November 2017 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Elsa86, Nov 4, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    Feb 19, 2015
    2,068
    39
    48
    Haha... dat is toch vreselijk .. haha
     
  2. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Hopelijk hebben jullie allemaal een fijne kerst gehad meiden! Hier was het heerlijk relaxed. L. heeft vannacht en gisternacht geslapen van 20:00-4:00-7:30. Heerlijk :) hoop dat ze uit zichzelf dit ritme heeft gevonden en lekker gaat houden :p. Ook heeft ze gister haar duim ontdekt :) heel lief en schattig. Alleen frustreert het haar soms als ze hem nu niet te pakken krijgt haha.

    En over kritiek op opvoeden, daar trek ik me echt niks van aan. Vroeger was alles anders en iedereen weet alles beter ;). Maar wij vertrouwen gewoons op ons moeder en vadergevoel en zoeken zelf wel advies of tips als we daar behoefte aan hebben.

    Hebben jullie nog spannende plannen voor O&N? Hier blijven we lekker thuis en krijgen we een stel vrienden op bezoek.
     
    Ilse84 likes this.
  3. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    Jun 30, 2014
    6,572
    3,507
    113
    Wij hebben een hele fijne kerst gehad. Eerste kerstdag naar mijn schoonouders. Gisteren naar de mijne. Gezellig gegourmet met mijn ouders en broer en schoonzus met kinderen. Mijn oudste zus kwam ook nog even langs. Mijn 2 andere zussen hebben hun gezicht niet laten zien, maar dat doen ze anders ook.
    Helaas werd Fayèn 1e kerstdag ziek en kon ze niks binnen houden. Gisteren hield ze wel haar eten en drinken weer binnen, maar was nog erg hangerig. En nu is ze weer de oude.

    Ik heb gisteren ook besloten dat ik het contact met mijn jongste zus zo beperkt mogelijk hou. Heb 1 zus van Facebook gegooid en ik ben uit de groepsapp gestapt waar ik met mijn zussen en moeder in zat.

    Dat ze mij als stront behandeld kan me gestolen worden, maar dat ze dat bij mijn ouders ook doet gaat me te ver. Mijn ouders hebben altijd voor ze klaar gestaan en zetten altijd gun kinderen op de eerste plek. Maar die zus kan alleen maar klagen, klagen en nog eens klagen en de fout ligt nooit bij haar.

    Mijn band met mijn ouders is heel sterk en ik kan het niet aanzien dat hen onrecht wordt aangedaan.

    En nu klaagmodes uit.

    Gelukkig kan ik heel goed met mijn schoonzus en broer en met de schoonzusje (zusjes van mijn man).
     
  4. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    @Elsa86 goed gedaan, uiteindelijk moet je voor jezelf en je gezin kiezen. Misschien doet het goed om alles even te laten afkoelen zo.

    Hier een drukke kerst gehad. Eerste kerstdag bij mijn familie (die ver weg wonen) en tweede kerstdag bij de schoonfamilie. Meisje is goed verwend met cadeaus. Ze heeft een babygym en een projectorlamp met sterretjes gekregen, ze vind het allemaal prachtig om naar te kijken en naar te trappelen.
    Helaas ook wat slecht nieuws, met tweede kerstdag het bericht dat een familielid op sterven ligt en een euthanasie verzoek gaat doen vandaag. Dat is nooit fijn nieuws.

    Vandaag fijn alle kerstspullen weer opruimen, wat rust in de tent haha. Te overvol hier. Nog een maand en dan lekker verhuizen.
     
  5. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Ik heb gisteren met pijn in mijn hart besloten om te stoppen met bv!

    Vanmiddag flesvoeding gekocht en vanavond krijgt ze haar eerste flesje kunstvoeding. Nu langzaam alles afbouwen.
     
    Mikkie32 likes this.
  6. Ilse84

    Ilse84 Fanatiek lid

    Nov 25, 2016
    1,278
    755
    113
    Dappere keuze mama.. Ging het niet meer?
     
  7. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Nee ik ben op! 7 a 8 voedingen per dag.. Ik begon met 7 keer kolven en ben door de weken heen naar 5 keer gegaan. 4 keer een ontsteking gehad waarvan 3 in de laatste 3 weken en Lenora is een heel onrustig meisje wat veel last heeft van kramp.

    De laatste weken merkte ik dat het me steeds meer begon op te breken. Ik hoop dat dit rust gaat geven voor mezelf en voor Lenora, maar het voelt wel heel dubbel!
     
  8. elita

    elita Bekend lid

    Feb 25, 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    Hopelijk gaat het jullie beiden meer rust geven. Lijkt me niet meer dan logisch dat je op bent. En je hebt Al een tijd borstvoeding gegeven hè. Jullie hebben er beiden meer aan als jij je ed beter voelt en geen borstontstekingen meer krijgt
     
  9. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    Feb 19, 2015
    2,068
    39
    48
    Je hebt het geprobeerd en deze eerste weken met bv pakt niemand jullie meer af. Hoe reageerde ze op de kunstvoeding.
     
  10. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    Feb 19, 2015
    2,068
    39
    48
  11. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Heel onrustig maar was er wel al op voorbereid dat ze er aan zou moeten wennen.
     
