IVF of ICSI december/januari

Discussie in 'MMM clubs' gestart door svlok, 22 nov 2017.

Tags:
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    @Pimpelmeesje succes vandaag! Ik weet nog steeds niet hoe en wanneer ik het ga vertellen. Mijn proeftijd is inmiddels voorbij en heb nu een vast dienstverband, maar toch, blijft lastig!


    Ik ben ongesteld geworden! Zonder samentrekking, Hahah!

    Het herstel van mijn vriend gaat goed, alleen was een hechting te snel los gegaan en duurt het iets langer voor het dicht is. Bijna nu!
     
  2. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    Je hebt recht op betaald verlof in ieder geval als je naar het ziekenhuis moet (en de dag van de punctie moet je rust houden), ik zou me gewoon ziekmelden. Of in overleg met je baas afspraken maken.

    In t onderwijs is het sowieso lastig omdat ik nooit vrij kan nemen, de lessen gaan door of vallen uit, en voor je werkflow en die van de leerlingen is het echt vervelend als je steeds uitval hebt. Bij de IUI's kon ik vaak ook niet werken na de pregnyl omdat ik daar flink ziek van werd, dus er was zo veel uitval dat ouders gingen klagen en m'n jaarplanning in de soep liep. Ik heb geen examenklassen, in de onderbouw kan het allemaal wat makkelijker, maar leuk is anders.
    Teamleider had het natuurlijk wel verwacht, we gaan even kijken en nadenken en met het ziekenhuis overleggen of ik eventueel toch een periode vervangen moet/kan worden. Wel zooooo blij dat ik een fijne teamleider heb!
     
  3. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    Oeh mijn menstruatie komt er ook aan, morgen of overmorgen. Lang geleden dat ik daar blij van werd :roflmao:
    Alleen.. Als het woensdag doorbreekt dan moet ik zaterdag, zondag of maandag bloedprikken. Dat is lastig denk ik :confused:
     
  4. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
    @Pimpelmeesje Wat een lange periode waarin je je nod verwacht. Hoe komt dat? Ik hoop ook voor je dat je voor de kerstdagen er weer vanaf bent! Ons weekend was erg leuk, we zaten in een prachtig hotel met een super mooie kamer en hebben lekker gegeten en over de kerstmarkt gewandeld.
    Wel verstandig om je teamleider te vertellen wat er speelt, kunnen ze er altijd rekening mee houden en prettig dat er zo met je mee wordt gedacht.
    hmm dat worden wel lastige dagen om te prikken, je kan even je zkh bellen en informeren of dat mogelijk is op die dagen.

    @Clueless01 jeetje zeg, snap dat je het best eng vind dat hij nog steeds bloed. Hopelijk geneest het snel! Woehoe toch ongesteld geworden

    @oj89 de dag dat je naar het ziekenhuis gaat heb je recht op bijzonder verlof, de andere dagen moet je inderdaad even in overleg doen.
     
  5. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    @svlok Fijn dat je weekendje zo leuk was, en leukkk kerstmarkjes <3
    Ik wist niet goed wanneer m'n nod was omdat ik sinds de operatie van mijn vriend niet gefocust ben geweest op m'n ovulatie, wij vrijen toch wel voldoende en wilde even rust. Maar hij heeft zich vandaag aangekondigd dus t is n korte deze ronde :cool: ik probeerde de openingstijden van de prikpost te vinden maar deze zijn nergens te vinden, dus toch maar bellen morgen. Best vreemd toch? Flutsite..
     
  6. oj89

    oj89 Actief lid

    13 dec 2015
    477
    379
    63
    Pimpelmeesje, moet je niet gewoon bloedprikken op de afdeling? Bij mij deed die meid aan de balie het:)
     
  7. oj89

    oj89 Actief lid

    13 dec 2015
    477
    379
    63
    Pimpelmeesje, moet je niet gewoon bloedprikken op de afdeling? Bij mij deed dat meisje van de balie het, erg fijn!
     
  8. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    @oj89 ik zal morgen eerst even de poli bellen dan, ik wist niet dat dat kon..
     
  9. Lauren 1990

    Lauren 1990 Actief lid

    29 jun 2017
    424
    215
    43
    Vrouw
    Hoi meiden, ik lees al stiekem een paar dagen met jullie mee. Ik zou hier graag mee willen kletsen als dit mag.
    Klein stukje over ons verhaal;

    Inmiddels al een aardig eindje op weg in het MMM traject, ik heb voorafgaande de IUI, een HSG gehad, dit was allemaal prima in orde. Altijd een nette cyclus van mezelf, nooit iets raars gezien. Zaad van mijn man is ook op en top.
    Alleen ben ik nog nooit 1 keer zwanger geweest.

    We gaan na IUI6 direct door met IVF. Intake is ergens over 2 weken, er is gelukkig geen wachtlijst.
    Donderdag heb ik een uitgangsecho voor het opstarten van de laatste IUI. Ik hoop dat ik deze nog heb voor het einde van het jaar en anders 2 januari 2018.:thumup::thumup::thumup:
     
  10. Ukkie27

    Ukkie27 Actief lid

    12 feb 2012
    454
    12
    18
    Weer even een kort berichtje. Ik zal later op jullie reageren, maar ben nog niet helemaal fit.

    Gisteren heb ik de punctie gehad onder algehele narcose. Ze hebben 6 eicellen gevonden, maar 4 zagen er helaas afwijkend uit. Het is dus afwachten wat die afwijkende eicellen gaan doen. Als ik morgenochtend niet gebeld wordt dan heb ik donderdagmiddag de terugplaatsing. Maar ik begin dus steeds meer het idee te krijgen dat het probleem bij mijn eicellen ligt:(
     
  11. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    Oooh @Ukkie27 wat rot :( maar mss betekent het dan ook dat ivf de oplossing is! Alleen wel superirritant dat dat nog meer stress oplevert, alsof het niet spannend genoeg is!

    Welkom @Lauren 1990! Hoe lang zijn jullie al bezig? En in welk ziekenhuis? Zou leuk zijn als je laatste IUI raak is, op de valreep toch geen ivf.. We duimen met je mee :D
     
  12. Lauren 1990

    Lauren 1990 Actief lid

    29 jun 2017
    424
    215
    43
    Vrouw
    Bedankt:thumup:!
    Wij zijn ongeveer 2.5 jaar bezig nu. Mijn eerste IUI heb ik gehad in mei. Paar keer tussen maanden gehad i.v.m. vakanties, huwelijk en 1 cyclus overgeslagen i.v.m. griep. Schiet wel op al met al:rolleyes:
    Wij gaan IVF in de Isala kliniek doen, in Zwolle.

    Bedankt, lief van je!
    Wat is jouw verhaal? Ik kan het natuurlijk ook even teruglezen:):thumup:
     
  13. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
    @Pimpelmeesje Wat fijn een keer een korte ronde! Heb je ze vandaag nog gebeld?

    @Lauren 1990 Welkom, natuurlijk mag je meeschrijven. Hopelijk toch nog succes tijdens je laatste IUI poging. Ik ga in ieder geval voor je duimen.

    @Ukkie27 wat rot zeg:(, zoiets wil je nooit horen en nu ga je je alleen maar meer zorgen maken! Dus het is nu hopen dat je morgenochtend niet gebeld wordt?!

