Uitslag na dragen ring

Discussie in 'De lounge' gestart door Brinta, 19 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brinta

    Brinta Fanatiek lid

    9 apr 2013
    2.145
    191
    63
    Zuid holland
    Sinds een paar maanden krijg ik een soort uitslag op mijn vinger nadat ik een ring heb gedragen.

    Ik heb een buddha 2 buddha ring en heb deze een jaar zonder problemen gedragen. Uit het niks kreeg ik uitslag op mijn vinger en dacht ik eerst dat het misschien kwam omdat ik hem 24/7 aan het dragen was. Ik heb hem daardoor een tijdje af gedaan en toen mijn vinger genezen was heb ik hem alleen nog overdag gedragen en deed ik hem af tijdens het douchen en slapen, helaas kwam de uitslag na 2 dagen gewoon weer terug.
    Het brand een beetje en jeukt heel erg.

    Heeft iemand dit ook gehad en hebben jullie hier een oplossing voor gevonden?

    Ik doe voor de zekerheid een foto bij deze post van mijn vinger.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. Uuz

    Uuz VIP lid

    8 dec 2014
    6.241
    818
    113
    nikkel allergie? kan op elke leeftijd ontstaan.
     
  3. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.245
    11.825
    113
    Dit. Je kunt eventueel doorzichtige nagellak aan de binnenkant van de ring doen.
     
  4. Brinta

    Brinta Fanatiek lid

    9 apr 2013
    2.145
    191
    63
    Zuid holland
    Ik heb even gegoogled op nikkelallergie en daar lijkt het inderdaad wel een beetje op.
    Ik draag alleen ook oorbellen van hetzelfde merk en daar heb ik helemaal geen uitslag. Ook draag ik een witgouden horloge waar volgens google ook veel nikkel in zit, maar deze kan ik ook probleemloos dragen.

    Als mijn vinger weer genezen is ga ik de tip uitproberen van de nagellak, dankjewel!
     
  5. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Dit heb ik ook en nagellak helpt wel iets. Bij mij is het nog verder ontwikkeld dat ik nu vanwege de warmte of zo die zich onder een ring vormt niet eens meer gouden en zilveren ringen dagen achter elkaar kan dragen. Dus wissel ik mijn trouwring nu steeds van vinger, helpt ook!
     
  6. Brinta

    Brinta Fanatiek lid

    9 apr 2013
    2.145
    191
    63
    Zuid holland
    Wat vervelend dat je nu zelfs geen zilveren en gouden ringen kan dragen! Ik heb dat eigenlijk nog niet geprobeerd.
    Ik probeerde de ring aan de rechterhand te dragen, maar mijn vinger is aan die hand dikker waardoor hij niet past.
     
  7. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.641
    5.667
    113
    Ik had dat ook opeens. Het was ook op een gegeven moment weg en het is niet meer terug gekomen. Terwijl ik al jaren ringen draag ( zilver)
     
    Brinta vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina