Spannend allemaal ! Zit nu 5DPO .. gisteren avond menstruatie krampen en links van die velle steken paar uur lang .. dit had ik bij mijn 1e zwangerschap ook toen teste ik paar dagen later positief .. wachten duurt zo lang ..
@Jackster kan zijn dat je eisprong eraan komt. kan dat je zwanger bent. Maar het kan ook zijn dat je wat meer lh in je lichaam hebt gedurende je cyclus. Zijn er meer van nl. volg je eigen gevoel daarin.
Klinkt goed, kan op zwangerschap duiden, Innestelling is vaak tussen de 7 en 10 dagen maar kan eerder hoor ik
Deze is niet positief of bedoel je dat je hem hebt gebruikt als zwangerschapstest? Bij laatste zou ik een testje wagen
Vanmiddag weer menstruatie kramp en nu wat steken in het midden vd baarmoeder .. oké ga proberen niet op elk ding te letten haha .. was wel grappig , heb mijn betichten weer terug gezocht van 2014 toen ik op t wacht bankje zat .. weetje wat ik alleen zo vreemd vind , ik heb continu ( sorry voor de details ) heel dik slijm , is ook erg lang en dik .. mijn vruchtbaar slijm is altijd dunner . Dit dikkere slijm heb ik steeds na het afvegen , ook al wel voor mijn ei gehad hoor eigenlijk zowat mijn hele cyclus .. vraag me meer af wat dat nou precies is ? Echt van dat cremerige afscheiding heb ik nooit
Nou net een test gedaan en die is negatief. Misschien morgenvroeg toch nog maar proberen te testen en het vanavond even gezellig maken.. Vind toch erg weer een witte test te hebben..
Ja zo raar want heb dus ook weer een nieuwe ovulatietest gedaan en die was weer enorm positief. Echt ik snap er niks meer van!
Ik let nu wat met op als wat ik voel. En vrijdag had ik eerst steken in mijn linker onderbuik en later rechts. Gisterenavond had ik echt krampen en pijnlijke steken. Denken jullie dat dit mijn eisprong was??
@FAE91 @Chanbee @Jolicoeur @Noortjedebeer @Curitiba @NoelleJona & @28Lana Jullie al op het wachtbankje?