NOD 12 t/m 18 februari

Discussie in 'NOD forum' gestart door MamaTuttebel, 8 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mari3ke

    Mari3ke Bekend lid

    5 jan 2014
    745
    424
    63
    NULL
    NULL
    Dat ziet er heel overzichtelijk uit! Maar lijkt me dan ook weer dat je er toch veel mee bezig bent. Of valt dat mee? Succes vanavond bij je massage :).
     
  2. Carannay

    Carannay Lid

    8 mrt 2015
    86
    47
    18
    Vrouw
    @Mari3ke
    Ik bestel de sensitest altijd via het internet. Google maar op sensitest, kom je ze meteen tegen. Niet duur, snel in huis en discreet in een witte envelop verzonden.
     
  3. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Sensitest is inderdaad via internet via google vind je ze.

    Nou eerst kruiste ik alles iedere dag aan en telde ik etc. Ik ken mn cyclus voortaan op mn duimpje dus dat hoeft niet meer maar ik heb vandaag van de afgelopen 4 weken bijgewerkt dus dat betekent voor mij dat ik er minder mee bezig ben geweest. Ik kwam binnen bij mijn masseuse en ze zei meteen dat ze me er heel relaxt uit vond zien. En ja ik voel me ook zo. Ik pieker en analyseer heel snel en gisteren lag ik in bed tv te kijken en ik voelde mijn lichaam ineens helemaal ontspannen. Mn hoofd stond gewoon echt even op stil. Heerlijk! Ik had echt een stijve nek en rug die heeft ze helemaal los gemasseerd en mijn fertiliteitsmassage was heerlijk. Ik genoot er gewoon zelfs van dat heb ik nog nooit gehad. Andere keren deed t ook pijn. Nu helemaal niet.

    Ik wilde deze week de gyn bellen omdat de huisarts me niet door wilde sturen, maaar omdat ik me zo relax voel laat ik het nog even zitten. Kan altijd nog toch? Voel me hier nu wel even prima bij.. na het weekend zal het wel weer spannend worden :)
     
    lespoir en Mari3ke vinden dit leuk.
  4. Mari3ke

    Mari3ke Bekend lid

    5 jan 2014
    745
    424
    63
    NULL
    NULL
    @Pln dat klinkt echt heel erg goed!! Fijn zeg! :)
     
    Pln vindt dit leuk.
  5. Klinker83

    Klinker83 Actief lid

    20 nov 2017
    487
    629
    93
    Vrouw
    @Pln wat fijn! Geniet ervan! Hopelijk blijft je ontspannen toestand nog een flink eind duren!
     
    Pln vindt dit leuk.
  6. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Haha dat hoop ik ook maar die laatste week is zo moeilijk! Gelukkig moet ik dan veel werken!
     
  7. Curitiba

    Curitiba Fanatiek lid

    21 dec 2015
    1.447
    393
    83
    Hoi dames, kan ik me hier melden? Afgelopen donderdag eindelijk ongesteld geworden na een miskraam te hebben gehad begin december.
    Dit is mijn eerste ronde na de miskraam en ik ben 41 jaar.
    We gaan voor kindje nummer 2 en mijn NOD is als het goed is 15 februari
     
  8. Suir

    Suir Actief lid

    15 jan 2018
    452
    339
    63
    Vrouw
    #88 Suir, 23 jan 2018
    Laatst bewerkt: 23 jan 2018
    Welkom @Curitiba ! Ik ben ook wat ouder (38 in feb) en ga voor een 2e. Voel me af en toe zo oud met al die 20ers om me heen ;) hoewel... op deze lijst valt het eigenlijk wel mee. :thumup:
     
  9. Suir

    Suir Actief lid

    15 jan 2018
    452
    339
    63
    Vrouw
    Nou die menstruatie van mij komt maar niet op gang. Pfffff. Nu al sinds donderdag 18e bruinverlies. Ik heb nog een testje liggen, als het donderdag nog hetzelfde is test ik gewoon weer.
     
