Uitgerekend 24 - 31 augustus 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Feem, 16 dec 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. fluffyfishy

    fluffyfishy Fanatiek lid

    1 sep 2016
    1.000
    791
    113
    Vrouw
    Spannend over paar daagjes echo!! Nu echt aftellen :thumup:
     
  2. Sherra

    Sherra Actief lid

    4 jun 2015
    312
    174
    43
    @wishmom spannend meis bijna je eerste echo! Mijn duimen draaien :)

    @fluffyfishy ah meis is idd niet fijn die onzekerheid. Ik heb zelf ook bijna geen kwaaltjes en denk ook af en toe dat het mis is. Maar wie weet zijn wij geluksvogels zonder kwaaltjes :)!
     
  3. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    #323 Feem, 16 jan 2018
    Laatst bewerkt: 16 jan 2018
    Ah meis wat naar dat je zo onzeker bent. Kan je geen extra echo laten doen?

    Ik herken het zo! Over minder dan een week heb ik mijn echo en heb ik eindelijk uitsluitsel. Als het goed gegroeid is ga ik heerlijk genieten (en het echt los proberen te laten). Maak mij gewoon al sinds de positieve test zorgen en dat is echt niet fijn.

    De medicatie voor misselijkheid slaat aan! Gaat echt een stuk beter. Heb af en toe nog wel vlagen en stond vanochtend weer te over te geven (terwijl mijn moeder boven met mijn zoontje bezig was, en ze weet het nog niet.... OEPS) maar dat is echt heel af en toe nog maar. Merk dat mijn humeur ook een stuk beter is en ik minder down ben. Voel mij haast weer normaal. Dus het doet mij echt goed. Ik ben dan wel weer zo'n muts die dan serieus denkt: shit mijn kwalen zijn weg, misschien gaat het niet goed? JA DOH, je neemt er pillen voor.. DOOS hahahaha.

    Ik was mij gisteren trouwens aan het verdiepen in CRL(Crown Rump Lenght). Dat wat ze meten bij de echo om te zien hoe ver je bent. En ik merk dat dit per website best wel verschilt. De ene website zegt dat een baby van 5mm zo rond de 6 weken zit (wat de echo ook aangaf) en een ander geeft weer 6+3 aan.... Dat geeft mij dan wel weer een goed gevoel, dat alle "afwijkende" websites het vruchtje ouder schatten.. Gek dat er dan verschil tussen zit, volgens mij verschilt het dus ook per echopraktijk/ziekenhuis hoe ver je dus bent bij een aantal mm/cm..
     
  4. Sherra

    Sherra Actief lid

    4 jun 2015
    312
    174
    43
    Wat fijn meis dat de medicatie aanslaat! Welke heb je gekregen? Ik kan me bij dochter herinneren dat ik Emesafene had. Wilde eerst aanzien maar de piek was voorbij en alsnog niet ingenomen haha. De misselijkheid kan echt je hele gemoedstoestand en energie naar beneden halen.

    Heb nog nooit van CRL gehoord maar kan me wel voorstellen dat er verschil is. Volgens mij zijn vaak echo apparaten in zkh ook anders dan bij vk (althans het is me hier opgevallen).

    Maar hey als het goed is nog ruim 4wk en we zijn de eerste 12wkn voorbij :)! Niet vergeten dat we met zn allen al ruim over de helft zitten hè ;)!
    Ik hang ook nog weleens aan de telefoon bij vk voor geruststelling, daar zijn ze voor. En het breekt voor mij iig de onzekerheid voor een groot deel.
     
    fluffyfishy vindt dit leuk.
  5. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw

    Ja ik had trouwens bij mijn vorige zwangerschap met 10 weken de termijnecho en toen zei ik tegen de VK; nou nog 2 weekjes en dan voorbij die enge weken. Ze zei toen tegen mij dat ik nu al rustig kon worden. Als je met de termijn van 10 weken een kloppend hartje ziet en de metingen zijn goed dan ben je redelijk door de kritieke weken. Dus wat dat betreft... nog 2 weekjes.. Voor mij hangt het af van de echo over een week. Als de kleine gup dan goed gegroeid is.. dan geloof ik het wel :):)

    Ik heb ook al af en toe gebeld hoor, en heb het daardoor wel meer los kunnen laten. Ik heb er toch geen invloed op, enige wat ik kan is afwachten..

    Ik heb inderdaad emesafene.
     
  6. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    2.389
    597
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Fijn dat de medicatie aanslaat @ingii89!
    En inderdaad, dan is het nog maar 2 weekjes! Dat schiet echt al op!

    Wat rot dat je zo'n naar gevoel hebt @fluffyfishy. Wanneer heb je de echo?
    Ik heb het ook met vlagen. Helemaal nu de kwaaltjes wat minder worden. Toch bang dat het een ma ofzo is.
    Maar het is verder nergens op gebaseerd, dus gewoon maar afwachten tot vrijdag.....
     
  7. fluffyfishy

    fluffyfishy Fanatiek lid

    1 sep 2016
    1.000
    791
    113
    Vrouw
    Ja, kan het gevoel ook niet helemaal plaatsen. Het is ook een rotperiode, je moet er op vertrouwen dat het goed zit, want je kunt het nergens aan merken..
    Ik heb donderdagavond de echo gepland staan. Ga nou ook maar niet de vk bellen, die 2 dagen overleef ik nog wel..
     
