Mij is verteld dat door het volgen van het lange protocol de eicel opbrengst vaak beter is dus dat, bij geen bezwaar, standaard het lange protocol gevolgd wordt. Soms zijn er redenen dat ze daarvan afwijken. Maargoed, er zal voor beide wat te zeggen zijn, ik volg het advies maar gewoon .
@Dionne1982 wat een goed nieuws! Snap dat je voorzichtig bent, maar toch gefeliciteerd! Fijn om zo het jaar te beginnen .
Dankjewel! Laten we het hopen. Toch wel weer spannend. @Lauren 1990 In het ziekenhuis waar wij onder behandeling zijn (Radboud) bieden ze zowel het lange protocol met de pil als het flare up protocol (verkort) dus zonder pil. Onze arts heeft voor ons toen de keus gemaakt om het flare up protocol te laten bewandelen. Maar goed ook, want ik reageer niet goed op de pil.
Dankjewel! Goed begin idd van het nieuwe jaar. Laten we hopen dat het ook zo blijft. En ik blijf sowieso voor jullie allemaal hopen en duimen dat dit jaar een vruchtbaar jaar is.
Dankjewel! Had zelf niet verwacht, omdat ik helemaal niets merkte. Zie dat jullie 10-01 intake hebben, succes! Zal heel veel info gegeven worden.
Ik heb maandag Mn eerste afspraak bij de acupunctuur, en dinsdag een kennismaking bij de osteopaat . Ben benieuwd wat ik ervan vindt.
@Clueless01 ben benieuwd wat je ervan vindt! Vandaag positief nieuws gekregen, ik ben namelijk van een pap2 naar pap1 gegaan en hoef pas weer met de reguliere controles mee als ik 30 word, dus het jaar begint goed Hopelijk krijgen we binnenkort nog meer positief nieuws en mogen we snel starten
Wooow veel bij te lezen!!! hihi. Ik ga straks alles even rustig lezen, maar wilde iedereen even een mooi 2018 wensen! <3 Dat het maar een goed jaar mag worden voor ons allemaal. Nu gauw opschieten en naar het ziekenhuis voor bloedprikken en echo.
@droomwens79 super spannend! Aftellen!! Even een rustperiode is ook wel even lekker vond ik zelf. Wij hebben zelf daardoor even de tijd weer voor elkaar gevonden. Succes gewenst! @svlok momenteel gaat het best goed en heb ik niet zoveel last meer van het zweverige maar is wel irritant gewoon haha. Hele tijd het idee dat ik op wolkjes huppel ofzo haha. En wat een goed nieuws dat je van pap2 naar pap1 bent gegaan! Jeeej! Door naar nog meer positief nieuws @Pimpelmeesje wat irritant dat je zoveel wakker bent geworden van de pijn aan je borsten zeg. @Lauren 1990 He bah, wat naar dat de IUI drama was! Wel fijn dat manlief goed gepresteerd had! Nu op naar een mooie uitslag en is IVF niet nodig! Ik ga duimen!! @Dionne1982 Oewh wat goed! (voorzichtig) Gefeliciteerd! Wat een prachtig begin van 2018! Alles gaat hier wel zijn gangetje. Behalve wat blauwe plekken gaat het prikken prima en heb ik weinig/geen last. Net in het ziekenhuis geweest dus voor de echo en bloedprikken. Straks bellen voor bloeduitslagen. En vrijdag weer opnieuw prikken en echo. Vervolgens maandag nog een keer. Zag er allemaal mooi uit en gaat zoals ze het graag zien. Er waren genoeg eitjes aanwezig en ze groeiden goed. Dus ik ben tevreden. Op naar vrijdag! Maar nu eerst weer te bed, want ik ben bang dat ik de griep begin te krijgen.. snotter snotter... kuch kuch
@Clueless01 We zijn nog aan het wachten op een nieuwe afspraak. Mijn vriend heeft vandaag een echo laten maken, om te kijken of er geen bijzonderheden zijn waardoor zijn vruchtbaarheid verminderd is. We moeten een brief per post ontvangen met de afspraak, maar heb toch even gebeld helaas kon ze nog geen afspraken inplannen dus hoop niet dat we daar al te lang op moeten wachten... @m0nicaaa1989 gelukkig vallen de bijwerkingen mee! Hopelijk ervaar ik het net zo. Vind het toch allemaal best eng Beterschap! Snel je bed in en hopelijk valt het mee. Vandaag heb ik bloed geprikt volgende week hoor ik of mijn medicijnen aanslaat en mijn prolactine eindelijk omlaag is gegaan. Als dat goed is en
Dankjewel! Morgen de officiële test en uitslag doorgeven aan het ziekenhuis. Fijn dat het prikken goed gaat. Alleen wel jammer van de blauwe plekken. Heb deze alleen gehad na de pregnyl spuit. Opluchting moet het geweest zijn dat alles er goed uit zag. Hopelijk vrijdag weer wat meer gegroeid. O nee, er heerst een griep epidemie. Hopelijk gaat die aan jou voorbij. Beterschap.
Sinds dinsdag niet meer getest. Ga morgen de cb digital test doen. Hij was dinsdag al vrij goed zichtbaar (zie afbeelding )
Oehhhh ja, dat is zeker duidelijk! Ik zat te denken aan de invloed van de pregnyl daarom vroeg ik of ie opgelopen was, maar dat kan echt niet als ie zo duidelijk is. w00h00!
Hoor idd dat pregnyl het kan beïnvloeden. Maar heb die 10.000 eenheden van gespoten op 15-12. Zou dan, als ik het goed heb, met 2 wkn uit je lichaam moeten zijn. Was zelf ook verbaasd hoor dat deze test al zo duidelijk was. Ik gebruik die vieze bolletje utrogestan
Bij een tuurstreepje zou ik persoonlijk nog wel denken "ja maar misschien doen sommige lichamen er toch nog langer over.." maar dit is zooo duidelijk, dat kan echt niet. Jammer dat dan de zenuwen nog niet helemaal voorbij zijn, wij duimen keihard door dat het allemaal ook goed blijft gaan! ❤ Heerlijk begin van 2018!
Zelfs mijn vriend zag met een slaapkop 2 streepjes. Idd wat je zegt een tuurstreepje kun je nog beetje twijfels hebben. Zeg zelf altijd: streep is een streep. Maar net wat je zegt: elk lichaam reageert anders. Ik duim net zo hard voor jullie dat het een goed jaar wordt.
@Dionne1982 wauw dat is zeker een mooie test! Geen twijfel over mogelijk Vandaag eindelijk de vervolgafspraken te horen gekregen. 6 februari krijgen we de uitslag van de uroloog en 12 februari dan eindelijk de start bespreken.