Mmm mama's mei/juni 2018

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by dame82, Sep 25, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Patricia valt in deze regio ook niet in de categorie apart. Wel vaak gehoord.
     
  2. anak2

    anak2 Fanatiek lid

    May 9, 2016
    1,521
    325
    83
    Wij vinden voor meisje: indy, fenna, luna en amelia mooi

    Voor jongen: jason, dylan en bryan

    Voor een meisje zijn we er zo goed als uit maar jongens nog niet. Voor de jongensnaam blijven we nog even door zoeken dit vinden we mooi maar het zijn nog niet de namen zeg maar

    Ik heb de postzegels net ook maar even besteld
     
  3. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Hebben jullie een Hollandse naam?
     
  4. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    #team Indy :p:p
     
    anak2 likes this.
  5. beebj

    beebj Niet meer actief

    Als je Jayson roept, kijken er 100 om @anak2 :roflmao::roflmao: Zelfde geldt voor Jayden. Wat een drama naam hierzo:p

    Nee @indy90 , Engels:)
     
    Muzieknootje likes this.
  6. anak2

    anak2 Fanatiek lid

    May 9, 2016
    1,521
    325
    83
    Hier hoor je het niet zo veel. En onze zoon heet Kayden
     
  7. Heidi07

    Heidi07 Lid

    Feb 12, 2016
    28
    6
    3
    Hallo dames, mag ik aan komen schuiven in deze groep? Ik ben 20 mei uitgerekend van mijn 2e kindje :)
     
    Secretangel, beebj and anak2 like this.
  8. anak2

    anak2 Fanatiek lid

    May 9, 2016
    1,521
    325
    83
    Hallo heidi welkom ! Stel je even voor :) Ben je ook via de mmm zwanger geraakt ? En weet je het geslacht al ?
     
  9. dame82

    dame82 Fanatiek lid

    Sep 29, 2014
    2,660
    957
    113
    Vind ik leuke namen, maar niet DE naam! Moet zeggen dat ik, nu het er echt op aan komt, toch wel lastig vind. Zo een naam is voor het leven.
     
  10. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Lastig he. Dat heb ik ook de hele tijd vind best veel leuk hoor maar niet voor onszelf. :p Heb serieus nog maar 4 namen op mijn lijstje staan. Waar we allebei nog niet het echte wauw gevoel bij hebben.
     
  11. Bacio

    Bacio Bekend lid

    Jan 25, 2017
    825
    500
    93
    Female
    Zwolle (omgeving)
    Die is ook nog niet eens zo verkeerd!
     
    dame82 likes this.
  12. Bacio

    Bacio Bekend lid

    Jan 25, 2017
    825
    500
    93
    Female
    Zwolle (omgeving)
    Welkom!
     
  13. Heidi07

    Heidi07 Lid

    Feb 12, 2016
    28
    6
    3
    Hoi, ik zie net dat het gaat om de mmm mama's. Ik ben via de normale weg zwanger geworden. Sorry had t niet gezien :$
     
    anak2 likes this.
  14. Muzieknootje

    Muzieknootje Bekend lid

    Jul 26, 2014
    990
    127
    43
    Klussen
    Zuid-NL
    Ben ik weer!! Ff paar dagen druk gehad met verjaardagen.. altijd een top-tijd na de kerst :confused:

    Hihi het geslacht! Wat leuk dat team roze versterkt is, maar ook team blauw! Wordt nog lang zwijgen tot juni :p

    Ik zie hele leuke namen voorbij komen maar net wat @beebj zegt: zoveel Jaysons en Jaydens hier.. Pfff..
    Oh en Beebj, m'n zus heet dus met een ph, die zegt standaard als mensen haar naam noteren: tis met ph he! :roflmao:

    Haha @aicirtap ! Ik was ook nog niet mee van het omdraaien hoor. Ik ken hier twee vrouwen die zo heten
     
  15. beebj

    beebj Niet meer actief

    Oh hahaha ik dacht altijd dat F standaard was en PH ‘aparter’, daarom vind ik het altijd zo gek dat ik mensen moet corrigeren:roflmao: Overigens wordt het in BE wel standaard met PH geschreven geloof ik. Maar zo noemen ze mn dochter daar na 3 jaar ook nog steeds Lien ipv Lynn:rolleyes:
     
  16. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    May 25, 2014
    9,148
    3,392
    113
    Female
    Pfff even klagen hoor. Al derde avond op een rij pijn. Plus maandagavond. Maandagavond buikpijn, woensdagavond vreselijke rugpijn, donderdagavond pijn aan mijn slokdarm (gevoel dat ereen enorme boer dwars zit) en gevoel enorm vol te zitten en vanavond rugpijn en maagpijn op dezelfde hoogte. :confused: Ik neem morgen maar mijn kruik mee naar de afspraak aangezien dat het enige is wat verlichting geeft. :rolleyes: Maar ik hoop het weekend s avonds pijnvrij te zijn. Ik weet niet wat die kleine allemaal uitspookt met mijn lijf. Vandaag redelijk rustig aan gedaan. Want ik een druk weekend heb.
     
  17. Secretangel

    Secretangel Fanatiek lid

    Jul 28, 2013
    1,396
    287
    83
    Zuid-Holland
    Jemig wat gaan jullie snel. Ik wil op van alles reageren, maar na het lezen weet ik het al niet meer :roflmao:.

    Jongensnamen die ik leuk vind zijn Lucas, Ruben, Steef, maar daar kwamen we totaal niet uit.

    Voor ons meisje weten we het ook nog niet, maar hebben we er meer vertrouwen in dat we er wel uit komen. Op mijn lijstje staan nu Myla, Jint(h)e, Tirza. Maar ook nog geen dit is 'm gevoel.

    Zondag gaan we een Familyfix ophalen voor een maxicosi, dan hoeven we niet re stoeien met de gordel. Lijkt me heerlijk. En de maxicosi zelf krijgen we van de schoonzus van mijn schoonzus. Dus dat is wel fijn.

    Weten jullie al wat voor luiertas je wilt? Ik twijfel of ik mijn cowbowbag wil gaan gebruiken of toch nog een keer een Joolz tas, of nog iets heel anders.... keuzestress ;).

    Verder aan het rondkijken voor een commode. En welk verschoon kussen en welke hoes. Je kunt je er maar druk om maken toch? Lang leve Google en pinterest. Ideetjes zijn meer dan welkom!
     
  18. Marissie82

    Marissie82 Bekend lid

    Jul 24, 2016
    960
    362
    63
    Female
    Idd, gisteren een dagje naar de sauna geweest en bijna 60 berichten, hahaha...

    Onze jongensnamen: Jelle, Julian, Ruben, Olaf. Meisjesnamen... We hebben er een aantal op het lijstje staan, maar we zijn er nog niet uit..

    @Secretangel, wij hebben via mp een familyfix opgehaald, met de vervolgstoel Pearl. Nog lang niet nodig. Maar de Maxi-Cosi cabriofix past hier op, mijn ouders hadden die extra. En dit was een mooie prijs en alles functioneert.
    Wij hebben bij de kinderwagen de Joolz luiertas besteld, zag er wel mooi uit!

    Wij gaan vandaag behangen in de kinderkamer. Een kleurtje hebben we vorige week er al op gedaan. Soms voelt het wel heel erg, eind januari is de kamer dan al klaar :oops: Want 18 januari worden de meubels afgeleverd..

    Vanmiddag nog met vrienden borrelen in de stad. Morgen het huis klaar maken voor oud&nieuw. Dat word beide hier gevierd.

    Wat zijn jullie plannen??
     
  19. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Leuk! Stuur je een foto? Wij gaan na de 20 weken echo beginnen dus dat word begin feb. Heb er zin in!
     
    Marissie82 likes this.
  20. indy90

    indy90 Fanatiek lid

    Jan 21, 2017
    3,915
    3,603
    113
    Ik heb geen luiertas en ik hoef er ook geen. Mijn vriend heeft liever een leuke rugzak als we echt op pad gaan en als we naar familie ofzo gaan nemen we gewoon een gewone tas mee. Heb wel voor kerst een luieretui gekregen en wil nog een verschoonmatje van kipkep erg leuk!
     
    Marissie82 likes this.

Share This Page