Vraagje over marktplaats en concertkaartjes?

Discussie in 'De lounge' gestart door vruchtje24, 29 dec 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Hoi allemaal

    Ik weet het even niet meer. Ik heb een echte liefhebber thuis voor kinderen voor kinderen. Ze heeft geen makkelijk jaar gehad en gun haar dus concert. Overal uitverkocht. Op MP dus 4 kaartjes kunnen kopen. Kan ze morgen ophalen, heb app contact van de man maar toch twijfel ik of ik niet wordt opgelicht.

    Jullie tips advies waar ik op moet letten. Kaarten zijn normale prijs 32.50 per stuk. Hij is 3 wk op mp actief en staan ook wat andere kinder dingen op zijn mp account.

    Vanochtend zag ik wel dat hij er nog 4 kaarten op had staan voor datum 2 dgn later. Nu zijn beide advertenties eraf. Gegoogeld op naam en tel nr maar niks raar. Vindt zonde geld maar nog erger dat we er niet in komen en dochter ve verrietig is.

    Hoor het graag. Liefs vruchtje
     
  2. pietje1987

    pietje1987 Niet meer actief

    Sorry dit klinkt echt super nep! Iemand die pas drie weken op marktplaats zit en dan ook nog voor meerdere dagen kaartjes aanbiedt? Bij mij rinkelen er alarmbellen!

    Kijk eens op ticketswap ofzo, daar worden kaartjes gecheckt.
     
  3. Tika86

    Tika86 Fanatiek lid

    8 sep 2014
    1.153
    225
    63
    Vrouw
    Kijk even op ticketswap is veilig. En hoorde via mijn collega's goede verhalen hierover!
     
  4. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.059
    1.291
    113
    Nederland
    Het blijft een gok natuurlijk via MP.

    Haal je ze op bij het woonadres van deze persoon? Dan denk ik dat oplichting wel mee valt.

    Ik heb een paar jaar geleden een kaartje van ACDC gekocht via MP, voor mijn man. Dit kaartje heb ik bij z'n woonadres gehaald en natuurlijk de hoofdprijs betaald, maar het was wel een echt kaartje.
     
  5. JG1986

    JG1986 Bekend lid

    10 apr 2017
    652
    243
    43
    Ik ben behoorlijk bekend in het ticket wereldje durf ik wel te zeggen, en als je t bij iemand thuis ophaalt kun je er wel vanuit gaan dat de kaarten echt zijn. Zijn het zgn "hard copy" tickets of "e-tickets"? Die laatsten zijn natuurlijk meerdere keren te verkopen, dus kijk daar mee uit. Maar als je zijn woonadres hebt is een aangifte ook zo gedaan, dus of hij dat risico wil lopen...
    Nog maar 3 weken actief zegt me niet zoveel, iedereen moet een keer beginnen op mp toch?
    Ik zou sowieso niet via ticket4u of andere doorverkoop sites kopen. Ten eerste betaal je veel te veel voor een ticket, en mocht de vraag groter zijn dan het aanbod dan loop je het risico dat de verkoper op t laatste moment aangeeft geen kaarten beschikbaar te hebben. Je krijgt dan wel je geld terug, maar hebt geen tickets.
    Ticketswap is idd de beste optie in deze situatie. Succes, en hopelijk heel veel plezier bij kvk!
     
    Popidepi vindt dit leuk.
  6. IkbenTess

    IkbenTess Fanatiek lid

    14 dec 2016
    2.115
    1.090
    113
    Vrouw
    Nederland
    Oef lastig! Ik wilde een keer een kaartje kopen via Mp maar durfde niet. Verkoper heeft m toen op ticketswap gezet en dat is zo betrouwbaar, toen durfde ik wel. Dit klinkt twijfelachtig denk ik.. hoewel wel een adres.. ik weet het niet..
     
