Ik hoop dat het iets sneller bij je gaat als dagen en dagen haha! Mag je nu thuis afwachten @Samenzijn? Of blijf je in het ziekenhuis? Wat vervelend van die rugpijn, ik hoop dat het snel op gang komt bij je want dat is ook niet echt fijn.
@Samenzijn : fijn dat er nu een nieuw stap is met het plaatsen van een ballonkatheter. Hopelijk draagt dit bij aan een voorspoediger verloop! Wel vervelend dat je daar zo'n rugpijn van hebt nu. Nog iets dat helpt ter verlichting daarvan? Massage, warmte... Veel succes, en sterkte! En ondertussen doe ik een babydansje voor je... Dat ze maar gauw mogen komen!
*breekt even in* potver wat spannend hier zeg!!! Ik ga voor je duimen Samenzijn!!! Heel veel succes! Hier rommelt het ook al flink, gisteravond dacht ik even dat het feest ging beginnen....maar nee. Alles zakte weer af. Stevige voorweeën en een baby die geen ruimte meer heeft, veel harde buiken dus. Ik heb inmiddels zulke dikke voeten dat ik mijn grootste schoenen ook niet meer pas.... Vandaag ook begonnen met kolven in overleg met de lk, omdat onze dochter bij 40 weken op 9 pond wordt geschat, ik ben bang dat ze bijgevoed moet worden, net als onze zoon toen, en dat wil ik niet. Straks zit ik weer vast aan powerkolfsessies van hier tot tokio om ook maar enigzins productie te krijgen. Tot mijn verbazing kolfde ik al enkele milliliters. Heel fijn. Ze laten me niet langer dan 41 weken lopen, na 40 weken word ik ingeleid, anders ben ik bang dat het helemaal niet meer gaat passen. Hopelijk gaat het jullie ook allemaal goed!! groetjes! *breekt weer uit*
Voor jou ook spannend @BakingSoda!! Ik heb ook zoveel harde buiken, vooral snachts. Kan er soms gewoon niet van slapen. Is het dan zo dat als je kolft dat de baby minder hard groeit? Wist niet eens dat je kon kolen zonder bevallen te zijn.
@Suze29 dit is gewoon weer een inspiratieloze wachtsessie in het ziekenhuis helaas. Ik mag met katheter zeker niet naar huis, voor het geval hij er eerder uitvalt of er toch ineens wat gaat gebeuren qua weeën of brekende vliezen. @Dreamer29 dank voor de babydans . Duimen dat hij gaat werken. Massage en warme douche werken alleen op het moment zelf, niet daarna helaas. @BakingSoda voor jou dus ook heel spannende tijden. Duimen dat jullie dochter zich sneller aandient dan die 2 hier . Mijn voeten hebben inmiddels ook formaat nijlpaard aangenomen. Vreselijk! Ach, laten we maar zo denken: alles is nu voor dat hoger gelegen doel: allemaal bevallen van een prachtige en gezonde zoon of dochter (en in mijn geval zelfs allebei).
Neehoor de baby groeit gewoon door, maar het kan zijn dat na de geboorte de productie niet voldoende is om aan haar behoefte te voldoen en dat ze kunstvoeding moet krijgen. Dat wil ik niet. Ook bij evt complicatie bij mij kan het zijn dat ik tijdelijk andere medicatie moet gebruiken waardoor ik ook geen bv mag geven, wel wegooien, maar dan heb ik ook wat in de vriezer. De term daarvoor is antenataal kolven. Bevalling wordt er, als het goed is, niet eerder door opgewekt oid. Je krijgt er geen weeen van, maar voor de zekerheid mag het pas vanaf 37 weken.
Jaaaa spannend he??? En voor mij is het de 2e keer, maar gatver kan er superzenuwachtig van worden..... Nog een paar weekjes voor mij....
Spannend hier! Hoop dat het snel doorzet @Samenzijn. Je hebt nu toch echt lang genoeg gewacht zeg! Veel succes!
@Samenzijn goh wat een rottige tijd zo, dat had je je vast anders voorgesteld! Wie had gedacht dat die baby’s weigeren eruit te komen Hopelijk komt het snel op gang of heb je in ieder geval minder last van je rug!!
@BakingSoda : ook al aan net rommelen... Spannend! Ik wist trouwens helemaal niet dat je voor de geboorte al kon gaan kolven. Maar fijn als dit je zal gaan helpen om straks voldoende voeding te kunnen geven. @Saskia1984 : gaat het goed met jullie meisje? Wij hebben vandaag nog een laatste keer mogen spieken naar onze baby.... Blijft bijzonder! Ook al zijn de beelden met deze termijn minder mooi. Alles zag er goed uit en baby wordt nu op 5 pond geschat.
Wist ik ook niet, maar lekte alweer sinds 23 weken zwangerschap en dacht goh? Kan ik daar niet wat mee? Blijkt dus te kunnen! Heel blij mee, want de eerst 6 ml ligt al in de vriezer
Gaat goed Ritme is ver te zoeken, vooral s nachts maar ze doet het super. De bv loopt ook erg goed. Wel een borstontsteking gehad maar gelukkig was ik er op tijd bij! Mijn zoontje is een super trotse grote broer en dat is zo prachtig om te zien!
Gisteravond (dinsdag) om respectievelijk 22.40 en 22.50 zijn Famke en Thomas geboren. Ze zijn gezond en doen het heel goed. Famke is 49 cm en weegt bijna 6 pond. Thomas is 53 cm en weegt bijna 7 pond. De vliezen zijn rond half 10 's ochtends gebroken en al vrij snel kreeg ik vreselijke rugweeën. De TENS hield dit niet bij, dus ik kreeg om 16.30 een ruggenprik. Daarna was het zalig, alleen kwamen daar de persweeën rond 21.00 uur wel langzaam doorheen. Dat hebben ze tot 22.20 me laten doorstaan v
Wat geweldig dat ze er zijn, jullie 2 lieve kindjes. Geniet lekker van elkaar en van harte gefeliciteerd!! Mogen ulkie al naar huis?