Dankje. Dr Cuypers zei dat het gewoon heel lastig was om te meten omdat het pas 6 weken is precies. Dus ik hoop dat het volgende week goed gegroeid is. Volgende week in nl een echo.
6 weken is erg vroeg idd. Maar een goed kloppend hartje is wel heel goed op 6 weken... spannend blijft t toch voorlopig... Fijn volgende week weer echo!
Spannend @Gein ! Maar heel fijn dat het er voor nu goed uit zag. Met 6 weken een hartje is volgens mij vroeg, dus erg goed! Ik blijf voor je duimen!
Een sterk kloppend hartje met 6 weken klinkt toch wel heel positief Gein. Spannend, hopelijk de volgende echo mooi gegroeid! Succes voor de zwangeren die bijna uitgerekend zijn! Hopelijk wordt 2018 voor alle wensmama's een positief jaar.
Wat fijn dat het hartje stevig klopte dat is al een goed teken idd. Ik duim voor jullie dat die goed gaat groeien
Meiden nog even op de valreep van het oude jaar een vraag; wij kregen gisteren een brief met verwijzing naar de gyn. Dit is blijkbaar nieuw nooit eerder gehad wel netjes. Nu staat er een bevaldatum in. Is dat berekend aan de hand van de echo? Weet iemand dit?
@Gein: heeft DD die verwijzing gemaakt? Ik neem aan dat ze dat zelf berekend hebben met datum van tp en aantal dagen dat het embryootje oud is. Hoezo vraag je het? Omdat jijzelf een andere uitgerekende datum berekend hebt?
@Gein nee nog niet bevallen. Baby zit nog lekker in mn buik...Geniet er ook nog wel van! Ik heb geen verwijzing gehad. Mocht wel kiezen van drC of ik naar de gyn of vk wilde? Vond t een gekke vraag, zie geen reden als je door icsi of ivf zwanger bent geworden zonder verdere bijzonderheden om naar de gyn te gaan . Alleen bij een meerling en evt bijzonderheden?
Normaliter word dat toch aan de hand van de echo bepaalt? Was bij mijn jongste zoon wel. Ja heb nog nooit een brief gehad. Ze zag wel twee vruchtzakken missschien daarom?
Ik dacht dat ze juist bij ivf en cryo's het vrij nauwkeurig kunnen bepalen en dat dat dat leidend is. Vooral omdat er weinig verschil in de echo en die berekening zou moeten zitten. Bij mijn eigen (spontane) zwangerschappen hielden ze de eerste twaalf weken strikt de uitgerekende datum aan op basis van je laatste menstruatie, ook al gaf de echo anders aan. Omdat ze bij twaalf weken pas met meer zekerheid kunnen meten, houden ze zo nodig de termijn van de echo aan (en in mijn geval deden ze dat zelfs alleen als er 7 dagen verschil in zat). Bij mijn oudste bleek ik volgens alle echo's 6 dagen vooruit gezet te zijn (ook al was dat nooit mogelijk met eisprong ed), maar werd nog steeds de oorspronkelijke datum aangehouden aan de hand van de menstruatiedatum. Maar merk ook wel dat iedere vk of gyn daar ook weer andere regels voor hanteert.
Denk dat t is omdat ze 2 vruchtzakken hebben gezien. Ik ben ook wel alsnog 2 dagen terug gezet na cryo tp. Begonnen met 30-12 en is 1-1 geworden....
Wat spannend Gein! Voorzichtig goed nieuws dus... Kloppend hartje is een super belangrijke mijlpaal! Ik duim, wanneer mag je weer? Babs; d-day vandaag!! Alles nog rustig dus? Spannend hè!?
Wel apart dat ze zo'n verwijsbrief sturen. Misschien idd vanwege de 2 vruchtzakken. Maar ik meen dat ik dr. S. ook weleens heb horen zeggen dat hij mensen adviseert om met een ivf-icsi-zwangerschap naar een gynaecoloog te gaan. Nou, dat zou ik zelf persoonlijk niet doen, als het een normale eenlingzwangerschap is. Ik vond het na een MMM-traject heel fijn om gewoon bij de verloskundige op controle te gaan.
Klopt, hier ook aant aftellen en afwachten. Kan fysiek niet meer zoveel, dus echt wachten... Leuk dat je met de januari mama’s mee komt kletsen