    Ik heb gister toch maar voor de zekerheid naar de uroloog gebeld en gelukkig heb ik dat gedaan. Ik kreeg te horen dat wij niet eerder worden ingepland tot mijn vriend bloed heeft geprikt en vorige week maandag zeiden ze juist dat we moesten wachten tot we een afspraak hadden. Ook gaven ze bij de balie aan dat we pas ergens in februari terecht konden, maar ik hoorde gister dat hun agenda tot nu toe tot 9 januari loopt, dus met een beetje geluk toch nog een afspraak in januari en dan het traject starten :D
     
    Lauren 1990 vindt dit leuk.
  14. Pimpelmeesje

    Pimpelmeesje Fanatiek lid

    12 apr 2015
    2.769
    2.145
    113
    Vrouw
    Docent Na&Sk
    @Lauren 1990 Kort samengevat; wij zijn nu 3 jaar bezig, geen oorzaak gevonden hoewel m'n hormoonhuishouding niet optimaal is. 5 IUI's gehad en toen een half jaar pauze ivm openhartoperatie van mijn vriend. Nu mochten we door met ivf bij Radboud.
    Helaas waren de IUI's bij mij drama; mijn gewrichtspijnen werden erger (hypermobiliteitssyndroom) en ik werd ook ziek van de pregnyl, dus ik vind de ivf erg spannend..

    @svlok ik heb nog niet gebeld omdat ik mij bedacht dat als ik 3/4/5 moet prikken ik in knoei kom als dag 1 op donderdag is, niet woensdag. En ik denk dat het morgen doorbreekt. Zal wel eerst naar de poli lopen voor ik naar de prikpost ga, nog bedankt voor die tip :D
     
  15. droomwens79

    droomwens79 Niet meer actief

    Welkom @laura1990, een bekende ook:D
     
    Lauren 1990 vindt dit leuk.
  16. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    @Lauren 1990 Welkom hier! Jullie hebben er ook al heel wat op zitten! Je hebt nu dus eerst nog een IUI en als dat niet tot een zwangerschap blijft wordt t IVF? Lijkt me ook ingewikkeld als ze geen oorzaak vinden!

    Ik zit echt in dubio wanneer k het mijn werkgever ga vertellen, zit zelf te denken pas echt vlak van te voren, dat kan toch wel?
     
    Lauren 1990 vindt dit leuk.
  17. Lauren 1990

    Lauren 1990 Actief lid

    29 jun 2017
    424
    215
    43
    Vrouw
    Bedankt:thumup:!! Oh dat is fijn, als je toch eerder kunt starten!
     
    svlok vindt dit leuk.
  18. Lauren 1990

    Lauren 1990 Actief lid

    29 jun 2017
    424
    215
    43
    Vrouw
    Oh jeetje, snap ik inderdaad! Ik hoop dat het gewoon in 1 keer raak is!! Maar de gewrichtspijn heeft geen invloed verder op het traject?
     
  19. Lauren 1990

    Lauren 1990 Actief lid

    29 jun 2017
    424
    215
    43
    Vrouw
    Bedankt:thumup: ja ah, wat is veel.. Het is al wel een tijdje wachten maar ik mag niet zeuren, zeker niet als ik sommige heftige verhalen lees. Hoe dan ook, een kinderwens die uitblijft is verdrietig hoe je het ook went of keert.
    Maar de aanhouder wint toch? Daar gaan we voor :thumup::D!

    Maar klopt, nog 1 IUI. Deze valt een beetje rond oud en nieuw. Ik hoop nog voor de jaarswisseling, het zal er om lopen.

    Ja lastig is dat he, dat vertellen.. Wij hebben het nog aan helemaal niemand vertelt, alleen mijn man en ik. Het hangt ook heel erg af van je werk en van hoe je met je baas om gaat denk ik, maar ik denk persoonlijk dat je echt moet doen waar je je zelf het beste bij voelt:thumup:
     
  20. Lauren 1990

    Lauren 1990 Actief lid

    29 jun 2017
    424
    215
    43
    Vrouw
    Haha ja! Aan de ene kant leuk maar het is natuurlijk niet de bedoeling, ja in een ander onderwerp namelijk; zwanger of uitgerekend in 2018:cool::D
     
    droomwens79 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina