Uitgerekend 15 t/m 31 augustus 2018

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Niki2014, 10 dec 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. theeleut55

    theeleut55 Bekend lid

    15 jul 2014
    854
    133
    43
    @Tylmare, hopelijk heb je lekker geslapen en is zo alles goed.

    @syl33, en medische zwangerschap komt inderdaad veel bij kijken, wij hebben geloof ik in de eerste 3 maanden 6 afspraken, 3x bloedprikken en dan nog de prenatale diagnostiek eventueel. Ik vind het best veel in het leven met een kleine die elke keer mee moet en de immense vermoeidheid, maar ja het is voor het goede doel! En voor jou zelfs meerdere :p
     
  2. lavenderblush

    lavenderblush Actief lid

    19 jan 2015
    378
    215
    43
    NULL
    NULL
    @Tylmare hoe was je echo?

    @JasmijnM ik kan me goed voorstellen dat je onzeker wordt van dat bloedverlies. Het hoeft niks te betekenen, maar je ziet het liever niet natuurlijk! Een collega van mij had het de hele zwangerschap door, maar niks aan de hand....
     
  3. meen88

    meen88 Bekend lid

    6 jan 2014
    517
    389
    63
    Hier vanochtend een goede echo gehad gelukkig! Helaas is de buikgriep vannacht wel gearriveerd :confused:, bluhhh!
     
    Sneeuw7, pietje1987, Anna Love en 3 anderen vinden dit leuk.
  4. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    24 sep 2014
    1.111
    333
    83
    Vrouw
    Gastouder
    Amersfoort
    Hier ook een goede echo!
    Meting klopte precies met het termijn.
    Schommelde tussen 8+1, 8+2 en 8+3 ;)
    Lag wel wat verstopt nog maar hartje klopte!

    De grootste angst is nu wel wat verdwenen!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Niki2014, Sneeuw7, Hobbs en 7 anderen vinden dit leuk.
  5. lavenderblush

    lavenderblush Actief lid

    19 jan 2015
    378
    215
    43
    NULL
    NULL
  6. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    24 sep 2014
    1.111
    333
    83
    Vrouw
    Gastouder
    Amersfoort
    UITGEREKEND 15 T/M 31 AUGUSTUS

    15 augustus

    16 augustus

    17 augustus

    JasmijnM, 25 jaar, 2e kindje

    18 augustus

    19 augustus

    20 augustus
    meen88, 29 jaar, 2e kindje
    Mie88, 29 jaar, 3e kindje

    21 augustus
    Hobbs, 33 jaar, 1e kindje

    22 augustus
    Anna Love, 28 jaar, 2de kindje
    Pixie83, 34 jaar, 2de kindje
    Lavenderblush, 40 jaar, 2e kindje

    23 augustus
    Manana, 32 jaar, 2e kindje
    Syl33, 33 jaar, 2e en 3e kindje

    24 augustus
    Sneeuw7, 37 jaar, 1e kindje

    25 augustus
    Niki2014, 34 jaar, 2e kindje


    26 augustus

    Zep, 36 jaar, 2e kindje

    27 augustus

    Fluffyfishy, 28 jaar, 1e kindje
    Ingii89, 28 jaar, 2e kindje


    28 augustus
    Pietje1987, 30 jaar, 2de kindje
    Tylmare, 29 jaar, 2e kindje (vd 3)

    29 augustus
    Theeleut55, 33 jaar, 2e kindje
    30 augustus
    Miss M, 35 jaar, 5e kindje

    31 augustus
    LolaBloem, 21 jaar, 2e kindje

    Facebook
    Wil je ook mee kletsen op de (geheime) facebookgroep van de groep? Stuur een berichtje naar Niki2014

    AFSPRAKEN
    17-1 meen88: tweede echo
    18-1 Fluffyfishy: extra echo
    19:1 Syl33: informatief gesprek verpleegkundige en intake
    22-1 Anna Love: intakegesprek vk
    22-1 Ingii89: extra echo
    25-1 Niki2014: termijn echo + intake
    25-1 Pixie83: 2e echo
    25-1 Pietje1987: termijnecho
    26-1 Manana: termijn echo + intake
    26-1 Hobbs: termijn echo + intake
    26-1 Zep: termijn echo + controle vk
    26-1 Syl33: termijnecho
    27-1 Syl33: eerste gesprek gynaecoloog
    29-1 Anna Love: termijn echo vk
    29-1 JasmijnM: termijn echo + intake vk
    30-1 Pietje1987: counseling gesprek
    31-1 Lavenderblush: termijnecho
    31-1 Fluffyfishy: termijnecho
    1-2 meen88: intake vk + termijn echo
    2-2 Sneeuw7: termijn echo
    2-2 Ingii89: termijnecho
    7-2 Tylmare: termijnecho
    13-2 Pietje1987: gynaecoloog
    16-2 LolaBloem termijnecho
    19-2 Tylmare: controle vk
     
  7. syl33

    syl33 Bekend lid

    2 okt 2017
    546
    410
    63
    Vrouw
    Jeeh wat fijn!
     