  8. fluffyfishy

    fluffyfishy Fanatiek lid

    1 sep 2016
    1.000
    791
    113
    Vrouw
    Ik hoop het vanaf donderdag ook wat meer los te kunnen laten als het oké is. Dan weet ik ook dat ik niet kan vertrouwen op mijn gevoel ;)
    En dan over 2 weken de termijnecho. Als dan alles goed is kan het genieten echt beginnen. Dan durf ik misschien ook wel wat te gaan kopen :D
     
  9. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    AH morgen heb je hem al! Hoelaat? Ik ga heel hard voor je duimen dat je met een geweldig en zelfverzekerd gevoel van de echo afkomt :) <3 Komt vast goed meis!

    Bij mij komt de echo een klein beetje in zicht. Maandag heb ik 'm. Ik moet alleen vandaag nog werken, ik heb vrijdag vrijgekomen want ik ga naar Vrienden van Amstel Live met vriendinnen. Blijf ook slapen in Rotterdam, dus lekker een vriendinnenweekend. En ik ga het ze dan ook maar gelijk vertellen. Vind ik wel doodeng, omdat ik dus nog niet die echo heb gehad. Maar ik probeer er op te vertrouwen (Woohooo!). Ik heb gewoon geen zin om de hele avond smoesjes te verzinnen en geforceerd te doen over waarom ik niet drink. Terwijl iedereen weet dat we bezig zijn voor een tweede haha. Ik vertel het gewoon eerlijk, dan snappen ze ook waarom ik hoogstwaarschijnlijk kapot ben na zo'n avond en gelijk mijn bedje in wil ;) Wordt best een pittige, want ik lig normaal altijd 21u in bed. Daarom dus maar vrij genomen, zodat ik overdag vast kan "voorslapen" hahahah.

    Dus nog 1 dagje werken tot mijn ECHO! WOOO.
     
    fluffyfishy vindt dit leuk.
  10. wishmom

    wishmom Actief lid

    12 nov 2014
    300
    78
    28
    NULL
    NULL
    Spannend , deze kwaaltjes loze mama heeft morgen de echo.... doodeng !
     
  11. Feem

    Feem Fanatiek lid

    13 aug 2015
    1.784
    899
    113
    Vrouw
    Succes! Hoe laat? :)
     
  12. lavenderblush

    lavenderblush Actief lid

    19 jan 2015
    378
    215
    43
    NULL
    NULL
    Succes met de echo morgen @wishmom! Spannend....
     
  13. wishmom

    wishmom Actief lid

    12 nov 2014
    300
    78
    28
    NULL
    NULL
    10:00
     
    fluffyfishy vindt dit leuk.
  14. fluffyfishy

    fluffyfishy Fanatiek lid

    1 sep 2016
    1.000
    791
    113
    Vrouw
    Ik heb hem morgen pas om 10 over 6.. Maar goed, de hele dag werken, dus genoeg afleiding! :thumup: Voel me er al weer wat beter over.. denk ik.. haha ;)

    Oooo ja ik heb vrijdagavond een etentje met vriendinnetjes en ga het dan ook vertellen. Wilde het eigenlijk pas na de termijnecho, maar ben het ‘liegen’ ook zat.

    En dat voorslapen snap ik! Zaterdagavond heb ik ook een feestje en begint pas om tien uur, ga van te voren ook ff pitten.

    Heel veel plezier bij vrienden van Amstel! Supergaaf :D

    Ik werk trouwens in het onderwijs en zag dat het verlof wel heeeeel gunstig uitkomt. Als ik met 36 weken met verlof ga heb ik al verlof met 32 weken :eek: Dit ivm zomervakantie en dan mag je die weken ook nog na je verlof erbij pakken, omdat verlof dus in een vakantie valt! Als ik een beetje goed gerekend heb hoef ik pas na de kerstvakantie weer te beginnen :rolleyes:

    Nouja, eerst morgen maar eens de echo afwachten.

    @wishmom heeeeel veel succes morgen! Hoelaat mag je?
     
  15. fluffyfishy

    fluffyfishy Fanatiek lid

    1 sep 2016
    1.000
    791
    113
    Vrouw
    O crosspost! Haha!
     
  16. fluffyfishy

    fluffyfishy Fanatiek lid

    1 sep 2016
    1.000
    791
    113
    Vrouw
    Voor jou een 9 weken dansje! :eek: Klinkt zo anders dan 8 weken, haha :D
     
    lavenderblush vindt dit leuk.
  17. lavenderblush

    lavenderblush Actief lid

    19 jan 2015
    378
    215
    43
    NULL
    NULL
    Jaaa hihihi:D. Maar ook hier onzeker hoor! Dan voel ik m'n borsten weer wat minder en ga ik toch weer twijfelen.
    Succes morgen bij de echo @fluffyfishy
     
  18. Sherra

    Sherra Actief lid

    4 jun 2015
    312
    174
    43
    fluffyfishy vindt dit leuk.
  19. wishmom

    wishmom Actief lid

    12 nov 2014
    300
    78
    28
    NULL
    NULL
    Dank je!
     
  20. wishmom

    wishmom Actief lid

    12 nov 2014
    300
    78
    28
    NULL
    NULL
    Alles was top :) zo leuk om te zien!
     
    Miss M, fluffyfishy en Sherra vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina