zwanger en een oma die rookt

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Suzie01, 21 dec 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Moess

    Moess Niet meer actief

    Is dit serieus over die sigaret roken om naar de wc te knnen?
    Ga gewoon langs de huisarts of overleg met je verloskundige..
     
    jupke en Sado vinden dit leuk.
  2. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Dit was ook de laatste;) En koffie, drink het wel op het werk maar ben wat dat betreft wel een muts, nr2 op het werk, kont slaat op slot als ik dat al zou willen. Jij de hele zwangerschap al obstipatie? Ik kan niet oordelen vanmorgen was het heel erg, nog niet zo erg gehad
     
  3. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Heel mooi hoor! Geniet er maar van!!
     
    Draaikont vindt dit leuk.
  4. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Moeite met de stoelgang door de zwangerschap? Ach dat zegt oma al 30 jaar, meissie oma kan er zo goed op poepen, ondertussen jaagt ze ons het huis uit omdat het wel eens een half uurtje ka duren. Maar oma's mogen dat toch;) Ben allang blij dat ik er nog heb, en dat ze met onze hulp thuis kan blijven wonen. Met de kerst word ze door de pa van mijn vriendin qua diner helemaal in de watten gelegd. En 2de kerstdag komt ze gezellig naar ons toe.
     
  5. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ja door de zwangerschap. Je hormonen hebben er invloed op.
    ik heb het sowieso al vanaf mijn pubertijd maar in mijn zwangerschappen werd het rampzalig( lees bijna 2 weken niet geweest)
    Enigste wat uiteindelijk hielp was movicolon in combinatie met eerder genoemde tips.
     
  6. Popidepi

    Popidepi Bekend lid

    25 sep 2017
    672
    791
    93
    Ben je er nu mee gestopt of niet? Haal het niet echt uit je berichten.
    Je weet dat het slecht voor je baby is, toch?
     
    Marbloempje en Moess vinden dit leuk.
  7. Kangerootje

    Kangerootje Fanatiek lid

    24 dec 2013
    3.291
    1.491
    113
    Vrouw
    Echt heel erg vervelend die obstipatie. Had het heel de zwangerschap al wel maar werd erger vanaf een week of 20.
    Ik heb toen ook een paar keer een klysma gebruikt, Microlax. Omdat het echt te hard was zeg maar. En ik heb er nog eentje voor nood. Maar met die zakjes gaat het gelukkig goed, maar het werkte pas toen ik ze een week had genomen, en ik moet het ook echt niet overslaan.
    Zou het echt aanraden om ff de huisarts te bellen, want naarmate baby zwaarder wordt en de darmen nog meer opzij duwt kan het nog erger worden.
    Zou gewoon vragen of je een Microlax mag en zakjes. Werkt echt!
     
  8. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.504
    13.796
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Meeroken is bewezen nog schadelijker dan zelf roken dus ja, wat je doet kan dus behoorlijk veel kwaad voor jezelf en jullie wonder in je buik.

    Voor de zeurtjes hier; doe zelf even moeite om de artikelen te achterhalen ;)
     
  9. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Als het de hormonen zijn ga ik nog leuke maanden gemoed maar het is voor een goed doel.
    Ondanks dat je rookt nog zo last met de stoelgang?
    PFF dat is heel lang, was vanmorgen denk 5 dagen niet geweest en dat was al een drama om het kwijt te raken Wat zou jij je naar gevoeld hebben.
    Moet jij er nog zoveel bij doen om het een beetje dragelijk te houden?
     
  10. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ik heb gerookt vanaf mijn 12e... en ja ook toen altijd last van mijn darmen en obstipatie gehad helaas.
    Op 20 juli 2011 om 07.50 heb ik mijn laatste sigaret ooit half opgerookt...daarna de rest weg gegooit en nooit meer 1 aangeraakt.
    Nadat ik movicolon had gekregen en het kwijt was, bleef ik een onderhoudsdosis dosering gebruiken elke dag en toen was het redelijk.

    Bel even je huisarts, die kan het je zo voorschrijven en drink goed (2 liter water pd) anders werkt movicolon niet.
    Sucses!
     
  11. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Ik vind je een aansteller, sorry
    Als het in de ochtend niet lukt en op je werkt niet dan wacht je gewoon lekker tot je weer thuis ben...

    Wat ontzettend domme redenatie om dan maar te gaan roken om te kunnen poepen...

    Ik heb het idee dat je wil horen dat dat ene peukje elke dag geen kwaad kan... nou ik zal je uit je droom helpen... dat kan het wel ;)
     
    kleinepien, Loraintje, Bob1981 en 9 anderen vinden dit leuk.
  12. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Heb met je mee geschreven, als het binnen korte tijd weer mis gaat, ga ik zeker naar de huisarts, thanks voor alle informate
     
  13. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    ‘Dat komt door het roken’... dat vind ik zo’n dooddoener... dat ksn je nooit bewijzen... het KAN door het roken komen, hoeft niet.
     
    jupke, Rosje83 en Oceanna vinden dit leuk.
  14. BabyGirl018

    17 dec 2017
    20
    35
    13
    Vrouw
    Volgens mij rookt zij niet hoor maar heeft ze gewoon een lastige stoelgang tijdens de zwangerschap... Je schrijft heel onduidelijk je verhalen op vind ik, waardoor ik de helft steeds niet begrijp :confused:

    Dat oma een peuk pakt voor de stoelgang moet zij weten, eerlijk gezegd vind ik het ook heel bijzonder dat ze jou aan het roken zet. Iedereen weet toch hoe slecht dit voor je is? En zeker als je zwanger bent? o_O Ga gewoon naar de huisarts voor die stoelgang en laat die gewoonte van die peuk zitten. Meeroken zou ik ook zo min mogelijk doen, alles voor dat kleintje in je buik toch?! Zo dit is het laatste wat ik zeg.
     
  15. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Niet wachten tot het mis gaat, preventief aanpakken :thumup:
     
  16. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ze rookt om te kunnen poepen.
     
    BabyGirl018 vindt dit leuk.
  17. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Hier ben ik het wel mee eens. De gevolgen kunnen zeker wel van het roken zijn dat dat slecht is zeker tijdens zwangerschap weten we allemaal.
    Maar ik heb altijd gezond gegeten in mijn zwangerschappen, nooit gerookt of gedronken of wat dan ook maar schadelijk kan zijn...en zie mijn onderschrift...
    Beide zijn geen garantie maar ik hoef mezelf iig niet af te vragen de rest van mijn leven of het mijn schuld is ( wat ik natuurlijk wel heb gedaan) en daar zit voor mij het grote verschil.
     
    Bob1981 en Biny vinden dit leuk.
  18. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    Jij was echt jong met roken, in de pubertijd is het nog lastiger om obstipatie te hebben, vaak hem je dan meer schaamte.
    Kreeg je 1ste een heel sterk laxeermiddel?
    Movicolon kan ik gewoon blijven gebruiken, eventueel ook na de zwangerschap?
    Redelijk is een woord dat je eigenlijk niet moet hebben.
    Knap dat je helemaal van de sigaretten af bent.
     
  19. Suzie01

    Suzie01 Niet meer actief

    dit forum staat klein in een hoekje, zo ie zo lastig type op het werk.
    Ja heb er 1 gerookt en heb zitten poepen
     
  20. Kangerootje

    Kangerootje Fanatiek lid

    24 dec 2013
    3.291
    1.491
    113
    Vrouw
    Maar bij erge obstipatie is het wel zo, als je enigzins aandrang hebt moet je gelijk gaan!
    Als je dan wacht, lukt het soms later niet meer. Als je echt, echt, echt niet kunt maar je weet dat je moet, das echt een drama hoor :(
     
    Suzie01 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina