Consuminder en bespaar topic

Discussion in 'Algemene clubs' started by Elena22, Apr 22, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lievemandie

    lievemandie Fanatiek lid

    Mar 31, 2015
    1,333
    508
    113
    Female
    Roermond
    Maar welke spullen doen jullie dan weg? Ik zie veel van jullie ontspullen. Bedoel je dan het speelgoed waarmee de oudste en jongste niet meer spelen? Of spullen die je over het jaren heen heb gespaard? Of mix daarvan.

    Wij zijn naar de intake voor Luke’s opvang geweest. Hij was zo snel op zijn gemak! De komende 2 weken gaat hij wennen. Ik ben zo benieuwd. Verder een rondleiding gehad. Hij krijgt ook lekker biologische soep. De opvang gaf mij een goed gevoel. De leidsters waren allemaal lief voor hem.
     
    Triangel likes this.
  2. Triangel

    Triangel Niet meer actief

    Ontspullen; gewoon werkelijk van alles en nog wat ging er hier weg; te grote, te kleine kleding, of niet mijn smaak. Babyspullen, er komt hier denk ik geen kleintje meer bij, veel keukentroep; bijvoorbeeld allerlei soorten kinderservies en bestek, pannen, allerlei hulpjes ed. Botte mesjes die nooit fijn zijn geweest, dat soort spul gaat er bij mij bijvoorbeeld uit. Ik rij zo vaak heen en weer naar de kringloopwinkel, maar dat is dan ook wel te zien, wij hebben een erg klein keukenblok maar komen daar gewoon mee uit bijvoorbeeld.
     
  3. Triangel

    Triangel Niet meer actief

    Hier gisteren weekboodschappen grotendeels gedaan. Ik kon geen diepvriesspul meenemen ivm een afspraak daarna, dus ik moet nog eens terug aan het einde van de week.

    Weekmenu:
    woensdag: lasagne
    donderdag: kerriesoep
    vrijdag: wraps
    zaterdag: friet
    zondag: AGV
    maandag: pasta ovenschotel

    Bij de Kruidvat een doos billendoekjes voor 12 euro gekocht.

    AH:
    Waspoeder kleur
    Soya melk
    2 * appelsientje
    Bonen
    2 * appelmoes
    Havermout
    3 * bouillon (groente)
    Luchtverfrisser wc
    Mentos
    Thee biscuits
    3 * tandpasta
    3 * tandpasta kids
    bosuitjes
    pitabroodjes
    Puntpaprika
    Falafel
    Celavita wokjes
    Bio aardappelen (kilootje)
    2 * bananen
    netje avocado's
    Appels
    Peren
    Uien
    witte bolletjes afgeprijsd
    volkoren bolletjes afgeprijs
    Trostomaten
    Kurkuma
    Pijnboompitjes
    7 * halfje zaans volkoren afgeprijsd
    Taco kruiden
    Spinazie
    Shoarmakruiden

    Totaal AH incl. koopzegels is:
    €59,07

    Nog halen:
    patat
    vega snacks voor erbij
    champignons
    diepvries aardbeien
    evt. nog andere groente voor in de pasta van maandag

    Maandagavond ga ik boodschappen laten bezorgen, kan dan niet naar de winkel ivm werk man.
     
  4. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,115
    1,801
    113
    Kraamverzorgende
    @ontspullen; Wij lopen steeds een ruimte na en beoordelen dan of we het nog gebruiken of nu nog gaan gebruiken. Zo niet dan gaat het weg (kringloop, Marktplaats, weggeefhoeken of het afval) en anders blijft het.

    @Ons menu deze week;

    Zondag; Hadden we zelfgemaakte chicken tonight saté met kroepoek en rijst (we gebruikten dit recept; https://www.lifesabout.nl/gerechten-zonder-pakjes-en-zakjes-129-chicken-tonight-sate/ )
    Maandag; Broodjes verse hamburger met salade en frietjes uit de Actifry
    Dinsdag; Gebakken kibbeling uit de oven voor de jongens en mij, restje van zondag voor man. Daarbij aardappeltjes uit de Actifry en rauwkost.
    Woensdag; Drie soorten pasta (allemaal restjes) met een saus van rundergehakt, tomaat, paprika, rode ui, courgette en verse spinazie.
    Donderdag; Eten we vega schnitzels, zoete aardappel puree en Mexicaanse wokgroenten.
    Vrijdag; Maak ik mini pizza's (heb zo'n pizza oven gehad met kerst dus die gaan we proberen)
    Zaterdag; Eten we bij schoonouders naar verwachting.

    Vanaf zondag ga ik weer plannen voor volgende week.
     
