Barbie met spoed opgenomen in het ziekenhuis.

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Kletskoek, 12 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.632
    8.365
    113
    Vrouw
    Ik ken haar niet. Maar het lijkt alsof ze door haar imago in Oh Oh Cherso niet echt meer heeft kunnen groeien. Ze stond toen eenmaal zo bekend en kreeg aandacht op die manier.

    Ik hoop dat de roddelpers haar met rust gaat laten en dat ze zonder de poespas van de camera's nu met Michael kan gaan praten en de boel kan gaan verwerken. Dat ze gaat zeggen wat ze meent ipv allemaal spelletjes gaat spelen om zijn aandacht te krijgen. Misschien is een start voor haar in bijvoorbeeld Spanje, maar dan in een deel waar niemand haar kent wel goed voor haar en haar kinderen.

    Wbt dat ze het zelf heeft gedaan. Ze komt zelfdestructief over en ik denk dat niemand in basis dat doel heeft.
     
    Marbloempje, SYRV en merah vinden dit leuk.
  2. Lenaroos

    Lenaroos Niet meer actief

    Ik ken haar ook niet persoonlijk.
    Maar heb wel wat series gevolgd. Ik vond haar ook erg ordinair in uitspraken en stomme dingen doen waar de kinderen bij waren.
    Maar ook een hele lieve moeder

    En ik zag ook een kwetsbaar meisje waar veel van deze dingen ingefluisterd werden. Dat kan niet anders.

    Ik hoop dat ze er boven op komt en nu aan zichzelf mag werken of zichzelf eens te ontdekken.
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  3. Happygolucky

    Happygolucky Bekend lid

    10 sep 2017
    544
    322
    63
    Vrouw
    Ik heb altijd het idee dat ze super onzeker is en zich daardoor zo overschreeuwd en naar de plastisch chirurg gaat. Ze komt niet over als het helderste lichtje van de kandelaar maar wel lief voor de kids. Hoop dat het goed komt met haar.
     
    Zara75 vindt dit leuk.
  4. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Los van haar imago, dat dit überhaupt ter discussie staat met zo'n nieuws. Ze heeft hoogstwaarschijnlijk geprobeerd een einde aan haar leven te maken. Een jonge vrouw met jonge kinderen. Dat is toch verschrikkelijk, dat je zover bent dat je je kinderen achter kunt laten. Ik vind het enorm verdrietig.
     
    nizzie86, jessy77, JongetjeM en 15 anderen vinden dit leuk.
  5. Prettykitty

    Prettykitty Fanatiek lid

    22 dec 2016
    4.773
    3.116
    113
    Vrouw
    Precies dit.
    Dat je inderdaad überhaupt zoiets doet, dan ben je echt doodongelukkig. Hoop dat ze er snel weer bovenop is.
     
  6. Lenaroos

    Lenaroos Niet meer actief

    Helemaal mee eens!
     
  7. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.632
    8.365
    113
    Vrouw
    Ik vind het ook erg verdrietig. Ik hoop dat Michael een echte vent gaat zijn en gaat helpen om de boel stabiel te krijgen. Ze zijn dan wel uit elkaar. Maar zijn kinderen hebben ook hun moeder nodig.
     
  8. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    Eigenlijk best triest dat je als jonge vrouw zo over de tong gaat. Ik ga er vanuit dat niemand hier haar persoonlijk kent en dus niet weet hoe ze werkelijk is.
    Of ze er nu allemaal zelf bij geweest is of heel erg naïef/ dom is, doet niets af aan het feit dat ze in het ziekenhuis ligt en het dus niet goed gaat met haar. Speculaties hebben we niets aan. het meest vervelende is dat de kindjes nu even zonder moeder zijn omdat ze in het ziekenhuis ligt. Het hoe en wat krijgen we vast vanzelf wel eens te lezen, want dit is ook heerlijk voor de zender en de media om nog meer geld aan haar te verdienen.
     
  9. Marchella

    Marchella Niet meer actief

    Er worden hier met de regelmaat van de klok oordelen geveld over (al dan niet bekende) mensen die op trieste wijze in het nieuws komen. Heel vaak vliegen er dan ook niet bepaald misselijke uitspraken door de lucht van mensen die er ook niet bij geweest zijn maar wel heel goed schijnen te weten hoe en wat er in die situaties gebeurt is. En wat die mensen hadden moeten doen of laten om maar niet in die bepaalde situatie te komen. "Grappig" dat nu ik "durf" te zeggen dat ik vind dat ze de zender niet nodig heeft, om een bepaald beeld van zichzelf neer te zetten, ik nog net niet gelynched word.
     
    Miek89 vindt dit leuk.
  10. rums

    rums Niet meer actief


    Sluit me aan bij jou. Dat beeld wat zij neerzet zou voor grotendeel ook samantha zijn als persoon. Je kunt niet iets neerzetten wat zover van je af staat.

    Ik hoop dat het goed met haar gaat.
     
  11. Tienn

    Tienn Niet meer actief

    Vind het vooral erg voor die kinderen…alsof ze nog niet genoeg hebben meegemaakt.
     