  12. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Heel onrustig maar was er wel al op voorbereid dat ze er aan zou moeten wennen.
     
  13. manaolana

    manaolana Niet meer actief

    Dappere keuze @PH1! Een happy mama is heel belangrijk. Ik heb ook echt al een paar momenten gehad dat ik dacht ik stop ermee.

    Hopelijk brengt het jullie rust en ook op Fv wordt je meisje groot!

    @Elsa86 vervelend die familieperikelen :( goed dat je voor jezelf kiest!

    @DangerBlonde sterkte met de situatie rondom je familielid.
     
    PH1 likes this.
  14. ike

    ike Fanatiek lid

    Jul 5, 2013
    1,573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    @PH1 wat jammer dat je die keuze hebt moeten maken. Maar zeer begrijpelijk. Je had nog melk in de vriezer toch?

    @DangerBlonde veel sterkte.

    @Elsa86 wat een vervelende situatie. Knap dat je voor jezelf en ook je ouders hebt gekozen.

    @manaolana veel voeden s nachts is vermoeiend. Ik deed dat eerst gewoon rechtop en sliep daarna zo weer, nu ik vermoeider wordt doe ik het bijna standaard liggend en slapen we samen verder. Aan de ene kant kost het mij minder energie omdat ik haar aanleg en daarna weer ga slapen, aan de andere kant slaap ik minder diep doordat ze bij mij ligt.

    @bemoeienis tja het is lastig soms. Maar zo vaak goed bedoeld. Mijn vader is de afgelopen dagen bij ons geweest en denkt soms dat we ons meisje teveel verwennen. Al zegt hij aan de andere kant dat ik het instinctief allemaal goed doe en dat ik naar mijn gevoel moet blijven luisteren.

    @eigen bedje slapen; ja dat gaat hier wisselend. Qua ritme is het hier sons nog een zooitje. E is s avonds super actief, gisteren om 0.00 nog zo aan het spelen. Vandaag gaan we proberen de nacht eetder te beginnen. Ze ligt nu al te slapen op de bank, dus goede start. Deze slaap heeft ze vast gehad.
     
  15. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Bedankt voor de sterkte wensen! Vandaag hebben we met zn drieën afscheid genomen. Where one life begins, another one ends. Circle of life. :cry: Maar het is goed zo, er is rust. Ik hoop voor haar ook definitief vannacht of morgen.

    Ik ben toe aan een glas wijn.. ben ik blij dat dat nu weer mag :rolleyes:

    @PH1 Ahh goed dat je die keuze hebt gemaakt, happy mom happy baby!
     
  16. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Ja heb de eerste 3/4 weken heel veel ingevroren!
     
    manaolana and ike like this.
  17. SJ86

    SJ86 Fanatiek lid

    Feb 19, 2015
    2,068
    39
    48
    @PH1
    Ja is ook logisch. Hopelijk went ze er gauw aan.

    Hier gaat het goed. N. Groeit flink. Ze is 900 gram aangekomen afgelopen 4 weken en 2.5 cm gegroeid. Weegt nu 4.1 kilo en is 54.5 cm.

    Ze heeft geen last van de prikjes gehad. Sliep wel iets onrustiger.. en kwam snachts iets eerder, omdat ik haar niet kon inbakeren. Nu kwam ze net een half uur later.. dus 10.00 en toen 5 30. Dat gaat de goede kant op. Ik denk dat ik overdag nog een fles ga ophogen..

    Mijn dochter is nu 8.5 week. Drinkt 2x150 en 3x120. Hoe zit dat met julie kindjes (flesvoeding)?

    Verder zit ik te wachten op haar gebrabbel en lachjes. Het zit er echt tegen aan. Ik heb geloof ik wel een bewuste lach gespot... maar... Helemaal zeker weten doe ik het niet.
     
  18. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Wauw dat is goed gegroeid inderdaad!
    Mag je niet inbakeren na de inentingen? Ik moet ze volgende week halen.
    Hier sinds 6,5-7 weken oud 5x 150 (noet terug afgegoten dus wordt iets meer) en 1x 60 voor het slapen gaan. Dat werkt hier goed en zo krijgen we de dag precies rond. Slapen gaan savonds zonder flesje is hier geen optie, ook al heeft ze m 2 uur geleden pas gehad. Dan is het schreeuwen. Daarom 1x 60 rond 8 uur en dan heb ik een rustig kind die braaf gaat slapen. De 5x 150 gaan ook niet altijd op. Soms wel en vaak blijft er 10-40 over.
     
  19. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    Jun 30, 2014
    6,572
    3,507
    113
    @DangerBlonde nee dat mag niet, omdat ze koorts kunnen krijgen na de inenting.

    Hier vannacht doorgeslapen tot 7.45 uur. Gisteren was het 5.15 uur.
     
    manaolana likes this.
  20. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Hier een goede nacht gehad! Duimen dat de flesvoeding nu rust gaat geven. De tijden waren nu 22:45, 4:00 en 8:00! Scheelde al 1 voeding.
     
    DangerBlonde, manaolana and ike like this.

Share This Page