Ik lijk ook iets te zien. Ken alleen die testen niet dus weet niet of ze voorgedrukte lijntjes hebben?
@sannekrul ziet er kei goed uit! @Mama1504 die loopt op idd, proficiat!! @ano1 ik zie precies wel wat ! Nu de komende dagen afwachten of ze mooi oplopen Ik sta aan te schuiven bij de ha voor mijn bloedtest en daarna gelijk nieuwe testen inslaan, want had er geen meer. Word er onzeker van omdat ik deze morgen niet getest heb, wil de testjes echt zien oplopen elke dag
Goedemorgen dames. Hopelijk allemaal een fijne kerstavond en 1e kerstdag gehad. En wat gekleurde lijst. Gefeliciteerd voor de dames met een positieve test. Voor de dames met een negatieve, ik duim voor de volgende ronde! Hier nog niet ongi. Durf niet meer te testen dus wacht tot 31 dec, dan ga ik anders testen. Wil echt geen witte testen meer dus wacht gewoon uiterste omdat ik twijfel over mn ei. Nog hele fijne kerst dames!
Wij hebben een fijne eerste kerstdag gehad , jij dan? Ik duim voor jou dat jou 2017 mooi wordt afgesloten met een mooie positieve test
@sannekrul Super mooie testen! @Mama1504 Bij jou ook en duidelijkere lijn gaat de goede kant op. @ano1 ik tuur me en ongeluk en denk ook wat te zien! @noukie 1992 succes bij de ha! Hier met een iets minder slaperig hoofd net nog een keer getest. Heb er idd voldoende in huis @Wachtbankiemuts En ik zie de lijn zelfs zonder de test te slopen! Deze is wel een duidelijke toch?
@Rian85 di is zeker duidelijk! Toch nog een mooi kerstcadeau! Hopen voor mooie oploop! @sannekrul mooie oploop hoor! Morgen de Ha bellen @noukie 1992 wanner krijg je de uitslag van de bloedtest? @Pink06 nog een nieuwe test gedaan vandaag? Met al jullie testen krijg ik zin om nog een keer te testen, maar heb m’n urine lekker soorgespoeld! Heb geen zin in een witte test. Hakte er gister toch weer in, zeker ala je dan op fb weer twee baby anouncements voorbij ziet komen..
Ik lijk iets te zien aan de bovenzijde van de test als ik een beetje wiebel met min telefoon. Spannend!