Wel fijn dat je zo vroeg al kan. Met 6 weken zou je wel al een hartje moeten zien, dus dat lijkt me wel fijn
Lastig.. Ik had toevallig vanmorgen het ziekenhuis gebeld met de vraag of ik de echo een week eerder kon krijgen, dus met 6 weken maar dat deden ze niet. Omdat de kans is dat er idd nog geen hartje klopt en in alleen maar meer in rats zal zitten. En nu denk ik, alleen maar verstandig om het een week later te doen. Dan is er wel wat te zien. Hoelang moet je anders wachten?
Dat weet ik niet. Heb gelijk ok gezegd toen zij 2 januari voorstelde. Misschien dat ik morgen toch de vk nog even bel of 6w2d niet te vroeg is..
Ja dat kan ook gebeuren. Bij mijn dochter was ik een week teruggezet. En toen ik dacht 6 weken te zijn was ik dus pas 5 weken en nog geen goed kloppend hartje. Dat was wel ff spannend
@Sneeuw7 ik zou het echt te vroeg vinden. Maar het is even hoe je er zelf in staat: Kun je het aan om nog geen kloppend hartje te zien? Want je denkt zelf 6w2d, maar als de innesteling net 2 dagen later is geweest, zie je hoogstwaarschijnlijk niks. Als je het kunt beschouwen als een eerste check of alles op de goede plek zit, dan zou ik het wel doen. Ik ben waarschijnlijk bijna 8 weken met eerste echo en dat vind ik zelf een prettige termijn (ook al is het nog zo lang wachten!)
Welkom rose87 en gefeliciteerd met je zwangerschap!! Pietje, wat vreselijk naar dat je Pe/hellp hebt gehad. Fijn dat de verloskundige hier veel vanaf weet. Ik heb zelf ook pe gehad en dat gaat je echt niet in de koude kleren zitten. Hoop dat dat dit keer niet weer gaat gebeuren. En super rot dat je man dan niet bij de eerste afspraak kan zijn. Snap dat je de eerste echo eerder wil dan 10 weken. Spanned Shally! Welkom en gefeliciteerd Manana!!! Mooie test Pietje! Ik zou een week later gaan Sneeuw7, een week later moet je al een kloppend hartje kunnen zien!! Ik zou zelf niet het risico lopen dat die wel of nog net niet klopt!! Pffff, dan zou ik echt op zijn van de stress denk ik. Ik ben in behandeling bij de ggz vanwege flinke psychische problemen. Vandaag ben ik door de psychiater doorgestuurd naar een speciale poli in het ziekenhuis voor vrouwen met psychische problemen. Daar heb ik 2 januari mijn eerste echo!! Super spannend, bij mij is die angst voor bbz of ma ook heel groot. Maar ik probeer te bedenken dat de kans 90% is dat het goed gaat. Ik zal blij zijn als die eerste maanden voorbij zijn.... Ik zal even proberen om de lijst aan te passen, ben een digibeet
Sorry dames, ik heb geen idee hoe ik de lijst aan moet passen Zou iemand mij daar mee willen helpen? Mijn leeftijd moet er nog bij, ik ben 36 jaar. 2 januari eerste echo en intake vk
Welkom aan alle mama's (to be) die er in de afgelopen dagen bij zijn gekomen! @Sneeuw7 ik snap dat je het liefst morgen al zou gaan maar Ik zou denk ik ook op safe spelen en het een weekje uitstellen om niet onnodig je zorgen te hoeven maken straks.. @Pietje wat heftig zeg zo'n voorgeschiedenis.. ik hoop zo dat het je deze keer bespaard blijft! Laten ze je maar goed in de gaten houden. En heel shit dat er zo weinig mogelijk is qua intake. Heben ze geen avondspreekuur? Moet haast wel toch in bijna 2018 met al die werkende mensen. Ik heb zelf ook pas met 10 weken de intake maar hier is dat standaard tussen de 10 de en 12 de week. Ik zou toch ervoor kiezen om met je man te gaan. @Zep Spannend zeg, had je daar ook al last van tijdens je vorige zwangerschappen? Ik heb een vriendin die ook tijdens haar zw op zo'n poli heeft gelopen en met gepaste medicatie een hele goede zw heeft gehad en stabiel is gebleven ervoor en erna ondanks alle hormonen. Hopelijk brengt het jou ook rust! Gisterenavond is moeders voor moeders hier geweest. Zo'n geweldig lieve vrouw, zelfde als 2 jaar geleden. Ze vond het zo leuk om onze dochter nu te zien wat destijds nog een streepje op de test was. Ze zei al ik hoop nog een 3de keer te komen hihi! Na de feestdagen mag ik beginnen met inzamelen zodat hopelijk nog meer mensen dit geluk mogen ervaren! Het wordt ook steeds realistischer door dit soort dingen. Verder ook een aantal afspraken staan bij de vk. Zal ze even toevoegen. Laatste keer dat ik de lijst wilde aanpassen veranderde er vanalles waardoor ik hem handmatig moest pimpen. Kreeg gewoon zwarte tekst.. iemand tips and tricks?