  10. Curitiba

    Curitiba Fanatiek lid

    21 dec 2015
    1.447
    393
    83
    Dank je wel! En ja inderdaad, de meeste dames hier zijn een stuk jonger. Maar blijft gezellig, zo'n forum :)
     
  11. zwanger2015

    zwanger2015 Actief lid

    14 dec 2014
    199
    93
    28
    NULL
    NULL
    Welkom @Curitiba fijn dat je cyclus op gang is gekomen. Maar wel heftig van je miskraam!

    @Pln fijn dat je zo ontspannen bent. Wat voor massages doe je. Ik herken het wel om veel spanning te hebben en dit heeft natuurlijk wel invloed op je hormoonbalans.

    Ik mag de volgende cyclus mijn balans even laten prikken. Die balans lijkt voor mijn gevoel er niet te zijn dus dan hoop ik op bevestiging en natuurlijk dat we er wat mee kunnen ;)
     
  12. Klinker83

    Klinker83 Actief lid

    20 nov 2017
    487
    629
    93
    Vrouw
    Welkom @Curitiba! Je zal wel opgelucht zijn dat je menstruatie daar eindelijk weer is! Je hebt lang moeten wachten!
     
  13. zwanger2015

    zwanger2015 Actief lid

    14 dec 2014
    199
    93
    28
    NULL
    NULL
    Wat irritant zeg!!
     
  14. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    @Curitiba Jeetje wat heftig :(
    Dat was ook de enige keer dat ik graag ongesteld wilde worden! ik hoop echt dat het na deze ronde voor 9 maanden even wegblijft! Ben je er helemaal klaar voor om voor een wondertje te gaan? heel veel succes!

    @zwanger2015 Mijn masseuse doet de fertiliteitsmassage bij mij. Flink rondom de baarmoeder en eierstokken masseren is goed voor de doorbloeding. de eerste 2x was het pijnlijk, je voelde echt dat het "verkleefd" zat nu kan ze zo hard duwen en masseren zonder dat het me pijn doet. Ik ben ook bekend met spanningen en daarom kies ik nu voor de massages en alternatieve behandelingen voor innerlijke rust. Ook al helpt het misschien niet bij het zwanger worden dan vind ik die rust en balans wel heel belangrijk.
    De fertiliteitsmassage mag alleen tussen menstruatie en ovulatie in anders kan het je balans verstoren! Warme voeten en een warme buik is ook belangrijk.

    Ik ben ook benieuwd naar mijn hormonen en ook of mijn ei wel springt maar de huisarts stuurt me niet door, die verwijst me naar de psycholoog om mijn mk (lees "trauma") te verwerken. Ik denk dat hij het mis heeft en mijn behandelaar ook. Ik ben nu gewoon te ongeduldig waarschijnlijk. als ik er de volgende ronde aan toe ben neem ik contact op met mijn gyn.
     
  15. Mari3ke

    Mari3ke Bekend lid

    5 jan 2014
    745
    424
    63
    NULL
    NULL
    @Suir nou wel vervelend zo zeg! Dat was/is je eerste ronde?

    @Curitiba wat erg voor jullie. Hoe voel je je nu?

    @de leeftijdsmiepers :p. Ik ben bijna 32 scheelt niet zoveel meer dan :p het is maar net hoe jeugdig jij je voelt ;) als ons lichaam maar wat meewerkt.
     
  16. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Ik vind dat leeftijd geen rol speelt.. we hebben allemaal dezelfde wens en ik ga ervan uit dat iedereen die graag een kleine wil veel liefde in zich heeft en zorgt dat zij in staat is om het te verzorgen. Natuurlijk speelt leeftijd wel een rol qua ouder worden etc maar verder zitten we in hetzelfde schuitje met ieder haar verhaal. Ik voelde me nogal behandeld als als een klein kind door de huisarts terwijl ik al vanaf een jonge leeftijd zelfstandig ben en mezelf net wat ouder voel dan mijn leeftijdsgenootjes. Het belangrijkste is dat ik een kleintje een stabiele basis en veel liefde te bieden heb:)

    Veel geluk iedereen!
     