  12. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    aard van het beestje zullen we maar zeggen. maar er is niets mis mee om wat vriendelijker naar elkaar te doen.

    ik geef toe ik heb ook vaak mijn mening al klaar maar soms is het beter om eerst na te denken voordat we iets zeggen over een ander. hiermee wil ik je absoluut niet lynchen want het was niet persoonlijk.
    Maar wij weten niet wat daar gebeurd is dus we zullen het moeten afwachten en het zou de wereld mooier maken als we als vrouwen elkaar wat meer zouden steunen in plaats van elkaar afkatten.
    (ook daar maak ik me zelf wel eens schuldig aan)
     
    bloem82 vindt dit leuk.
  13. Narcisje

    Narcisje VIP lid

    17 mrt 2016
    12.833
    8.487
    113
    Vrouw
    Heel triest..

    Ze heeft altijd haar woordje klaar en praat eerst voordat ze denkt, maar ik denk echt dat het een hele lieve en gevoelige vrouw is die het zich erg aantrekt wat anderen over haar schrijven zonder dat ze daar om vraagt. Ze kan nog geen boodschappen doen zonder herkend te worden.. het lijkt me vreselijk om zo bekend te zijn.

    Ik hoop dat ze de hulp krijgt die ze nodig heeft.
     
    Zara75 vindt dit leuk.
  14. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.874
    7.938
    113
    Op zich mee eens, maar bij het gedrag van zulke vrouwen geneer ik me altijd een beetje voor mijn geslachtsgenoten.
    Vind ze geen goeie reclame voor 'ons vrouwen' maar dat is mijn persoonlijke mening.
    Voor de rest kan ik dat wel los zien van haar huidige situatie en vind ik het oprecht erg dat zij nu in deze situatie zit. Hoop het beste voor haar.
     
    Oceanna vindt dit leuk.
  15. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Waarom wil je je gelijk zo halen in deze? Wat is je punt, dat je vindt dat ze dit aan zichzelf te danken heeft? Dat ze niet leeft zoals jij, dat ze het anders doet. En wat dan nog, je zou ook kunnen zeggen dat je het heel erg verdrietig vindt dat ze zover heen is zonder te blijven herhalen dat je vindt dat ze zichzelf neerzet als het oudste beroep van Nederland. Want juist door die opmerkingen en wat men schijnbaar van haar verwacht hebben haar waarschijnlijk tot deze wanhoopsdaad geleidt.
     
    Noushka, Lindalovesmo, Be Happy en 6 anderen vinden dit leuk.
  16. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.249
    4.480
    113
    Had gelezen dat , wanneer ze een gewond persoon vinden in een huis, ze dit altijd doen omdat er sporen onderzoek gedaan moet worden om een eventueel misdrijf te kunnen uitsluiten.

    Voor haar zelf en haar kinderen hoop ik dat ze alles weer op een rijtje krijgt, met rust gelaten wordt en die enge manager Jake een heel eind bij haar weg blijft (op 1 of andere manier heb ik het idee dat die haar "bestuurd" waardoor ze zichzelf totaal is kwijt geraakt)
     
    Noushka, jt82 en merah vinden dit leuk.
  17. Marchella

    Marchella Niet meer actief

    #37 Marchella, 12 jan 2018
    Laatst bewerkt door een moderator: 12 jan 2018
    Ik héb het helemaal niet over hetgeen waar ze voor in het ziekenhuis ligt nu. Want ik weet niet (jullie allemaal wel blijkbaar) of het feit dat ze in het ziekenhuis ligt, komt doordat ze zichzelf iets heeft willen aandoen. En dat maakt ook niet uit voor mijn mening verder.

    Ik heb het puur en alleen over de uitspraak die in dat artikel staat, dat de zender haar als een "hoer" zou gebruiken. Dáárvan zeg ik, dat ze daar ze zender niet voor nodig heeft.
    En dáárover zeg ik dat ik geen medeleven met/voor haar heb.

    Wel met haar kinderen, zowel in de situatie van het moment (wat die ook moge zijn), als in hun situatie over het algemeen.

    Sorry dat ik jullie mening niet deel (het gaat niet om gelijk hebben of krijgen).
    Dat mag nog steeds voor zover ik weet, toch?
     
  18. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ja dat was ook het eerste wat ik dacht toen ik het bericht las.

    Ze is echt totaal mijn type mens niet. Mag haar ook niet echt. Maar we doen toch allemaal ons best en iedereen maakt fouten. Ik hoop dat ze de goede hulp krijgt en er weer helemaal bovenop komt.
     
  19. Pantoffelheldin

    Pantoffelheldin Niet meer actief

    Bravo dames

    Zelfs over zo'n triest bericht gaan jullie de discussie met elkaar aan

    On topic: ben het niet altijd eens met de keuzes die ze maakt in haar leven.
    Maar ze is wel moeder van 2 kindjes en daarom grijpt het nieuws mij toch wel aan.
    Best sneu dat je zo slecht in je vel zit dat je geen andere uitweg weet als jezelf iets aandoen ( als de berichten kloppen)
    Hoop dát ze snel hersteld is en hulp krijgt om alles weer op de rit te krijgen.
     
    floppie888, cactusje, In your eyes en 4 anderen vinden dit leuk.
  20. Marchella

    Marchella Niet meer actief

    Vertel me eens, waarom is dit topic over Barbie nou aangrijpender als alle andere aangrijpende onderwerpen/nieuwsberichten waar we op zp ook over discussiëren?
     

Deel Deze Pagina