Landbouwvoertuigen op de weg

Discussion in 'De lounge' started by NavyCrimson91, Jan 24, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Even gal spuwen hoor:mad:

    Ik pakte net de bus naar het treinstation en er heeft van begin tot eind (een half uur!!) een graafmachine mét aanhanger voor ons gereden!
    Hij reed echt bizar sloom, als ik was gaan lopen was ik nog sneller geweest:confused:

    Op een gegeven moment had hij echt drie kilometer aan file achter zich verzameld!
    Hij is geen één keer gestopt, terwijl er heel veel van die vluchtstroken voor tractors zijn. En dat in het spitsuur:mad:
    Ik kan alleen maar raden hoeveel mensen er nu te laat op hun werk zijn...o_O

    Zo. Dat is eruit:D
     
  2. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Herkenbaar, hier ook veel landbouwvoertuigen, nog leuker als ze gaan mais hakselen/hooien en aardappels rijden.

    Wat ik echter nòg erger vind, zijn die halvegare getikte mensen met haast, die dan in gaan halen waar het niet mag of niet kan. En zo mijn en andere levens in gevaar brengen.
     
    2littlemonkeys likes this.
  3. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Ja dat is inderdaad ook vreselijk!
    Maar die boeren hebben tenminste nog het verstand om buiten spitsuren te gaan rijden en elke paar kilometer te stoppen.
    Dan weet je dat je max een kilometer achter zo'n voertuig zit.
    Maar nu reed die graafmachine van stad tot stad voor ons, bah.

    Ja dat inhalen is ook wel super lomp. Zeker op die wegen hier, die zijn zo bochtig en onoverzichtelijk.
    Echt heel gevaarlijk.
    Maar goed, ze vonden het kennelijk ook nodig om als een stelletje maniakken onze bus in te halen terwijl die even stil stond op de weg. Alsof dat ook maar enig nut had in zo'n file:rolleyes:
     
  4. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    Jan 20, 2014
    4,891
    4,387
    113
    Hier rijden ze ook en dan ook op de stukken weg waar een verkeersbord staat dat ze er niet op mogen. Er zijn paralelle wegen maar hé, die rijden niet zo lekker door natuurlijk. Sowieso ook veel bouwverkeer, daar doe je niks aan, die lui beginnen altijd megavroeg.
     
  5. goblins

    goblins Fanatiek lid

    Oct 27, 2013
    3,591
    3,222
    113
    ministerie van defensie
    Swifterbant
    Hier gelukkig alleen tijdens oogsttijd last van.
    Op urk hebben ze een verbod op landbouwvoertuigen tijdens de spits. Zouden ze landelijk moeten invoeren...
     
  6. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ja ik snap je. Maar die mensen moeten ook hun werk doen denk ik dan altijd maar :D haha
     

Share This Page