@Powerwoman voor de zekerheid maar even bellen als het aanhoud. Dat ukkie nog maar even blijft zitten.
@Powerwoman als je twijfelt bellen! Ik heb ook sinds 2 weken last van voorweeen die ik moet weg puffen. Vanmorgen was het ook weer zo erg! Bij mijn eerste ook gehad dus ben niet anders gewend. Daar had ik met 35 weken al wat onsluiting ( 1cm) maar dat zij in mijn geval dus niet iets over de verdere bevalling of dat het zich te vroeg heeft aangemeld. Wel irritant want heb nu dus al een paar keer gedacht dat het zover was. Maar in jou geval kan het anders zijn dus bij elke twijfel bellen. Sterkte Leuk al die creatieve mensen hier. Zelf ben ik echt A creatief helaas.
Zo net weer terug uit het ziekenhuis. Echt ongelofelijk. Ben ik eindelijk in het Z-H en ja hoor stopt het. Wel nog aan de ctg gelegen en urinetest gedaan. Morgenochtend belt ze me voor de uitslag. Hoofdje is mooi ingedaald en ik heb wat ontsluiting. Dus er gebeurd wel wat. M'n vriend had zo'n honger dus nog even langs de mac gegaan en dat zit hij nu op te eten. De schat. Super fijn dat de baby weer een dagje langer wil blijven zitten... Dank jullie wel voor het advies allemaal. Slaap lekker allemaal.
Spannend hoor @Powerwoman! Hoeveel ontsluiting had je? Wel goed geslapen vannacht? Hopelijk blijft de kleine nog even zitten.
Wat zijn sommigen handig met de naaimachine zeg, knap hoor. @Powerwoman goed dat je het even hebt laten checken. Hopelijk blijft de kleine nog even zitten. Maar je bent alweer 35 weken zwanger zie ik. Hoeveel ontsluiting had je?
@Powerwoman spannend hoor!!!! WoW jij zit al 35 weken wat gaat het dan snel voor je het weet hebben de eerste hun baby’tje in hun armen
Ik laat het creatieve lekker over aan mijn oma Hahaha, ze is bezig met een boxkleed en een babynestje! Ik wil zelf ook wel iets doen in ‘Mn verlof ik weet alleen nog niet wat. Ik mag ook een nieuwe abbo uitkiezen, wij willen dit jaar verhuizen dus ik kies maar voor en Sim only! (Vanwege BKR registratie) Verder begin ik echt steeds meer toe te raken aan verlof! Hoop niet dat ik meteen moet bevallen als ik net met verlof ben Haha! Vandaag 34 weekjes Yay!
@Powerwoman goed dat je even langs geweest bent. Beter voor niks dan dat de bevalling al start. Elke dag extra is weer een erbij. Heb je nog niks gehoord?
Zo wakker. Jippie geen blaasontsteking! En weer een ervaring rijker. Ja ik heb 2cm ontsluiting. Dat is niet de 2 cm die je kado krijgt als je al eens bevallen bent. Maar de baarmoedermond is wat weker aan het worden. Dat is voor mezelf goed nieuws want dat scheelt straks een ballon als ik wordt ingeleid. Vandaag moet ik echt me heel erg rustig houden want ik sta alweer op met harde buiken. Vandaag 35 weken!! Yeeej weer een weekje erbij. Nog 2 weken als ik dat haal ben ik heel blij. En anders moet ik toch nog maat 50 aanschaffen. De baby is heel erg druk steeds en dat trekt m'n baarmoeder niet meer. Dus blijft spannend. Maar de longen zijn gerijpt en groeien kan ook buiten mijn buik dus als het toch gebeurd dan is het naar zo! Dank je wel allemaal voor de lieve reacties! En alle creas onder ons, wauw super mooi! Blijf vooral posten! Haha
@Powerwoman gelukkig zit je op een redelijk termijn mocht het doorzetten. Hopelijk blijft de kleine nog even binnen. Wij hebben net een fotoshoot gehad! Jeetje met een dreumes is dat echt hopeloos.... die wilde ineens niks meer. Hopelijk zit er een lucky shot bij.
Wel spannend hoor @Powerwoman! Lekke rustig aan doen dan inderdaad. Leuk @Draaikont. Hopelijk inderdaad wat leuke foto’s erbij! Blijft lastig met kids.
@Powerwoman bewonder hoe positief je bent. Super! Hopelijk blijft het kleintje nog heel even zitten, en zo niet; komt dat ook goed! Laat je lekker verwennen door manlief. Misschien kan hij een leuke film uitzoeken, wat lekkers maken of je voetjes masseren. Lekker rustig houden.
O man voel me fit maar die bandenpijn vanochtend... weer alsof er aan de linker- en rechterkant allemaal elastiekjes zijn geknapt. Moest van manlief verplicht gaan netflixen op de bank
@brocante, dat is lief! Hij is op dit moment de badkamer aan het repareren. Het idee dat de stof overal heen kan gaan waar ik het niet wil... Ik krijg het er Spaansbenauwd van. Ik durf niet boven te kijken. Dit is zijn vorm van nesteldrang denk ik. Haha. Verder is hij heel lief en vind me nog steeds de allermooiste vrouw van de wereld en is mega trots op me. Daarom ben ik ook positief. Hij is dat ook en alles komt goed zegt hij steeds. @Babbelboxje, dat is lief van je man! Sterkte want dat is een rotgevoel.
@Draaikont ahhh leuk een fotoshoot . Hopelijk zitten er leuke fotos bij. Dat is soms lastig met kids ja. Op momenten dat je wil dat ze iets doen doen ze het niet. @Powerwoman fijn dat alles verder in orde was. Nu proberen rustig aan te doen. Hopelijk blijft ukkie lekker zitten nog 2 weekjes. Maar als het nu mocht zijn dan kan het gelukkig wel.
@Powerwoman , wat spannend voor jou allemaal zeg!! Zou wel heel fijn zijn als de kleine nog even 2 weekjes blijft zitten inderdaad. Maar aan de andere kant ook wel weer fijn dat je al 2 cm ontsluiting hebt. Dat scheelt weer voor straks, haha.
Nou daar ben ik ook weer eens, kon gelijk weer 6 pagina's terug lezen, wordt gezellig gekletst hier! Drukke weken achter de rug, we zijn een paar dagen voor kerst verhuisd. Woont nu zo fijn!! Maargoed daardoor wel druk natuurlijk, maaar alles is nu zo'n beetje zo goed als klaar. Moet de babykamer nog wel leuk aankleden, maar alles staat zo'n beetje wel op zijn plek. Alleen de vluchtkoffer nog is een keertje in elkaar flansen en wat klein spul halen en dan afwachten tot de keizersnede! Kan gewoon al aftellen, heeeeel gek idee! Oh... wie heeft er ook zo'n last van nesteldrang? Ik had dit vorige keer echt niet zo heftig maar ben nu geloof ik hele dagen door aan het stofzuigen, alle was weg werken (fuck my life ) en heb zojuist de hele beneden verdieping gesopt. Heb zelfs de hele bank uit elkaar gehaald, alle kussens eraf, bank gestofzuigd, kussens gestofzuigd, losse draadjes weggeknipt (bedankt *** kat) en alle vlekjes weggewerkt. Naah ik lijk wel gek!! Hahaha al vind ik mezelf nu ook wel lachwekkend hoor. Herkenbaar voor sommigen?