    Carannay en Ddtje vinden dit leuk.
  17. zwanger2015

    zwanger2015 Actief lid

    14 dec 2014
    199
    93
    28
    NULL
    NULL
    Ook 32 :)

    @Pln klinkt interessant. De gynaecoloog heeft me doorverwezen naar een bekkenbodemtherapeut omdat ik knopen in mijn bekkenbodemspieren heb. Ik ga eens lezen over de massages.

    Vervelend dat je ha je niet wil doorverwijzen. Mijn vk begon er over omdat ik 3 miskramen had gehad. Ik wilde eerst niet direct maar ben toch wel blij dat ze het voorstelde. Het is fijn als specialisten meedenken. Zij gaf ook aan dat je soms zeker bij andere (alternatieve ) geneeswijzen kon kijken. Niet alleen de westerse is effectief.
     
    Mari3ke en Pln vinden dit leuk.
  18. Suir

    Suir Actief lid

    15 jan 2018
    452
    339
    63
    Vrouw
    Nooit gedacht dat ik dit zou zeggen maar hoera! Ongesteld!

    @Mari3ke ja inderdaad de eerste ronde. Lekkere timing

    volgens mij was mijn 'ik voel me soms zo oud' niet helemaal goed overgekomen op sommigen. Ik bedoel daar helemaal niets mee natuurlijk. Ik oordeel over niemand, alleen over mezelf. Iedereen is hier inderdaad met dezelfde dromen en wensen. ik voel mezelf geen 'oudere moeder' maar ik heb m'n leeftijd ook niet echt mee als je het objectief bekijkt. Achteraf had ik liever jonger moeder willen worden. Maar soms heb je het niet voor het kiezen.
     
  19. Suir

    Suir Actief lid

    15 jan 2018
    452
    339
    63
    Vrouw
    12 februari (2)
    Pln - 26 jaar - 1e kindje - ronde 10 (ronde 6 na mk)
    Zwanger2015 - 3e kindje - ronde 18


    13 februari (2)
    Miesje83 - 34 jaar - 4e kindje - ronde 2
    Lespoir - 25 jaar - 1e kindje - ronde 6

    14 februari (1)
    Ddtje - 30 jaar - 2e kindje - ronde 2

    15 februari (2)
    Mari3ke - 31 jaar - 2e kindje - ronde 2
    Carannay - 32 jaar - 2e kindje - ronde 4

    16 februari (2)
    Happygolucky - ? - 1e kindje - ronde 6
    Klinker83 - 34 - 2de kindje - ronde 5

    17 februari (0)
    JaJo - 30 - 2e kindje (+1vlinderkindje) -ronde 4

    18 februari (2)
    Ann85 - 32 - 3e kindje - ronde 4
    Suir - 37 - 2e kindje - ronde 2

    Datumloos (2)
    Mamatuttebel - ? - 3de kindje - ronde 1
    Lisanne1811 - 27 jaar - 1e kindje - ronde heel veel


    Totaal: 14

    Wachtbankje (0), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (0), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste ronde. HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan.

    Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren).
     
  20. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Nee hoor helemaal niet verkeerd overgekomen! Ik wilde alleen even laten weten dat iedereen welkom is ongeacht leeftijd etc. We gaan allema voor hetzelfde toch? Fijn dat je menstruatie heeft doorgezet en dat je daar nu wat meer zekerheid door hebt. Ik lees de eerste ronde ben je pas gestopt met anticonceptie zoals bv de pil? Anders zou het nog wel een tijdje kunnen duten voordat je cyclus weer netjes op gang is. Succes
     

Deel Deze Pagina