  5. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,115
    1,801
    113
    Kraamverzorgende
    @Triangel Mooi lijstje weer. Ik wil volgende week ook weer bestellen ivm meerdere nachtdiensten dan maar hou het denk ik bij de basis. Kan te vaak het brood, zuivel, vlees en sommige groenten en fruit met korting kopen in de winkel.
     
  6. bloemetje1

    bloemetje1 Fanatiek lid

    Apr 13, 2009
    1,298
    132
    63
    wat een heerlijke gerechten elena!
    bedoel je zo een pizzarette? die heb ik ook dat is zo super lekker en gezellig!
    gisteren heb ik de bus genomen en ben naar de stad geweest daar me heerlijk zelf verwend met een ontbijtje bij de la place,ohh echt super lekker!,en toen alle uitzendbureaus nagegaan,ben benieuwd!
     
  7. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,115
    1,801
    113
    Kraamverzorgende
    Ja zo'n pizzarette inderdaad. Ben heel benieuwd. Hoe doen jullie dat altijd? Ik dacht verschillende topings in schaaltjes op tafel zeten en het deeg alvast in de juiste grote snijden en dan lekker aan tafel.
     
    Triangel likes this.
  8. bloemetje1

    bloemetje1 Fanatiek lid

    Apr 13, 2009
    1,298
    132
    63
    ik pak altijd meestal 2 dozen van de honig? dacht ik kant en klaar pizzadeeg,daar zit ook de saus bij,erg lekker.
    bij de pizzarette zit ook zo een vormpje voor rondjes te maken wat precies op dat plaatje past.
    dan zet ik bakjes neer met,hamblokjes,papika,ui,kaas,mozarella,ananas,rundergehakt,bakje ijsbergsla,
    spekblokjes echt super lekker!
    en op die met gehakt en sla doe ik dan wat samurai saus hmmmm.
     
  9. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    Apr 27, 2015
    2,585
    1,247
    113
    Leuk elena! Wij hadden hetzelfde kerstpakket haha. Inmiddels drie keer pizza mee gemaakt. Ik doe het derg voorsnijden in de keuken (restjes weer uitrollen en weer uitsnijden tot alles op is). Deeg goed insmeren met bloem anders blijft het aan de steen of de spatels plakken. Wij bakken met de spatels eronder anders wordt het deeg te hard naar onze smaak. Dus deeg op de spatel, dan beleggen en erin schuiven. Beleggen en dan op de spatel was geen succes haha. Alles ligt er dan af :)
    Wij vonden bbq saus het lekkerste erop ipv pastasaus. Het kant en klare deeg van de ah uit de koeling was luchtiger dan het pak van honig wat bij ons in het pakket zat. Maar dat is misschien op te lossen met gist? Vooral de kinderen vonden het super leuk om te doen! Wij deden er ham, salami, champignons, paprika, ananas, mais en kip op. Kip wel voorgebakken omdat het anders niet gaar wordt.
     
  10. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,567
    3,068
    113
    Zucht.

    Ik weet het even niet meer..

    Ik zit in de ziektewet,70% dus wat niet echt veel is.
    Daarbij betalingsregelingen, en staan nog 4 mnd zorgverz open.
    Hadden verzoek kwijtschelding van belasting aangevraagd maar is afgewezen.
    Ga wel bezwaar maken.. maar anders is dat ook nog 2000.
    En staat daar ook nog 500 open.

    Schuldsanering wil ik het liefst vermijden maar weet het nu ook even niet meer.
    Solliciteer naar vanalles, ook fulltime.
     
  11. Triangel

    Triangel Niet meer actief

    Blijf contact houden met de mensen waar je rekeningen open hebt staan. Kun je geen contact opnemen met stichting Schuldhulpmaatje? Dat die met je mee kijken en je goede raad kunnen geven.
     
  12. Elena22

    Elena22 VIP lid

    Feb 10, 2010
    8,115
    1,801
    113
    Kraamverzorgende
    @Krulpeterselie & @bloemetje1 Dank voor de tips! Wij zijn aan het einde van ons geld gekomen (nog 10 euro tot maandag) dus we doen het met wat we in huis hebben. Ik maak bakjes met geraspte kaas, mozzarella, paprika, tomaat, courgette, ui, mais, champignons en rundergehakt. Heb nog wat sla en verse spinazie dus misschien een salade erbij. Komt helemaal goed :)

    @MamaChantal Wat balen meid! Geen idee of dit de enigste schulden zijn maar deze bedragen zijn het niet waard om de schuldsanering in te gaan. Dit kan je echt zelf oplossen. Vraag hulp van een schuldhulpmaatje of maak een afspraak bij de gemeente of maatschappelijk werk. Laat een onafhankelijk persoon meekijken. Maak goede afspraken met de schuldeisers, vooral contact is echt belangrijk. Bij goed contact en netjes betalen is er veel te regelen. Wij hebben weleens (onverwachts) loonbeslag gehad bij mijn man waarbij ook nog eens de beslagvrije voet verkeerd was berekend. Wij hebben toen een pauze gehad bij sommige van ons andere schuldeisers voor 2 maanden. Waren echt heel coulant toen we de situatie hadden uitgelegd. Ik weet hoe uitzichtloos de situatie kan zijn. Wil je een hele dikke knuffel vanaf hier geven en ga heel hard duimen voor een nieuwe baan. Als ik iets voor je kan doen moet je maar en gil of pb geven.
     
