Hallo, Na bijna 10 jaar zijn mijn handdoeken voor na het badderen en douchen echt op aan het raken en moet ik nieuwe hebben. Maar waar koop je zoiets? Ik heb deze die ik nu heb ooit een keer met punten gespaard bij een supermarkt en ik kan zo alleen de Hema bedenken. (Geen idee of dat goede zijn?) Waar hebben jullie je handdoeken vandaan? Waar kun je dus handdoeken kopen voor een goede prijs/kwaliteit? Of waar juist niet?
Ik heb nog steeds mijn hema handdoeken. Denk al z'n 10 jaar ook idd. Bevallen nog steeds prima. Wel beetje flets geworden ( blauwe en groene) maar verder niets mis mee.
Ik heb al 8 jaar handdoeken van de Action nog steeds helemaal goed. Ik hou niet van die dikke handdoeken.
Ik heb toevallig vanochtend van de Hema hotelkwaliteit besteld. Ik had er al een aantal en ben erg tevreden. Hiervoor had ik handdoeken van Walra en die hoef ik echt nooit meer. Die vallen van ellende uit elkaar.
Oh jee, Walra handdoeken hebben wij net nieuw. Kon je kiezen bij een kerstpakket. Man heeft ook nog het verkeerde formaat besteld (te klein). Ze moesten een aantal rafelige handdoeken van de hema vervangen. Maar nu hou ik nog maar even aan mijn fijne hema handdoeken vast
Ik heb zelfs hema handdoeken van 15 jaar oud nog, en doen het perfect! Verder heb ik een deel gespaard vorig jaar of het jaar ervoor bij de ah meen ik. Die zijn ook fijn!
Ik heb 10 jaar met mijn (normale) Hema handdoeken gedaan voor ze wat begonnen te rafelen. Inmiddels zijn ze allemaal vervangen door de handdoeken van de Etos spaaractie van een paar jaar geleden. De washandjes en gastendoekjes van de hema heb ik nog steeds (ongeveer 12 jaar oud).
Boooooring. Ook hier hema. En dik dik dik tevreden. Wij hebben ze toen inderdaad ook met die 2+1 actie gekocht scheelt weer.