heb ze al gevraagd adres aan te passen en lijkt me ook dat je zelf kunt nadenken als je post krijgt met oude adres dat je het aanpast maar lijkt wel of ze het niet doen en krijg ook geen reactie of zo
Ik heb het drie maand bewaart en zelfs een aantal keer gebracht omdat ze het maar niet kwam halen (terwijl ze 5 minuten fietsen verderop woont) Daarna ben ik alles retour gaan sturen wat kon en de rest heb ik toch echt weggegooid. Ik blijf niet bezig.
Ik bewaar alles een maand ofzo of gooi het anders weg. Ik stuur wel een apje als we wat ontvangen hebben. Als ze het zelf moeten komen halen hebben ze er iets meer last van als het nog op het oude adres bezorgd wordt, meestal helpt dat wel.
Brengen is geen optie ivm ver weg gaan wonen . 3,5 maand doorsturen vind ik lang genoeg Nu gaat alles retour afzenden klaar ermee
Ik stuurde niet door maar stuurde appje als er weer paar/belangrijk uitziende dingen kwamen. Kwam ze het zelf halen. Nu woont ze weer in het dorp en laat ik de kinderen langs fietsen omdat het sporadisch is
Ze wonen ver weg wn kunnen vaak niet stuurde het eerst door maar komt steeds zelfde post dus is niet aangepast Gaat nu retour afzender
Hier ook van die onzorgvuldige vorige bewoners. Nu kreeg ik laatst weer post van het ziekenhuis voor hun zoontje. Die was nog niet eens geboren toen wij dit huis in 2012 kochten. Ook komt er al jaren steevast een kerstkaart van iemand voor hun. Het is dat hun kinderen bij die van mij op school zitten. Belangrijke post geef ik dan nog aan ze. Maar de rest zo de kliko in hoor! In het begin trouwens alles terug in de brievenbus gegooid met "retour afzender, verhuisd". De stapels werden toen gauw kleiner.
Ik kreeg laatst nog post vanuit het ziekenhuis voor de oude bewoners. We wonen hier nu ruim 10 jaar... heb het dus ook weg gegooid. Krijg wekelijks nog wel folders van winkels op hun naam maar die gaan ook de kliko in. Ik zou het tot 6 mnd retour sturen. Of opsparen, inpakken en zonder postzegels die kant op sturen met een briefje erbij.
Niet? Hier komt nog post aan van meerdere oude eigenaren. Wij wonen hier nu precies 1 jaar. In het begin heb ik alles retour afzender gedaan, maar als er nu nog iets binnenkomt gaat het regelrecht de papierbak in. Geen zin om steeds naar de brievenbus te lopen, omdat de oude eigenaren te makkelijk zijn om overal hun adres te wijzigen.
Wij wonen hier nu een jaar. Ik heb alles retour gestuurd met hun nieuwe adres. Helaas hadden ze veel schulden dus bleef de post maar komen. Nu na een jaar gooi ik de onbelangrijke dingen weg. En alle dingen van deurwaarders ed stuur ik terug met hun nieuwe adres
Ik kreeg toevallig vandaag nog post voor iemand die hier zo'n 20 jaar geleden woonde . Was een mailing dus gewoon weggegooid.
Hier zelfs een keer een giga bos bloemen bezorgt. Namens een studenten vereniging voor oud leraar. Vereniging nergems op imternet te vinden. Bewoner kennen wij niet ( 6 nieuwe huurders in 4 jaar voor wij het kochten) en bloemist wist ook niet wie het had besteld. 2 dagen in de keuken " bewaard" toen vond ik t zonde en ben ik ervan gaan genieten
Hier sinds juni andere woning. In t begin mailde ik ze dat ze het op konden halen. Daarna post retour afzender met melding dat bewoners verhuisd zijn. Nu kwam er vorige week post van een deurwaarder voor ze.
Als hier bij retour afzender met alleen de mededeling "verhuisd" niet hielp, stuurde ik het de tweede keer terug met expliciet het verzoek ons adres uit hun bestand te halen. Dat hielp goed, we krijgen nu misschien een keer per jaar nog iets en dat gooi ik weg. Ik heb een jaar doorgestuurd en daarna alles retour gedaan.
Ik heb nog jaren post doorgestuurd. Vond dat ook geen enkel probleem, het ging na een paar jaar hooguit over en enkele brief of kaart per jaar. Van de vorige bewoners hebben we adresstickers gekregen. Een kwestie van die op de enveloppe plakken en in de postnl brievenbus stoppen. Ik vond dat geen moeite en ben eerlijk gezegd ook een verrast dat zoveel mensen dit niet (willen) doen. Daar heb ik nooit bij stilgestaan Ik heb 1x een brief geweigerd, omdat dit een aangetekende brief was.
Ik heb xelf toen ik verhuisde een oakje grote enveloppen met mijn nieuwe adres erop en een velketje postzegels achtergelaten in het huis. De nieuwe eigenaresse heeft een aantal keer dingen wat belangrijke dingen doorgestuurd op die manier en gooide onbelangrijke dingen weg
Wij wonen al een maand of 9 in dit huis. En we krijgen ook nog regelmatig post. Wij hebben een lectuurbak in de meterkast gezet, daar mikken we alles in. Eena in de zoveel tijd sturen we een appje naar de vorige bewoners en spreken een dag af. Dan zetten we die bak onder de carport en die halen zij dan op. Dat is maar een kleine moeiten. Vorige keer hadden ze voor ons een aardigheidje achter gelaten. De meeste 'serieuze' post is er nu wel uit trouwens, het is nu vooral geadresseerde post van allerlei (web-)winkels en andere bedrijven. Ik denk dat we ze de post nog 1 keer laten ophalen volgende maand en het daarna gaan terugsturen. Maar tot nu toe was ik daar te lui voor. In de bak mikken kost minder moeite!