Hoeveel cc kunstvoeding minimaal per dag?

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door Star87, 26 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Jbpm kan ook problemen geven he?

    Dikkere voeding maakt niet meer verzadigd. Jbpm is enkel en alleen bedoelt als mogelijke hulpmiddel bij reflux.
     
  2. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    De ddiëtist vh cb heeft gezegd dat we jbpm konden gebruiken. Dat dikkere voeding zwaarder op de maag ligt waardoor ie minder vaak zou willen drinken. En dat is ook zo. Zonder jbpm wil ie elke 2u een fles...met jbpm is dat 3/3.5u.
    Ik neem aan dat de diëtiste vh cb wel weet wat en waarom ze iets adviseerd. Het zal dus ook in deze gevallen iets doen en niet alleen bij reflux werken.
    Net als er maagtabletten zijn die ook weeën opwekken. Gemaakt voor het één maar werkt ook voor het ander.
     
  3. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    9 jan 2013
    9.521
    3.739
    113
    Misschien ben ik spuit 11, maar doet hij wel lang genoeg over zijn flesjes? Dus minimaal 15, maar het liefst 20 minuten, zeker als ze zo hongerig zijn. Hoe langer de voeding duurt hoe meer ze verzadigd raken.
    Ik herken het wel een beetje van m'n zoontje, die was ook best hongerig en dat is soms een heel gepuzzel om niet over de maximum hoeveelheid te gaan.
    Wat je ook nog kan doen is flessen geven van 150/4 i.p.v. 150/5, dan kan je een fles extra geven. Hier deed ik dat vaak als hij onverwachts (een keer extra) 's nachts kwam, dan waren de 1e en laatste gewoon de standaard hoeveelheid en alles daar tussen 1 schepje minder die ik dan weer in de nacht had gebruikt.
     
    Zoe123 vindt dit leuk.
  4. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Hij doet er zo'n 20-30min over. Tis gewoon een hongerlap :)
     
  5. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Vanuit het cb wordt zo ongeveer voor alles jbpm als de oplossing gezien. Terwijl het grofweg eigenlijk zelfs als bijvoeding gezien word.

    De werking van jbpm is sowieso nooit bewezen en word veel vraagtekens bij gezet.
     
  6. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    Hier niet hoor....bij de 1 hielp het prima om langer tussen de flessen te laten zoals bij @Panter ,en bij de ander hielp het super tegen extreem spugen,zo goed dat ze nooit meer gespuugd heeft.Voor mij dus bewijzen genoeg.
    Maar ik snap wat je bedoeld,wetenschappelijk is het idd nooit aangetoond.En ik ben normaal gesproken echt van de wetenschappelijke feiten(zelf medisch onderlegd),maar uit ervaring durf ik te zeggen dat het hier iig bewezen is:D;)
     
  7. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Ik zal nooit zeggen dat het niet werkt, ik lees genoeg ervaringen van ouders dat het wel werkt. Dat is mijn punt ook niet.

    Het gaat mij er vooral om dat het cb dat als enige advies geeft en de oplossing voor alles. En dan pas de vraag of het uberhaubt werkt, omdat het voor veel kindjes niet helpt.
     
  8. Niveah

    Niveah Fanatiek lid

    4 dec 2014
    3.528
    1.391
    113
    Vrouw
    Ik las toevallig dit topic maar mijn dochter van nu 5 jaar was toen ze baby was ook een honger lapje. Ze dronk het maximum aan fv en soms ook erboven. Vaste voeding ging er ook heel goed in en ze was een lekkere mollige baby. Maar nadat ze 1 werd at ze minder wat veel kindjes dan gaan doen. En nu ook. Ze heeft zo een natuurlijke stop. Zelfs met snoep stopt ze als ze genoeg heeft! Ik heb haar nooit honger laten lijden. Ze is trouwens nu echt een lang en mega slank meisje!!
    Niet twijfelen aan jezelf maar kijk naar hem en laat hem eten hoeveel hij kan/wil.
     
    Panter vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina