Succes vrijdag het is inderdaad heel spannend maar erg byzonder als je het op een gegeven moment ziet
Heee zie dat je banner aangepast is na dat het hartje klopt.. wat mooi zeg... heb je het hartje ook al gehoord en hoe was de echo verder
halloo Dames, vandaag toch even het ziekenhuis gebeld, ik heb al een week lichte steekjes in mn buik. dan rechts dan links dan in mn schaamstreek... dat maakte mij erg onzeker... en wist niet zo goed wat ik er mee moest... toch even de gynocologie gebeld, en zegt oohh maar kan makkelijk gewoon van de zwangerschap zijn... heb je bloed verlies.. ik zo nee dat niet maar het maakt me gewoon gespannen... Nu mag ik morgen toch even komen voor een echo! mijn vraag was hebben jullie dat nu ook.. want jullie zijn overigens ongeveer net zo ver.. of is het misschien toch mn cyste ( die al kleiner werd die was bij 4 weken zwangerschap 5cm en bij 8 weken zwangerschap nog 1,8 cm.. dus misschien dat die gewoon aan het vervelen is en dat ik daar weer meer last van heb net zo als op het begin.. Nou ik ga even duimen en ga er vanuit en hopend dat het gewoon goed is. aangezien ik inderdaad geen bloedverlies heb
Ik heb zo nu en dan steekjes. Wel vaak linksonder wat ik voor Mn zwangerschap ook had, door Mn endometriose... Soms ook echt steekjes in Mn vagina. Dat vind ik echt heel vreemd... maar sinds ik krampen heb gehad met 6 wkn en ook bloedverlies, maak ik me over die steken specifiek niet echt zorgen. Vind het sws een heel stuk spannender deze keer dan mn vorige zwangerschap. Fijn dat je morgen voor een echo terecht kan! Laat je weten hoe t was?
Gefeliciteerd meiden. Zo leuk om te lezen ook Die steken komen waarschijnlijl door het oprekken van je baarmoeder. Daar heb ik in t begin van mijn zwangerschap ook last van gehad. Is niets om je druk over te maken
Hallo Dames ik laaat het jullie vanmiddag zeker horen.. vind het best spannend.. maaar komt ook gewoon... Ik zou eigenlijk geen kibderen kunnen krijgen maar had wel een grote wens. Nu dus ook zwanger geraakt. En hoop ik dus ook echt dat die kleine spruit blijft zitten... maaar 1.5 week geleden was het goed.. en probeeer wel positief te blijven maar vind het spannend.
Jaaaa alles was goed het groeit goed en heeft al gezwaaid.. zoo in lovee over 2 weken heb ik alweer een echo!!! Zoo super fijnn
voor diegene die ook graag de echo willen zien ! 10 weken en 2 dagen ! alles is perfect gezwaaid en geschopt.. ( hebben we gezien, jammer genoeg dat we het nog niet kunnen voelen haha ) maar ooh wat bijzonder is het allemaal zeg! (natuurlijk ook een hartje vandaag weer gezien en gehoord. en de navelstreng ! ook wel bijzonder hoor nu op naar 17 Januari dan krijg ik weer een echo dan ben ik 12 weken en 2 dagen.. #Helemaaal in love (ohja onderin staat 10 weken en 1 dag komt omdat hij zn beentjes in elkaar had.. we hebben ook 10.3 gemeten maar hij bleef verschillen... we mogen nog steeds van 10.2 uitgaan )
Oh wat heerlijk. Kan me heel goed voorstellen hoe gelukkig je je nu voelt. Wat een mooie echo. Fijn dat alles helemaal goed is. Ben blij voor je!!
Jaa ik ben ook blij voor ons! <3 we zijn in de wolken! en wat gaat die hartslag toch snel onvoorstelbaar eigenlijk he!! Zn mooi geluid !
Kijk is hoe mooi ! <3 #zoovérliefd #voordeelvanzoveelecho's #kijkinbylage #wateenverschilindiepaarweken
Ohhhh wat mooi! Heerlijk zo’n levendig kindje! En fijn over 2 wkn al weer kijken! Waar is die echo over 2 wkn voor? Hier vrijdag mijn termijnecho gehad, ook een heerlijk springend en zwaaiend kind ik ben wel 3 dagen vooruit gezet en ben nu uitgerekend op 29 juli.
Ja wat groeit zo’n kindje hard he, echt een wonder! Leuk idee om alles zo naast elkaar te zetten! Ga ik ook doen
Oohh ik heb 17 jan een echo omdat ik er zelf om gevraagd heb.. ik blijf het allemaal zo spannend vinden en mij tussen haakjes termijn echo was dus met 8.4 weken.. ik vond dat erg vroeg dus heb gezegd dat als ik ongeveer 1w weken ben met dat gesprek dat ze dan gewoon nogmaals even kijken. Want ik vind het allemaal eng.. tijd gaat enorm langzaamm.. wat ben ik blij als volgende week maandag de 12 weken gepasseerd ben en hopelijk volgende week woensdag dan een goede echo..
@mvrtjex93 Ja spannend is het allemaal he ... Snap heel goed dat je 8.4 eigenlijk veel te vroeg vindt voor de termijnbepaling. Ben benieuwd wat de termijn is bij je volgende echo, of t een beetje overeen komt. Ik vind de tijd ook zooooo langzaam gaan!
Jaa inderdaad ja toen ik dus bij die controle .. en dus 10 weken was klopte me termijn wel.. blijf last hebben bij mn middenrif. Dus neem aan dat alles nog steeds goed groeit.. nu kunnen we aftellen nog 7 dagen en dan eindelijk echo en kunnen we het wereldkundig maken. Al weten me ouders het wel