Update: hier een mooi kloppend hartje gezien en zelfs gehoord! helemaal blij nu. Nu gaan we rondje familie doen! Kindje klopt precies met dit termijn.
Jaaa! Wat een goed nieuws meis! Zie ik het trouwens goed dat de gestational age 8 weken 3 dagen is? Super mooi zeg! Geniet ervan en heel veel plezier met het vertellen aan je familie! ❤
Dat is wat ze dacht idd. Maar hun gaan van de laatste menstruatie uit. De meting was wel 7.6 weken. @Meisje93 ja ze liet t horen. Zal denk ik aan het apparaat liggen. Maar jeetje wat een mooi geluid is dat ook.
@Mama1504 voor je het weet mag je gaan baby shoppen voor jullie kleine uk! Is alleen maar mooi, groeit de kleine in ieder geval goed! Ons meisje loopt ook een paar dagen voor en m'n gynaecoloog zei dat dat alleen maar positief is Mooi geluid he dat hartje! Onbeschrijfelijk! Zou er toch bijna een doppler voor aanschaffen. @Meisje93 wil je geen valse hoop geven, maar je temperatuur is nog nooit zo stabiel geweest. Springt normaal alle kanten op en nu al 5 dagen op rij nagenoeg hetzelfde. Ik heb een goed gevoel bij je deze maand! Wanneer wil je een testje gaan doen? @Aardbeitjes fijn dat alles weer goed is! Verwennerij hoor twee echo's in een week
@Sylva haha zo onstabiel zijn mijn kaartjes ook weer niet. mijn 1ste kaartje was ook heel stabiel, maar die kan je niet meer zien. maar nu is hij wel heel stabiel ja. zaterdag pas.
@Meisje93 ahh ok. Dacht dat zo rond 9/10 dpo je temperatuur ging schommelen. Mare nog even geduld hebben dus. Ik vind het spannend! Blijf heel hard duimen hoor! @hier m'n laatste controle bij de verloskundige gehad. Alles was helemaal goed. Ben nog niets aangekomen, wat ik eigenlijk wel had verwacht Hebben het hartje van ons meisje weer gehoord en hebben het opgenomen. Zo leuk! Ben een blij ei!
@Sylva ga zo eens kijken of dat idd zo is. wat super zeg dat je nog niets bent aangekomen. mooi heh, zo'n kloppend hartje. @Aardbeitjes ja ben niet zo van het vroege testen. kan nog zoveel mis gaan voor NOD
@Sylva jaa heerlijk dat geluid. Wel gemist hoor afgelopen 2 jaar ja je zou het idd bijna aanschaffen haha. Ooh de laatste keer alweer? Jeetje. Jammer dat hun de zwangerschap niet kunnen blijven begeleiden. @Meisje93 spannend. Maar idd denk dat t dit keer wel iets meer stabiel is dan de vorige keren. Geen idee hoor, maar voor alsnog vind ik het spannend voor je.
hij is idd wel een stuk tabieler vergeleken de afgelopen 2 rondes. maar zou het helemaal fijn vinden als die wat hoger komt. temp komt nl. nooit hoger dan 36.8
Oh trouwens even een update over het vertellen. Wij hebben het de familie vandaag verteld. Niemand had t verwacht, behalve mijn moeder natuurlijk die vond het met de feestdagen al vreemd dat ik geen drankje deed of wou doen. En vond mij er wat pips uitzien de laatste tijd vandaag ook te horen gekregen dat mijn schoonzusje ook zwanger is. Die is nu 7 weken. ze kon het niet meer voor haar houden dus heeft ze t gelijk alleen ons ook verteld. zo bijzonder. Verder een geslaagde/vermoeide dag, dus nu op de bank
@Meisje93 ja mar dat zegt ook niks. Maar goed vind het zoo spannend voor je. Hij is zo stabiel nu. Duim duim!
nee dat is ook weer zo. we gaan het zien, nog ee paar daagjes. wat leuk dat je tegelijk zwanger bent met je sch.zusje! hier verwacht wel iedereen dat ik zwanger raak.