Herkenbaar? Tot vorige week sliep ik meteen zodra ik in bed lag maar sinds een paar dagen kan ik gewoon niet in slaap komen. Ik ben dan super moe en lig er optijd in maar zodra ik op bed lig ben ik klaar wakker. Ik maak me natuurlijk weer druk of dit wel normaal is.
Ik viel wel als een blok in slaap maar werd dan na een paar uur wakker, nog steeds doodmoe maar dan kon ik niet meer in slaap komen. Zo frustrerend!
Ja weet ik alles van.. Maar kan me niet herinneren dat ik dat bij m'n zoontje ook zo vroeg had. Nee ga me maar niet druk proberen te maken. Lees dus dat er meer daar last van hebben.
Ja had ik ook in de beginfase. Heb sowieso tijdens de zwangerschap maar gemiddeld zo'n 6 uur geslapen per nacht. Heb één weekje gehad dat ik wat vermoeid was (denk ik rond 9 weken) maar verder echt totaal niet.
Ik ben bijna op het einde maar heb deze zwangerschap in zijn totaliteit amper geslapen. Mijn ogen willen gewoon niet dicht! Vreselijk!
Ik heb dit ook helemaal in het begin gehad, vanaf de dag dat ik erachter kwam dat ik zwanger was! Doodmoe maar naar een paar uur slapen 's nachts plafonddienst hebben. Ik probeerde overdag in het weekend wat uurtjes slaap mee te pakken, dat hielp bij mij wel een beetje. Uiteindelijk na 10 weken langzaam aan verdwenen en nu bijna geen last meer van.
Hier ook last van gehad, maar ik denk dat het bij mij kwam door het constant maar malen en nadenken over de zwangerschap.
Ik slaap over het algemeen ook minder goed... Normaal slaap ik als een blok, nu word ik heel vaak wakker 's nachts en moet ik elke nacht wel eens opstaan om te plassen. Ik werk een aantal dagen een late dienst, dus heb het geluk dat ik dan 's morgens wel wat langer kan blijven liggen. Ik denk dat het niets is om je zorgen over te maken. Je kan proberen overdag een powernapje te doen als je echt moe bent.
Inderdaad een goede tip. Ik doe het op werkdagen zelfs wel eens als ik uit m'n werk kom. Dan maakt mijn vriend me rond 7 uur/half 8 wakker en zorgt dat het eten bijna klaar is. Dat helpt echt enorm om de rest van de dag ook door te komen als je vaak vermoeid bent