Ik vind het ook een erg mooie naam. Alleen mijn nichtje heet al zo, dus die naam valt voor mij al af. xD Maar dat was vaak ook meer dat ik haar Juul noemde dan haar volledige naam. xD
Wat een sukkel. Mijn vriend wilde deze naam meteen. Heb ik me de hele zwangerschap nog kut over gevoeld omdat een oppaskind zo heet :')
Haha ja, kan niet wachten op die tijd man We spreken het hier uit met een Sju trouwens. En dan zeggen andere mensen nog steeds Ju
Ik kijk daarom ook bij alle namen wel naar hoe je het afkort. Vind Victoria ook mooi, maar Vic of Vicky, alsjeblieft niet :')
Ja, mijn nichtje is ook Sju. Of was ook Sjuul. Maar als ik het nu in mijn hoofd uitspreek, maak ik er toch gewoon Juul van. Dus echt zoals het er staat. xD
Ik kijk daar half naar. Het moet natuurlijk niet direct een voor de hand liggende verschrikkelijke afkorting zijn. Maar soms wordt er toch wat anders van gemaakt. Dus soms voorkom je een lullige afkorting toch niet. Ik heb voor een meisje ook al dé naam (en vriendlief vind hem ook leuk). Heb alleen geen idee hoe die afgekort zal gaan worden. Maar er valt tot nu toe ook nog niet echt wat verschrikkelijks van te maken.
HAHAHAHA. WAT SLECHT DIT. Die heb ik vaak genoeg gezien. xD Goed, dan zeg ik hem nu. Haal ik hem daarna weer weg. Al zijn jullie dan (naast mijn vriend) de enige die hem weten. Als wij een meisje krijgen, dan gaat ze -weggehaald- heten. Valt volgens mij niet gigantisch af te korten, maar ook niet direct wat lulligs van te maken. Oke, ik heb hem al weggehaald, heb je het nog niet gezien maar wil je het weten, dan kun je een pb sturen.
Hahaha, dat was heel snel. Wel gezien Nee, dat is lastig af te korten. Alleen kunnen ze stom die eerste drie letters gewoon op zn nederlands zeggen :')
Ja, dat kan. Maar echt beledigend is het niet. En van iedere naam is wel iets stoms te maken. Maar huu, ik had die naam op de een of andere manier niet bij jou verwacht. xD Maar ik heb ook iemand met dezelfde naam als jij op Facebook. En die zie ik ook wel eens vergelijkbaar aangesproken worden. xD
Maar echt he. Soms twijfel ik toch nog wel eens om die naam (en dat is dan ook de hoofdreden dat ik hem eigenlijk niet wil delen, wil niet dat ik door de mening van anderen van die naam afstap en er later toch spijt van krijg), maar nu had ik hem uitgetypt en had ik er echt weer dat perfecte gevoel bij.
Ja, ik moet ook wel zeggen dat jouw naamgenoot wel een beetje zo overkomt bij mij. Beetje het haast aso-gedeelte. Daardoor vind ik de naam ook minder leuk, je krijgt toch associaties met namen door mensen die je kent. Maar eigenlijk vind ik het heel ver weg wel een hele gave naam!