Heel licht streepje ondanks pil gebruik

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by fluitketel, Jan 20, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fluitketel

    fluitketel Niet meer actief

    Hier een kruidvat testje.
    Ik lijk heel licht iets te zien,jullie ook? Slik gewoon de pil en gebruiken ook condooms.
    Zwangerschap zit op dit moment niet (meer) in de planning, maar mocht het wel zo zijn is het kindje uiteraard welkom.
     

    Attached Files:

  2. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,214
    17,230
    113
    Ik zie eerlijk gezegd geen streepje, maar iets van een urine ophoping...
    Met juist gebruik van pil én condooms lijkt de kans op zwangerschap me echt nihil..

    Wat is de reden dat je getest hebt? Wel wat symptomen dan denk ik? :)
     
  3. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ik zie alleen een geel stuk verder niets.
     
  4. louan

    louan Niet meer actief

    Ik zie hem wel maar hij lijkt aardig opgedroogd.
     
  5. fluitketel

    fluitketel Niet meer actief

    Veel pijn in mn rug en gewoon een gevoel van niet lekker.
     
  6. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,214
    17,230
    113
    Maar dat had je in december ook al zie ik aan je vorige topic. Als je toen al symptomen had, zou je nu een enorme knaltest moeten hebben. Dus ik zeg: vals alarm:thumup:
     
    Be Happy, bozoe, Pipo30 and 2 others like this.
  7. Ashleyrachel

    Ashleyrachel Fanatiek lid

    Aug 10, 2016
    3,292
    2,189
    113
    Female
    enschede
    Lijkt me een gewone indroger,
    Test ziet er ontzettend geel en oud uit.
     
  8. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Meeste mensen denken dan aan griep of verkouden.
    Naderende menstruatie oid.
    Mijn ervaring is dames die aan zwangerschapsp denken bij deze klachten in combinatie met pil en condooms hebben een verlangen naar een kindje/zwangerschap.
     
    nizzie86 and Sado like this.
  9. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    55,019
    15,626
    113
    Nabij Utrecht
    Ik zie geen 2e streep.

    Het lijkt er trouwens op dat dit al een veel oudere geel opgedroogde test is die je hebt laten doorlopen met water om het gele weg te "spoelen".
    Het water ligt zelfs nog bij het urine rondje.

    Je bent jezelf (en ons wellicht) een beetje voor de gek aan het houden denk ik.
     
    mutskuh likes this.
  10. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    Dec 18, 2017
    5,793
    6,474
    113
    Female
    Ik zie niks. De Kans dat je zwanger bent is bij correct gebruik van de pil en condooms vrijwel nihil.
     
  11. fluitketel

    fluitketel Niet meer actief

    Nou nee, echt absoluut niet.
     
  12. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    Dec 18, 2017
    5,793
    6,474
    113
    Female
    Ow. Vorige maand had je precies dezelfde vraag. Had je toen niet ook al deze test? Meen me te herinneren dat ik deze foto eerder zag
     
  13. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    Dec 18, 2017
    5,793
    6,474
    113
    Female
    Als het de wens niet is, is de angst dan misschien heel hoog? Moet je dan niet eens met iemand gaan babbelen
     
    paula1984 likes this.
  14. fluitketel

    fluitketel Niet meer actief

    De test is van gisteravond laat, gister had het geen zin om een foto te maken daar was t te donker voor.
    Ik heb er wat water door laten lopen omdat ik dacht dat het misschien een indroogstreep zou zijn,en dat deze zou weggaan met water door te laten lopen.

    Nee, ik ben niemand voor de gek aan t houden. Waarom zou ik dit doen?! Er is hier geen zwangerschapswens meer..
     
  15. fluitketel

    fluitketel Niet meer actief

    Natuurlijk is deze test niet van vorige maand. Vorige maand heb ik niet eens eem test gedaan voor zover ik me nu kan herinneren
     
  16. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    Dec 18, 2017
    5,793
    6,474
    113
    Female
    Lieverd, ik begrijp even iets niet. Je zegt heel stellig absoluut geen wens t hebben om zwanger te raken. Echter je bent elke maand in de weer met testen, zit op de zwangerschapspagina en in mei was je druk bezig met vruchtbaar slijm enzo omdat je zwanger wilde zijn.

    Ik denk dat je eens goed en eerlijk naar de situatie moet kijken, je geeft nogal tegenstrijdige signalen af
     
    Be Happy, nizzie86 and Sado like this.
  17. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,214
    17,230
    113
    Dan zou ik - en dit bedoel ik echt niet lullig - eens kijken of je misschien met iemand kan praten.
    Als je rationeel nadenkt is zwanger raken terwijl je pil én condoom gebruikt al (nagenoeg) onmogelijk, net als steeds symptomen hebben maar geen (overduidelijk) positieve testen hebben. Toch is dit het tweede topic in enkele weken tijd: je zit er dus behoorlijk mee.
    Blijkbaar zit er ergens toch nog steeds angst oid. Het zou je misschien helpen om dit met iemand te bespreken.
     
    Be Happy and nizzie86 like this.
  18. fluitketel

    fluitketel Niet meer actief

    Iedere maand in de weer met testen?! Nou dat heb je dan toch echt verkeerd.
    We hadden inderdaad een zwangerschapswens, ben vorig jaar ook zwanger geweest dit is niet goed gegaan.
    En vanuit daar besloten dat ik echt niet meer zwanger wil worden.
    Hoop dst dit iets duidelijker is :)
     
  19. Izzie7676

    Izzie7676 VIP lid

    Dec 18, 2017
    5,793
    6,474
    113
    Female
    Ik denk echt dat je er goed aan zou doen om hier eens over te gaan praten met iemand. En wellicht is sterilisatie een idee? Dat brengt misschien wat rust in de tent voor je, dit is toch ook niet fijn voor je zo?
     
    paula1984 likes this.
  20. bozoe

    bozoe VIP lid

    Jul 9, 2014
    5,482
    5,842
    113
    Ik zou even opnieuw een testje doen, binnen afleestijd bekijken/foto maken en daarna weggooien. Mocht je inderdaad al vanaf december denken zwanger te zijn (zoals ik hierboven lees) dan had je al wel veel duidelijker getest.

    Misschien kun je een HCG-bloedtest aanvragen. Als die negatief is dan weet je 1000% zeker dat je niet zwanger bent en kun je het idee van een zwangerschap misschien loslaten. Ik weet uit ervaring dat als je erg op symptomen gaat letten ze vaak erger worden.

    Wat betreft je zwangerschapswens. Ik heb zelf last van HG deze zwangerschap dus ik begrijp als geen ander hoe erg misselijkheid is. Maar er zijn medicijnen voor die de scherpe kantjes er vanaf halen. Makkelijk zal het zeker niet zijn, maar elke zwangerschap is anders. Bij mijn eerste zwangerschap was ik maar van week 6 tot 9 misselijk. Is het dus niet heel rigoreus om daarom maar je kinderwens weg te gooien?
     

Share This Page