilden het graag voor oud en nieuw. Bij sommige bureaus kan het al vanaf 13 weken. We betalen er €40 euro voor en daar krijg je dus een uitgebreide echo voor alles word opgenomen op dvd die je mee naar huis krijgt dus word vast leuk! Hopelijk kun je binnenkort voorzichtig aan genieten van de zwangerschap. Alhoewel ik precies weet dat dat lastig blijft hoor. Je hebt inmiddels wel een mooie echo gehad denk Ik?
Begrijpelijk hoor! Ik heb vandaag mijn 2e echo! vind toch spannend. 12 weken is ook mijlpaal weer. dit omdat nu de teller van ivf ook weer naar 0 gaat. ik heb er weinig last van en ben dan weer bang, zodadelijk is het gestopt met groeien. twijfels, twijfels. met kerst mijn familie verteld, mijn zusje begon spontaan te huilen en omhelsde mij. hele fam keek echt zo ' echt waar'!! was een prachtig gezicht. het begint meer te komen dat het echt zo is. maar angst, ja heb ik ook nog wel.