@pietje1987 mooie test @Vie87 duidelijk! Gefeliciteerd @Sneeuw7 ik zou het ook met een week opschuiven. Met 6 weken zou je eventueel een beginnend hartje kunnen zien, maar lijkt me zenuwslopend als hij dan nog niet klopt en die kans is er wel! Ik heb mijn eerste echo met 8 weken. @Zep oh spannend meid! Ik heb ook een doorverwijzing naar de pop poli ivm depressie en agnststoornis. Lijkt me toch wel fijn om extra begeleiding te hebben tijdens de zs! Heb jij nu veel last van je klachten? @Anna Love wat leuk! Ik heb me vrijdag ook aangemeld bij mvm. Ben benieuwd wanneer ze contact op gaan nemen! Hahaha willen jullie nog een derde dan?
@Anna Love bij de verloskundige wel, maar niet bij de gyn. Vanwege eventuele medicatie vind ik twee weken later geen optie...
Idd erg heftig. Ik heb er wel over gepraat maar merk dat het voor veel mensen al afgesloten is als je thuiskomt en het is 'goed' Terwijl de verwerking dan nog begint. Had jij dat ook? Over het algemeen gaat het prima, maar als er iets voorbij komt over het desbetreffende ziekenhuis, nicu's & nu met de zwangerschap denk ik dat het nog niet helemaal verwerkt is. Misschien toch erns met iemand praten. Fijn dat jij zo'n fijne bedrijfsarts had! Dat kan onwijs helpen! In principe was het een gevalletje pech, dus geen verhoogd kans op herhaling. En bij jou? Volgens mij wel een verhoogd risico toch?
UITGEREKEND 15 T/M 31 AUGUSTUS 15 augustus 16 augustus 17 augustus Zep, 36 jaar, 2e kindje 18 augustus 19 augustus 20 augustus 21 augustus Niki2014, 34 jaar, 2e kindje 22 augustus Anna Love, 28 jaar, 2de kindje 23 augustus Springboon, ..... jaar, 4e kindje Manana, 32 jaar, 2e kindje 24 augustus Sneeuw7, 37 jaar, 1e kindje 25 augustus 26 augustus 27 augustus 28 augustus Pietje1987, 30 jaar, 2de kindje Vie87, 30 jaar, 2e kindje 29 augustus 30 augustus Miss M, 35 jaar, 5e kindje 31 augustus AFSPRAKEN 29-12 Springboon eerste echo 2-1 Zep eerste echo + intake vk 2-1 Sneeuw7 eerste echo 4-1 Niki2014 eerste echo 4-1 ShallY eerste echo 8-1 LillyLou eerste echo 12-1 Manana eerste echo 15-1 Pietje1987 Gynaecoloog en medisch verloskundige 15-1 Miss M intake vk 18-1 Pietje1987 Reguliere verloskundige 25-1 Niki2014 Termijn echo + intake 26-1 Manana Termijn echo + intake
Ja voor veel mensen is het inderdaad over zodra je thuis bent. Ik heb ook later nog aan familie verteld hoe gevaarlijk het nu eigenlijk is geweest. Zij schrokken daar heel erg van en hadden zich dat helemaal niet zo door gehad. Ik raad aan om er in ieder geval met iemand over te praten die gewoon even wil luisteren, of dat nu familie of een professional is. Bij mij hielp het al heel erg dat iemand gewoon luisterde, zonder oordelen en uit vrije wil. Ik heb inderdaad kans op herhaling, het is onbekend hoeveel procent kans.
Ik kom me ook stilletjes aan melden. Altijd leuk om te kletsen met anderen die ongeveer net zo ver zijn.
Hallo, gefeliciteerd allemaal! Ik weet nu sinds een week dat ik 5 weken zwanger ben van ons tweede kindje! Ik ben trouwens 34 jaar en mijn man en ik hebben al een dochtertje van net 3 jaar. De symptomen zijn bijna hetzelfde als de vorige keer, maar toch ben ik wat onzekerder of het goed zit... oh ja, 3 januari heb ik mijn eerste echo in het ziekenhuis.
Leuk! Gefeliciteerd & welkom Gefeliciteerd! Jouw naam kwam mij zo bekend voor, ben ff op je profiel gaan kijken en zag mijn oude profiel in jouw vriendlijstje! We zaten in hetzelfde groepje toen we voor onze eerste kids gingen. Wat grappig dat ik je hier weer tref toen had je volgens mij een ander naam als ik mij niet vergis
He wat leuk Manana! En wat toevallig dat we nu weer samen zo ver zijn haha. Hoe voel je je? Al last van symptomen? Het klopt van mijn naam trouwens