  7. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    23 apr 2009
    2.021
    287
    83
    via ticket swap is het ook veel veiliger, die kaarten zijn gecontroleerd op echtheid
     
  8. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Denk deze toch wel geloof. Ik zou de kaarten vandaag ophalen bij zijn huisadres maar omdat ze vrouw in ziekenhuis ligt gaat het hem toch niet l lukken . Qua planning daardoor moeilijk af te spreken want ze ligt ook niet in ziekenhuis heel dichtbij. Omdat ik geen risico wil nemen neemt hij die. Hij gaat me de kaarten vanmiddag mailen en Kan betalen als we geweest zijn. Zijn vriendin werkt bij zo'n ticketing dus krijgen het hele pakket incl gratis parkeerkaart. Eerst maar afwachten of ze ook echt gemaild gaan worden. Kan ik daaraan nog herleiden of het echt is of niet?

    Lief dat jullie meedenken!
     
  9. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Dit is ook mijn gedachte en advies
     
  10. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Het laatste bericht klinkt totaal niet geloofwaardig.
     
  11. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Het laatste bericht is een beetje onduidelijk.

    Zijn vrouw ligt in het ziekenhuis dus je kan de kaartjes niet halen maar hij mailt je ze en je kan betalen als je bij t concert bent geweest?
    Heel apart...
     
  12. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Zijn vrouw ligt in ziekenhuis sinds 2 dgn op 2 uur rijden van zijn huis. Weet niet precies wat ze heeft maar antibiotica slaat niet uit en de situatie werd dreigend. Hij zou deze middag thuis zijn maar hierdoor lukt hem dat niet wat logisch klinkt als je vriendin er slecht bij ligt. Morgen zou ik ze komen halen maar omdat hij niet weet hoe de planning loopt gezien het ziekenhuis, etc laat hij ze mailen. Ze vader gaat dat doen vanmiddag voor hem.

    Zijn vriendin werkt bij ticketing dus dat ze ook nog kaarten hebben voor de 5e geloof ik dan wel. Mijn moeder had hem ook nog gecontact uur na mij en zei dat ze net verkocht waren (aan mij dus)

    Snap dat jullie het vaag vinden heb had ik zelf ook maar ga steeds meer geloven. Eind vd middag mailen ze het tot die tijd wacht ik maar geduldig af.
     
  13. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    En je hebt ze nog niet betaald? Zolang je dat nog niet hebt gedaan zou ik inderdaad afwachten. Anders als je wel al hebt betaald dan ben ik bang dat je opgelicht bent.
     
  14. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Nee nog niet betaald. Vanaf begin ben ik duidelijk geweest alleen kaarten kopen met fysiek ophalen ieder geval niet eerst betalen en achteraf worden opgelicht

    Na best wat app contact zegt hij me wel vertrouwd en risico neemt ik achteraf betaal na het concert. Mijn inziens loop ok zo geen risico
     
  15. Het enige risico wat je zou lopen is teleurstelling van je dochter als blijkt dat ze niet echt zijn.
     
  16. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Ja precies dat is nog wel het ergste risico ook. Samen met vriendin en haar dochtertje. Maar waarom zo iemand zoiets doen of ze tijd aan verspillen denk ik dan.....
     
  17. Mutsefruts88

    Mutsefruts88 Niet meer actief

    Persoonlijk vind ik het vrij dubieus klinken, maar ik ben dan ook best achterdochtig. Er bestaan ook heus mensen met goede bedoelingen.

    Even vanuit een andere hoek en waarschijnlijk (hopelijk!) ten overvloede... Pas op dat je niet op linkjes hoeft te klikken om je kaartjes te krijgen en stuur ook geen foto van paspoort/rijbewijs/of kaart of whatever als hij daar om vraagt. Neem aan dat je wijs genoeg bent :) maar dit soort gedachtes schieten gelijk door me heen met dit soort verhalen.

    Ik hoop dat je de kaartjes krijgt en dat alles goed afloopt :)
     

Deel Deze Pagina