Ik vind ze er helemaal niet zo leuk uit zien eigenlijk Dit zijn de vrouwen: http://www.superguide.nl/nieuws/dit-zijn-de-vrouwelijke-verleiders-van-temptation-island-2018-news-26761
Hmm. 2 of 3. Maar goed dat heb ik met de mannen ook altijd. Niet mijn types.. Ben eigk wel benieuwd hoe het met die stellen van vorig jaar is. Kennelijk zijn Merijn en Pommelien nog samen. Maar Ken en Lise? Was het?
De mannen zijn zo op het eerste gezegd allemaal niet echt mijn types. Tomas heeft wel mooie ogen. Ik vond de verleidsters van afgelopen seizoen bijna allemaal best nep eruit zien en overkomen. Dat vind ik nu meevallen. Maar ga nu alleen af van de foto’s. Volgens mij zijn zowel pommeline/Merijn en Lize/Ken gewoon nog bij elkaar.
Die mannen zijn ook niet zo mijn types. Ik vind het wel fascinerend dat ze steeds weer deelnemers vinden die zichzelf zo voor schut laten zetten. Ik zie het al voor me dat ik op m’n werk kom en collega’s allemaal vragen gaan stellen oid.
Ik vind zowel de mannelijke als vrouwelijke verleid (st)ers niks. Maar uiteraard ga ik wel weer kijken, mooi programma.
Soms vind ik ze nog wel mooi, maar mijn type heb ik in al die jaren niet in het programma gezien. Ik kijk juist omdat ze of dom, of naïef, of supersletterig, of over de top zijn! Elk jaar weer van die dombo’s die zo verliefd zijn dat ze geloven, nadat ze al drie keer belazerd zijn, ‘hun’ geliefde niet vreemd zal gaan. En dan de eerste aflevering al over de scheef gaan en de wederhelft verbaasd/teleurgesteld/verdrietig/boos/strijdbaar zichzelf gooien op het eerste de beste “lichaam” dat zich aanbiedt. Oh heerlijk! Heb er weer zo’n zin in
De stelletjes https://www.telegraaf.nl/entertainment/1552011/deze-stellen-testen-hun-liefde-bij-temptation-island
Ja, uitgerekend stellen die niet mee zouden doen.. Als je al vreemd gaat in normale omstandigheden, dan is dit vragen om problemen. Oftewel: Dit wordt weer smullen
Ik ben dan altijd stiekem wel benieuwd of ik en m'n partner het zouden aankunnen Beide nooit vreemdgegaan, ik vind vreemdgaan echt een no go. Dus ik ben best nieuwsgierig wat er in zo'n setting zou gebeuren, en wat ik zou doen als ik mijn vriend zie vreemd gaan. Alsnog zou ik het denk ik nooit met die deelnemers doen, afgezien van een lekker lichaam (zijn er ook maar een paar) vind ik ze totaal niet aantrekkelijk. Ze komen zo dom, macho en arrogant over. En alleen al om het feit dat zij zo vaak vreemdgaan, is voor mij reden om nooit een relatie met zo iemand te beginnen. Dan mis je gewoon alle respect tegenover je partner.
Nou ja ik heb altijd gezegd er is vreemdgaan onder normale omstandigheden, en er is: de kat op het spek binden
Dat heb ik ook, weet bijna zeker dat hij niet vreemd zou gaan... Maar toch zou ik benieuwd zijn of hij de verleiding aan zou kunnen (als er überhaupt iets naar zijn smaak bij zou zitten).
Vreselijke vrijgezellen en de stelletjes net zo vreselijk. En toch sla ik alvast popcorn, chips en wijn in want dit moet ik écht zien
Het was toch regelmatig dat de 'deelnemers' herkend worden van andere eerdere programma's, tv-reclames en zo? Natuurlijk is het niet echt..