ideeën betaalbare vakantie in meivakantie!

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door marlidd, 11 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marlidd

    marlidd Niet meer actief

    maar wel zonder transfer denk ik? dus die kosten komen er dan nog bij
     
  2. veense

    veense Niet meer actief

    Transfer is niet aan de orde, huren op het vliegveld een auto. Moet er niet aan denken om een week lang opgesloten te zitten in een hotel. Malta is ook maar een kilometer of 30 lang, dus ideaal te doen met auto. Zijn er ook al eerder geweest.
    Wij gaan trouwens gewoon in de zomervakantie, in de meivakantie gaan we een paar dagen naar de Efteling op de verjaardag van mijn zoontje.
     
  3. marlidd

    marlidd Niet meer actief

    Oké ik snap hem nu;)
     
  4. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    Wat leuk! Wij zijn in 2016 geweest en gaan komende zomer ook weer. Waar gaan jullie naartoe?

    Wij zijn trouwens een paar jaar terug in de meivakantie naar Marokko geweest, maar wij hadden de vliegtickets al heel ver van te voren gekocht en waren voor 1200 euro daar met z'n vijven.
     
  5. Kiekske

    Kiekske Actief lid

    1 nov 2016
    383
    44
    28
    Wat leuk! Mensen staan wel een beetje te flapperen met hun oren als je zegt waar je heen gaat
    Wij zitten in Sarandë. Niet in het centrum, maar meer aan de rand. Vandaar lekker excursies maken en verder genieten op het strand. Zin in! Waar zitten jullie?
     
  6. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    We beginnen nu aan het Meer van Shkoder, dan Vlöre, Sarandë, Permet, Korce en als laatst Pogradec. Ook wij hebben er enorm veel zin in.
     

Deel Deze Pagina