Goed bezig @Starry fijn he dat er vooruitgang in komt. Hier ook bijna klaar met de kamer van Max (zijn aan het inrichten) en dan kunnen de nieuwe details aan gebracht worden op de baby kamer. Vandaag bezig geweest met kleertjes uitzoeken. Gelukkig had ik voor Max stiekem toch veel kleertjes die neutraal zijn dus heb het redelijk compleet voor nu.... nog een paar broekjes ofzo in maat 50/56 en dan heb ik voor de start genoeg. Ik heb ook geen babyshower gehad bij Max en verwacht het nu ook zeker niet. Hoeft van mij ook niet zozeer al vind ik het voor ander wel leuk. Bij mijn nichtje hebben we het bijv wel georganiseerd en was erg leuk. Die steken down under heb ik ook regelmatig (bij Max in de zwangerschap ook veel). Volgens mij is dat de bekkenbodemspier waar op gedrukt, geschopt, geslagen of gedraait word. Moet wel zeggen dat ik er bij Max meer last van had dan nu maar Max lag met 30 weken al in hoofdligging strak ingeklemd met 1 arm boven zijn hoofd tot tijdens de bevalling (superman houding, heb tijdens mijn bevalling nog een echo gehad of hij zijn arm nog had terug getrokken, anders hadden ze die tijdens de bevalling nog inwendig terug moeten duwen omdat hij niet in de superman houding geboren mocht worden, gelukkig had hij hem net op tijd terug gehaald) ons meisje nu, ligt nog vooral overdwars en maar met vlagen in de hoofdligging misschien dat het daarom nu nog minder vaak is.
Dagelijks terugkerend dilemma; ga ik slapen of opruimen terwijl de kleine ligt te slapen? Voor de vollledige info; bij mij thuis kan nu niet bevallen worden, wat wel de bedoeling is..... Ook baby kan nog nergens in terecht (bed, box, kamer).
Dames. Hebben jullie ook last van aanhoudende harde buiken? Ik heb ze nu om de 5 minuten, maar ze doen niet pijn. Zijn alleen erg irritrant en benauwend. Het maakt me heel bang, zeker omdat ik eergisteren naar de huisarts ben grweest voor een longinfectie en daar nu antibiotica voor slik. En morgen is de koopoverdracht van mijn nieuwe woning die alleen op mijn naam staat.
Sorry trouwens voor mijn ego berichten telkens. Ik zit letterlijk middenin een verhuizing en lees dus praktisch nooit meer mee hierdoor. Er zit nu iets langer tussen (8 minuten) dus ik hoop dat ze afnemen nu..
Wat vervelend. Kan me voorstellen dat het niet prettig is zo en zeker met je longinfectie erbij met de anti biotica. Ik zou zeggen bij twijfel overleg even met de vk, die kunnen dat beter inschatten. Het zouden prima voorweeen/oefenweeen kunnen zijn met dit termijn. Zeker als je drukke en spannende dagen hebt werkt dat vaak hieraan mee. Probeer in elk geval te ontspannen, bijv even in een warm bad gaan liggen of lekker je bed in met een warm kruikje.
Ik zou zeker even overleggen met de vk/gyn. Ik heb vorige week in het ziekenhuis gelegen met voorweeen. Zorgde gelukkig niet voor ontsluiting maar mijn baarmoedermond was wel wat verkort. Probeer anders te douchen of met een warme kruik te liggen dan wil het nog wel eens wegtrekken.
