Maakte me vanmorgen alweer druk om niks net weer een test gedaan en die van vanmorgen bij elkaar gelegd. Middag stuk donkerder. Ben denk ik geen ochtend tester haha.
Ja ik denk dat ik dat ook maar even blijf doen. Vanmorgen maakte ik me al zorgen dat er niet veel verschil was. Me man zei doe maar in de vroege morgen beste urine nou niet echt dus haha. Hij had natuurlijk gelezen dat ochtend urine beste is.
Haha thanks maar dat komt wel goed hoor. Vroeger testte ik niet zoveel maar door drie keer niet oplopende testen toch een klein trauma opgelopen, dus ik test door tot mn test er net zo uitzien als die van jou vandaag.
Dat zou wat zijn na de MA van een tweeling in april...maar mijn gevoel zegt dat het er 1 is dit keer, een meisje... We gaan het zien, alles is prima! Als het maar goed zit daarbinnen!
Ik heb bij destijds bij de 2 meiden ook meegedaan met MvM. Daarna ook aangemeld bij de 3e zwangerschap en 2 weken lang geplast....toen de slechte echo . Vond het zo heftig om daar toen ineens zo mee te stoppen. Durf het dit keer niet aan ben ik bang...
Ok, Hihi niet kunnen wachten Vind em al redelijk knallen anders Was wel weer een slechte test, loopt een lijn door het midden Morgen nog de cb doen
@noukie 1992 ziet er super goed uit hoor!! De streep maar gewoon weg denken, bij mijne zit er ook een streep in Ik ga morgen weer testen, heb namelijk nog 1 kv liggen en dan zijn ze maar op
Ja heb ook nog 2 Kruidvat testen die doe ik stiekem nog wel eens tussendoor, mss morgen nog even samen met de cb en dan hou ik er nog 1tje over die ik dan volgende week fzo nog kan doen voor mijn gemoedsrust
Supe testen Nouk! Heerlijk zo’n knaller! Ik zou je willen adviseren om volgende week niet meer met kV te testen. Je hcg gaat namelijk super snel stijgen naar duizenden en dat kan die test niet aan dus dan is er een aannemelijke kans dat je testlijn ineens lichter is en je ongerust wordt (om niets). Heb al zo vaak hysterische verhalen gelezen van vrouwen met lichtere strepen in de 5e of 6e week hier op het forum terwijl er echt niets aan de hand was. Je kan wel een cb met tijdindicatie doen als je wilt zien dat je hcg oploopt (dat ie 3+ zegt).