Zorgverzekering, heb jij een aanvullende verzekering?

Discussie in 'De lounge' gestart door sillies, 14 dec 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Palmpje

    Palmpje VIP lid

    8 jul 2017
    8.997
    7.010
    113
    Vrouw
    Ik zit bij Delta Lloyd en heb geen aanvullende verzekering. Zij hebben een meegroeiservice, dat betekent dat ik volgend jaar (in het lopende jaar) wel een aanvullend pakket kan kiezen omdat ik zwanger ben. Dit mag 1x per jaar in bepaalde situaties. Zo hoef ik niet nu onnodig extra kosten te betalen, maak daar op dit moment toch geen gebruik van.
     
  2. Groen

    Groen Actief lid

    12 apr 2013
    443
    394
    63
    Hoeveel ga je bij fbto betalen?
    Lactatiekundige weet je idd niet of je die wel of niet nodig hebt. Voor mij ook niet perse de reden om een duurdere verzekering te nemen. Maar ik heb zelf bijvoorbeeld voor een verzekering gekozen die ook fysio etc vergoedt en een deeltje alternatief (wie weet osteopaat nodig voor baby oid bijvoorbeeld). Maar het blijft elk jaar weer een gok, dat is het lastige!
     
  3. maansneeuw

    maansneeuw VIP lid

    14 nov 2011
    9.867
    992
    113
    Verslaafd aan namen zoeken
    Nederland
    € 117,90 als ik kies voor Restitutieverzekering (€ 113,45 als ik kies voor Naturaverzekering). Dat is dus de basisverzekering + Gezinsmodule.
    (Ik ben gewend 78 euro per maand aan zorgverzekering te betalen, dus dit is al flink slikken)
    Waar kies jij voor dan?
     
  4. palmie37

    palmie37 VIP lid

    8 jun 2009
    5.294
    40
    48
    administratief medewerkster
    overijsel
    Nee tot nu toe nooit gehad, nu wel want Chloe moet een beugel over een tijdje!
     

Deel Deze Pagina