Sorry dames ik kreeg geen meldingen meer. Vorige week 3 nachten in het ziekenhuis gelegen nu weer thuis. Remmen doen ze niet meer met deze termijn dus als het begint dan begint het. Inmiddels is de bloeddruk medicatie weer verhoogt en zit ik nu aan 12 pillen per dag Volgende week gesprek over de inleiding. Ze willen hem met 37 weken halen maar ik ben daar wat bang voor.. heb liever 39 weken. Iniedergeval met hematoom tussen mijn vliezen alweer bijna de 35 weken behaald
@Jaroly qua harde buiken zou ik wel echt kijken of het met warmte afneemt, dat zou wel moeten namelijk...niet gek dat je je daar naar van voelt! als je het niet vertrouwt misschien even bellen met de vk ja. verhuizing helpt qua rust natuurlijk ook niet mee. wij verhuizen gelukkig pas na de bevalling. @Mariahh zou je met deze termijn ook geen longrijpers meer krijgen als het eerder begint? vind het echt een wonder dat je zo ver gekomen bent met dat hematoom, nog heel even volhouden kleine baby! zelf sta ik ook onder controle gyn, vanwege een groeiachterstand van de baby. de vk had al gemerkt dat de baby niet heel groot was, we hadden dit niet verwacht kwamen eigenlijk voor een gewone overdracht naar het ziekenhuis. baby ligt 4 weken achter inmiddels, waar de groei eerst gewoon normaal was. hopen volgende week dat de baby wat gegroeid is. moet me nu 2 wekelijks melden, morgen weer ctg. dus hier ook hopen op nog even in de buik blijven (ook 34.5 nu)
Dank jullie wel. De harde buiken zijn inderdaad nu weggetrokken, dus dat is wel fijn. @Mariahh jeetje wat veel pillen! Moet je dat ook nog na de bevalling slikken? Of dan niet meer? Wel heerlijk dat je nu op dit termijn zit, ergens is dat toch geruststellend. Ik hoop dat je toch nog een paar fijne weken mag hebben tot week 39 inderdaad nog het liefste. @boysmama wat apart zeg. Wat gaan ze bij de gynaecoloog precies doen? Wanneer ze over 2 weken nog steeds constateren dat de baby nog steeds 4 week achterloopt?
@Jaroly ik denk dat het door alle spanning komt waar je nu mee te maken hebt. Het is heel herkenbaar. Ik heb ook veel last op drukke dagen. Bij meer dan 6x per uur wordt geadviseerd je vk te bellen. Probeer zoveel mogelijk je rust te nemen. @Mariahh we blijven duimen.... @boysmama is jouw rhesus wel positief? Maak jij je ook zorgen? Je komt vrij relaxed over..... @hier: ik houd nu serieus vocht vast. Trouwring afgedaan. Voel mijn voeten klotsen tijdens het lopen. Hoop mijn Tens ervoor te kunnen gaan gebruiken en dat het dan afneemt. Ben ook nog eens uit een spijkerbroek gescheurd. Maar om nu voor die laatste paar weken een nieuwe te kopen, vind ik ook zonde.
Jeetje ook allemaal toeters en bellen dus Is de doorbloeding van de placenta nog wel in orde ? 1 troost ze kunnen er nog redelijk ver naast zitten met die metingen. Onze oudste zou ook te klein zijn .. max 2500 gram bij 40 weken. Met 39.2 ingeleid en geboren en ze was keurig 3000 gr. Niet groot maar ook niet super klein. Onze 2e was met 38 wkn wel "maar" 2600 gram maar doet het voorlopig qua gezondheid-weerstand 10 keer beter als haar zus! Oudste kon moeilijk aanhappen met bv terwijl de jongste tegen alle verwachtingen in heel krachtig kon drinken. Enige waar de jongste nog wat moeite mee had was haar temp en ze kreunde wat in haar slaap. Ik hoop dat jullie kindje nog lekker mag groeien bij je!
Fijn dat het weggetrokken is! Wel een teken dat je wat rustiger aan moet doen Hoor! Ligt eraan wat mijn bloeddruk doet na de bevalling.. medicatie word daar op afgesteld. Ben erg toe aan het gesprek as week even mijn wensen doorgeven
Bloeddruk nog wel in orde ? Herkenbaar van je broek! Mijn lievelingsboek ook uitgescheurd 2 weken terug .. vind het ook zonde om een nieuwe te komen voor die laatste weken. Loop nu de hele dag in trainingsbroek n en als ik weg moet een jegging
@Micchan toch niet aan het bevallen he ? Kom je al een paar dagen niet meer tegen op het forum! Ik blijf het een gek idee vinden dat er over 2 tot 3 weken miss wel de eerste baby's in dit clubje geboren worden..
Haha nee gelukkig niet! Ik heb mijn zinnen gezet op januari halen. Ben wel wat meer afwezig inderdaad. Bij jou ook alles nog rustig? Edit: lees nu jouw bericht een stukje naar boven, jakkes wat een angst, onzekerheid en ellende tot het einde..
Hi meiden, alles gelezen. Maar niet zoveel puf (even weer heel erg moe) om uitgebreid te reageren. Ik hoop dat we allemaal gewoon januari gaan halen Spannend nu die laatste weken. We zijn er bijna!
Ja bloeddruk is steeds keurig. Had het met mijn vorige zwangerschap ook. Ik loop thuis ook voornamelijk in een huispak. Ik heb nog wel een paar andere broeken, maar die zijn eigenlijk wat te dun voor dit weer. Maar ja, is niet anders. En zoveel kom ik toch niet meer buiten. Laat mijn boodschappen al bezorgen, dus alleen nog wanneer ik in onze eigen winkel ga werken.
ik krijg nu 2x per week een controle. een keer ctg/echo/consult en de andere keer alleen ctg en contact met een arts. zo lang dit 'goed' blijft wordt met 37 weken bekeken wanneer een inleiding gaat plaats vinden. Ik maak me wel zorgen, maar ik heb wel het idee dat er een kern van waarheid in zit in deze onderzoeken. 2e werd gemiddeld geschat, en was een 9 ponder. de andere 2 ook gewoon ruim gewicht. Nu werd al bij de vk geschat op kleiner dan gemiddeld, en groeit de buik niet lekker mee qua zwangerschapsduur. Toch kunnen ze er naast zitten, de gynaecoloog zei al dat we zien wie er gelijk heeft op de weegschaal. Heb 3x succesvol en lang gevoed, dus ik ga er van uit dat dit nu ook weer moet lukken, daar groeien ze bij mij heel goed op dus ik heb dan liever de baby veilig uit de buik als hij of zij in de buik niet goed groeit. Doorbloeding en werking van navelstreng etc was afgelopen dinsdag goed, komende dinsdag bekijken ze dat ook weer, evenals de groei. @zusje84, oh dat vocht heb ik idd ook! vooral in de handen, gyn heeft wel gecheckt maaar vond het niet teveel. In de zomer kun je dan nog lekker op slippers lopen ofzo
@boysmama het blijft dus nog ff spannend. Ik kan 1 paar schoenen nog maar met moeite aan. Ik probeer voorzichtig te zijn met zout en wat meer water te drinken. @hier, wij hebben vandaag bericht gekregen dat Stedin in onze wijk vanaf 1 januari tot medio maart onderhoudswerkzaamheden aan de gasleidingen uit willen voeren. Dit betekent ze begin januari (ben ik dus 38 weken) langs willen komen om afspraken te maken. Nu zit ik daar op zich al niet op te wachten in die laatste weken. Maar ze gaan dus ook het gas tijdelijk afsluiten. Lekker als ik net aan het bevallen ben en onder de douche wil, of als de kleine geboren is die warmte nodig heeft.... of kraamvisite ontvangen in de kou. en dan willen ze ook nog het tuinpad opbreken. Wat nou als ik onverwachts toch naar het zkh moet? Ik heb echt flink zitten janken om deze situatie. Gaan maandag maar eens bellen en informeren naar de mogelijkheden. Ben er verre van blij mee. Wie verzint het ook om zoiets in de winter te doen!