  8. syl33

    syl33 Bekend lid

    2 okt 2017
    546
    410
    63
    Vrouw
    Pff zo niet fijn! Heb je contact gehad met vk? Ik zou het ook lastig vinden weer te bellen maar zou het zeker wel doen hoor
     
  9. syl33

    syl33 Bekend lid

    2 okt 2017
    546
    410
    63
    Vrouw
    Wat fijn enne beterschap
     
  10. JasmijnM

    JasmijnM Actief lid

    11 dec 2017
    382
    254
    63
    Vrouw
    Ja ik heb wel even gebeld, maar de vk zei ook al dat het niet heel veel toevoegt om nu een echo te doen. Ik had vorige week nog een goede echo en volgende week maandag hebben we weer een echo gepland. Als het echt mis zou gaan kunnen ze er toch niets aan doen nu. Zolang ik geen krampen heb en het er niet "uitloopt" vermoed ze geen mk. Dus voor nu hoe vervelend ook gewoon afwachten.

    @Tylmar Wat fijn dat de echo goed was! Fijn om te horen dat de angst nu minder is, kun je toch voorzichtig gaan genieten van je zwangerschap!

    @meen88 Ooh jij ook een goede echo! Super goed nieuws, wel heel naar dat jullie getroffen zijn daar, beterschap!
     
  11. Pixie83

    Pixie83 Fanatiek lid

    4 dec 2012
    1.350
    230
    63
    Vrouw
    Super fijn dat er weer goede echo’s waren vandaag!!:thumup:

    Ik heb vandaag echt de slechtste dag ever....zo vreselijk misselijk en moe:|:(
     
    LolaBloem vindt dit leuk.
  12. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    2.389
    597
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Balen :(
    Met 9 weken schijnt het hoogtepunt te zijn toch! Dus hopelijk gaat het snel beter met je :thumup:
     
  13. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    2.389
    597
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Goed dat je gebeld hebt! Afwachten dan maar, hoe lastig ook.
    Ik duim voor een goede echo maandag!
     
  14. Sneeuw7

    Sneeuw7 Actief lid

    11 dec 2017
    150
    99
    28
    Vrouw
    Super van alle positieve echo's weer! Ondanks het lange wachten, korte tijd etc. Ze zijn positief|!! Leuk ook om te lezen de ideeën om het te vertellen aan ouders en in hoe je leven veranderd met kleintje :) We hebben besloten om het te vertellen met een rompertje waar op staat: jullie worden opa & oma. We zijn er nog niet helemaal uit of we het aankomend weekend gaan vertellen of over 2 weken als we de termijnecho hebben gehad (ik neig meer naar nog even wachten) Sowieso erg spannend!

    Super rot Jasmijn dat je zo in spanning zit, nog 5 nachtjes doorstaan..pfff!
    @fluffyfishy nog maar 1 nacht meid en dan heb je eindelijk de echo! Hopelijk met goed nieuws!

    Veel sterkte voor iedereen die last heeft van de kwaaltjes. Op vermoeidheid, pijnlijke borsten, opgeblazen gevoel, wakker worden 's nachts, soms beetje emo en soms een beetje misselijk, kom ik er best goed mee weg als ik jullie kwalen hoor.. :)
     
    Anna Love en pietje1987 vinden dit leuk.
  15. Sneeuw7

    Sneeuw7 Actief lid

    11 dec 2017
    150
    99
    28
    Vrouw
    Hoe denken jullie over prenatale screening? Gaan jullie dat doen? Wij hebben boekjes meegekregen en linkjes naar sites en moeten ons er goed in verdiepen en hebben 9 februari er een gesprek over met de vk.
     
  16. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    24 sep 2014
    1.111
    333
    83
    Vrouw
    Gastouder
    Amersfoort
    Wij hebben besloten geen nipt of combinatietest te doen.
    Als er iets afwijkends te zien is op een echo maken ze sowieso een melding en kom je in het ziekenhuistraject terecht.
    En de nipt en combinatietest zijn erg beperkt in waar ze op testen. Dat is voor ons uiteindelijk de reden om het niet te doen en te vertrouwen op de echo's, verloskundigen en de natuur.
    Dat lukte de vorige keer ook :)

    Bij de eerste hebben we echter wel de combinatietest laten doen.
     
  17. JasmijnM

    JasmijnM Actief lid

    11 dec 2017
    382
    254
    63
    Vrouw

    Wij hebben het deze keer al verteld met de kerst, mijn man is niet zo goed in het houden van geheimpjes als het gaat om goed nieuws en kan zichzelf dan nog wel eens voorbij praten als hij enthousiast is. Daarom hebben we het gelijk maar bekend gemaakt bij familie en vrienden. Hoefde ik ook geen excuus te vinden waarom ik geen rood vlees at want ik ben nogal gek op biefstuk etc. haha. Maar het is voor iedereen heel persoonlijk, je moet doen wat bij jou goed voelt.

    Ja opzich ben ik er wel rustig over ook omdat het al de 4e keer gebeurd is en er tot nu toe niks was. Wellicht komt het van de cycste af? Ik weet eigenlijk niet of dat daar van kan komen, dat bedenk ik me nu pas zal het de volgende keer eens vragen. Helaas heb ik niet aankomende maandag een echo maar de maandag er op, de 29e ik denk dat ik het verkeerd gezegd heb. We wachten het gewoon rustig af :)

    Hier eigenlijk ook bijna geen kwaaltjes meer, alleen af en toe moet ik rennen naar de wc :oops: Maar daar verder niet echt meer misselijk bij. Dat is wel weer heel fijn.

    Wij hebben besloten om geen testen te doen, pas als de 20 weken echo hiervoor aanwijzing zou geven doen we dit. Maar dit is meer zodat de juiste zorg aanwezig kan zijn na de bevalling. Bij de eerste hebben we het ook niet gedaan, maar ik kan me voorstellen als je meerdere kinderen hebt en een verhoogd risico hebt dat dit dan toch meespeelt. Ik ben pas 25 en er komt verder niks bij ons voor in de familie. Wel krijgen we er nog informatie over omdat er blijkbaar het een en ander veranderd is sinds de vorige keer dat ik zwanger was. Maar ik vermoed niet dat ons gevoel er heel veel van gaat veranderen.
     
  18. fluffyfishy

    fluffyfishy Fanatiek lid

    1 sep 2016
    1.000
    791
    113
    Vrouw
    @Sneeuw7
    Ja, spannend! Uren aftellen vanaf nu. Ik heb m pas morgenavond, dus nog ff doorbijten..

    Wat fijn van alle positieve echo’s!

    Wij gaan denk ik wel voor de nipt.

    Ik heb iets raars/smerigs.. ik verloor vandaag een hele dikke taaie rekbare slijmprop.. alsof t een soort lijm was.. Leek wat op vruchtbaar slijm, maar dan met gelatine erdoor :roflmao:
    herkenbaar voor iemand?!
     
  19. pietje1987

    pietje1987 Niet meer actief

    Wij denken wel serieus over de nipt. Combinatietest is voor ons geen optie. We krijgen ook een counseling gesprek in het ziekenhuis hierover, maar omdat het weer op een lastig tijdstip/dag is zal ik weer alleen moeten gaan. Baal nog steeds dat het helemaal medisch lijkt te worden.
     
  20. Anna Love

    Anna Love Actief lid

    14 feb 2014
    144
    74
    28
    Vrouw
    Interieur ontwerper
    Nijmegen Lent
    Ohh men.. I feel you.. hier echt net zo!! Ben zo gammel.. Krijg echt niks gedaan.. en zelfs slapen lukt niet terwijl ik zo moe ben. Vanmorgen half 5 wakker en niet meer kunnen slapen :(

    Wij gaan denk ik voor de nipt. Bij dochter combinatietest gedaan maar Nipt is iets duidelijker dan de ct. Wij willen wel weten waar wij aan toe zijn.

    @fluffyfishy lastig om zo iets over te zeggen.. je kan meer rekbaar slijm hebben als je zwanger bent.. beetje zelfde als in je vruchtbare periode waar je draden van kunt trekken tussen je vingers. Echt een dikke taaie prop verloor ik vlak voordat de bevalling begon. Dus ik denk dat het bij jou gewoon de "smoothness* is ;) succes morgen! Komt vast goed :)
     

Deel Deze Pagina