Ik woon in belgie dus verloskundige hoef ik niet te bellen. En de huisarts luistert ni echt naar je verhaal. Ik lig nu al 2 weken op de bank door enorme misselijkheid en ben het allemaal wat beu aant geraken En nu dit erbij... pfff
Echt rot! Dan misschien beter inderdaad naar de spoed. Waar woon je in België? Ik ben ook Belg, maar twee jaar geleden verhuisd naar Nederland.
O, en andere huisarts zoeken. Mijn oude huisarts (in België) was ontzettend lief en luisterde altijd heel goed. Nam veel tijd voor me en zo.
In de dichte buurt van antwerpen. Ja dat van de huisarts krijg ik van vele te horen. Maar ja, tis een gewoonte om Steeds bij hem te gaan. Ik kijk het nog even aan. Als de pijn terug erger wordt dan ga ik toch naar spoed... pijn is nu even gezakt.... mss toch gewoon wat bandenpijn?
Kan natuurlijk altijd, maar bandenpijn blijft toch niet duren? En ik vind dat een heel typisch gevoel. Dat opgeblazen gevoel herken ik er niet bij. Maar misschien is het gewoon een combinatie van verschillende factoren. Ik had de eerste weken ook heel erg veel last van mijn darmen. Echt pijnlijk. Misschien is het dat? Alles in je buik gaat nu natuurlijk schuiven en de hormonen hebben ook invloed op je andere organen.
Is het geen blaasontsteking in combinatie met opgeblazen darmen? Ik weet wel dat als je zwanger bent, de kans op een blaasontsteking aanzienlijk toeneemt.
Wat mij in de loop van de weken is opgevallen is, dat ik een ontzettende dorst heb. Het water is soms gewoon niet aan te slepen! Herkennen jullie dit??
Ik heb wel regelmatig echt dorst, maar had het nog niet verbonden met de zwangerschap. Ik ben al een paar dagen goed ziek en dacht dat het daaraan lag.
Kan allemaal. Dermee dat ik toch even twijfel om al dan niet naar spoed te gaan. Drinken: ik drink maar heel weinig. Altijd kleine slokjes. Kan momenteel alleen cola verdragen en heb net een halve liter binnen op een hele dag
Hier ook veel cola. Voel me er schuldig over, maar het is zo ongeveer het enige dat ik nog echt lekker vind. En bij mijn vorige zwangerschap kon ik vanaf het tweede trimester echt niets van drinken meer verdragen, alleen water. Dus nu profiteer ik nog wat ...
Ik heb het opgezocht en de oorzaak schijnt te liggen bij het aanmaak van extra bloed en het water voor de vruchtzak. Als je zwanger bent schijn je zo een 50% meer bloed aan te maken dan normaal. Maar ik hoor nooit vrouwen over dorst, dus ik was wel benieuwd hoe dat in deze groep is
Echt ongelooflijk wat een rampengroep is dit, ik hoopte zo voor jullie dat ik de laatste zou zijn!!! @iez @Kia Kaha @Kinderwens87 ontzettend veel sterkte, als jullie de behoefte voelen om te praten, laat het weten of start een conversatie... hele dikke knuffel! Kleine update hier: na bijna 2 weken nog geen teken van een miskraam. Afgelopen woensdag cytotec gekregen om de miskraam op te wekken. Vind het echt heel eng, maar we gaan er morgen voor, dan kunnen we het eindelijk gaan afsluiten (als het komt tenminste...) @ meiden met een goede echo: genieten!!! Gefeliciteerd!
@Desse Wat rot dat je lichaam het nog niet zelf heeft gedaan, lijkt me erg zwaar. Heel veel sterkte vandaag, hopelijk gaat alles goed en helpt het jullie om het een plekje te kunnen geven. @HarleyQuinn ik dacht ook direct aan blaasontsteking. Ik had ook een wat pijnlijk stekend gevoel in onderbuik, ik dacht dat het gewoon bij een prille zwangerschap hoorde en had ook geen pijn bij plassen, nu na de antibiotica is die pijn echt weg dus het was echt van de blaasontsteking. Misschien is het inderdaad iets heel anders, maar toch maar beter voor de zekerheid laten checken door een arts. Ik weet niet hoe dat in België is, in Nederland kun je de weekend/spoedartsenpost ook bellen voor advies, dan zeggen zij of ze denken dat het nodig is dat je langskomt. En beter drinken hoor! Anders krijg je nog hetzelfde als ik. @Sunny37 dat is wel fijn om te lezen Wat je zegt, de kans is er altijd natuurlijk maar de kans is wel een stuk kleiner, toch wel een geruststelling.
Pfff hier kruipt de tijd echt voorbij tot de volgende echo donderdag. Bang voor wat we gaan zien, maar dit is ook echt niks. En krijg nog niet het idee dat er een mk aan zit te komen
Genoeg drinken is echt een probleem. Als ik te snel drink dan valt het als een blok op mijn maag. Ik bekijk het vandaag nog maar vanaf ik het terug voel dan ga ik naar spoed.
Vreselijk! Heb tijdens de eerste zwangerschap ook een week geduld moeten hebben. En dat is een echte hel!! Veel sterkte x