    Triangel likes this.
  13. lievemandie

    lievemandie Fanatiek lid

    Mar 31, 2015
    1,333
    508
    113
    Female
    Roermond
    Hallo meiden,

    Ik heb afgelopen zondag 2 pakken luiers maat 5 gekocht. Die van de etosmerk. Eentje luierbroekjes en 1tje gewone. Kan ik iemand blij mee maken? Ik heb eentje eruit gehaald van de luierbroekjes. Ze zijn ze te groot voor Luke. Ik heb 2 pakken voor €10 betaald. Wil ze graag 2 voor €7,50 voor hebben. En de verzendkosten splitten we! Het kost €5 Ik verstuur het via DHL. Anders vind ik zonde dat ze in de kast liggen stof te happen! €10 incl verzenden De luiers kosten normaal €6,99 per pak. Ik hoop dat ik iemand blij kan maken!
     
  14. Triangel

    Triangel Niet meer actief

    Maar hij gaat ze vanzelf wel passen toch?
     
  15. lievemandie

    lievemandie Fanatiek lid

    Mar 31, 2015
    1,333
    508
    113
    Female
    Roermond
    Nou, ik denk over één jaar pas...
     
  16. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,567
    3,068
    113
    Dit is het idd tot nu toe.
    Zal eens naar zo'n maatje kijken bedankt :)

    Nu wel begonnen bij een psycholoog, weet niet of dat mn eigen risico kost. Denk het wel.
     
  17. bloemetje1

    bloemetje1 Fanatiek lid

    Apr 13, 2009
    1,298
    132
    63
    hoe was het met de pizzaatjes elena?
    nou je had toch nog super veel lekkere dingen in huis!
    volgens mij heb jij altijd een super fijne voorraad groente en fruit toch?
    jee wat kun jij goed plannen zeg!
     
  18. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    Jun 9, 2012
    1,576
    209
    63
    Limburg
    @lievemandie als je zeker weet dat je de luiers kwijt wil, wil ik ze wel overnemen. Zoon heeft in de nacht de luiers van Etos maat 5, de broekjes zijn nog wat groot inderdaad maar dat komt wel. Ik ben vandaag ook begonnen met zindelijk maken maar de luiers in de nacht blijven nog wel een hele tijd verwacht ik zo. Zoon is denk ik ook als eerste poepzindelijk ipv plaszindelijk, poepen op de wc is superinteressant en leuk maar plassen... nee.

    @MamaChantal wat naar zeg! Ik kan me voorstellen dat je hier erg moedeloos van wordt. Heb je een maatje kunnen vinden of al contact gehad met bedrijven? De tips van de andere meiden vind ik erg goed! Sterkte meid!

    @Elena22 ik ben ook wel benieuwd hoe de pizzarette is bevallen!
    Wij eten vanavond lasagne, de bladen had ik nog in voorraad en de saus maak ik met restjes groente en een pakje tomatenpassata. Als het goed is voldoende voor 2 dagen.

    Ik ben benieuwd wanneer mijn werk de betaaldatum van salarissen bekend maakt, ik wil wel weten of ik komende week of de week erna pas loon krijg. Die data schrijf ik ook altijd in mijn agenda, het is nooit een bepaalde dag van de maand, geen laatste dinsdag of altijd de 27e of zo. Irritant.
     
  19. lievemandie

    lievemandie Fanatiek lid

    Mar 31, 2015
    1,333
    508
    113
    Female
    Roermond
    Waar woon je??? Je kan ze ook komen ophalen als je niet te ver woont van mij. Opsturen is ook geen probleem. :) ik werk in Roermond en woont in Heel.
     
  20. Triangel

    Triangel Niet meer actief

    Oh da's irritant @Lelie137. Hier krijgen we de 20e altijd toeslagen, tenzij later, dus als de eerste automatische incasso's er af gaan vanaf de 20e, staat er altijd geld op. En de 22/23 man zijn salaris en de 25e mijne. Tenzij weekend, dan ervoor of erna.
     

Share This Page