Mag ik ook hier mee komen kletsen? Ik zal me morgen even op de lijst toevoegen. Ik zal mezelf alvast een beetje voorstellen. Ik ben 26 jaar en we hebben een dochter van 14,5 maand. Ik werk 25 uur per week als fysiotherapeut in een verpleeghuis voor mensen met dementie. Ik doe deze keer weer mee aan moeders voor moeders. De vorige keer ook gedaan en dat is me erg meegevallen qua "gedoe" dus nu ook weer aangemeld en sinds een aantal dagen al gestart.
Hoi hoi, Mag ik ook meekletsen? Herken de meeste namen al van de grote topic waar nu veel mensen verdwijnen. Ik ben zwanger van ons derde kindje. Eigenlijk vierde want heb in juli een miskraam gehad na bijna 12 weken. Toen in oktober weer een buitenbaarmoederlijke zwangerschap... dus zat lekker mee allemaal. Verder ben ik 31 jaar. Onze dochters zijn 4 en bijna 7. Ik heb vanmiddag de eerste echo om te kijken of het op de juiste plek zit. Ondanks mijn angst denk ik wel dat het goed zit. Ik ben geloof ik 26 sept uitgerekend.
Welkom Dames! Wat fijn dat je een eerste echo al hebt @niki86 , kan me voorstellen dat dat geruststelt na de bbz.
Zwangerschap zit op de juiste plek!! Was ook een dooierzakje te zien meer nog niet. Over 12 dagen weer een echo. Duurt nog zooooo lang voor mijn gevoel...
Gaat goed hier, heb vandaag de vk gebeld en afspraak gemaakt voor 13 februari Bij ons is geloof ik de eerste echo pas de termijnecho met 10 weken. Jullie moeten die eerste echo zelf betalen? Snap het nog niet helemaal. Bij mijn dochter van 1,5 jaar heb ik maar 2 echo's gehad. De termijnecho en de 20-weken echo meer niet.
UITGEREKEND OP: 15 september 16 september 17 september 18 september 19 september 20 september Boelie88- 29 jaar- 2e kindje 21 september MommyLovesU- 28 jaar- 3e kindje 22 september Eerstewondertje- 28 jaar- 2e kindje 23 september 24 september Premiemama - 26 jaar - 3e kindje 25 september 26 september 27 september 28 september Browny89- 28 jaar- 2e kindje 29 september 30 september ----------------------------------------------- jongen (0) | meisje (0) | verrassing (0) | ----------------------------------------------- Afspraken: 6 februari Boelie88 1e echo en intake 7 februari premiemama - 1e echo 8 februari MommyLovesU - 1e echo 14 februari Eerstewondertje - intake VK en 1e echo 13 februari Browny89 - intake VK 27 februari MommyLovesU - intake WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren.
Nee eerste echo niet zelf betalen nee. Ik heb er 4 gehad, eerste echo om te kijken of hart klopte, termijn echo, 20 weken, een groeiecho. Groeiecho wel op indicatie. Heb zelf nog een geslachtsbepaling gedaan (wel zelf betaalt) en 3d echo.
UITGEREKEND OP: 15 september 16 september 17 september 18 september 19 september 20 september Boelie88- 29 jaar- 2e kindje 21 september MommyLovesU- 28 jaar- 3e kindje 22 september Eerstewondertje- 28 jaar- 2e kindje Estherbdb- 27 jaar- 2e kindje 23 september 24 september Premiemama - 26 jaar - 3e kindje 25 september 26 september 27 september 28 september Browny89- 28 jaar- 2e kindje 29 september 30 september ----------------------------------------------- jongen (0) | meisje (0) | verrassing (0) | ----------------------------------------------- Afspraken: 6 februari Boelie88 1e echo en intake 7 februari premiemama - 1e echo 8 februari MommyLovesU - 1e echo 14 februari Eerstewondertje - intake VK en 1e echo 13 februari Browny89 - intake VK 16 februari Estherbdb - intake VK en 1e echo 27 februari MommyLovesU - intake WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en hoeveelste. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren.
Hier gaat het redelijk goed. Misselijkheid lijkt te nemen en ik ben heel moe elke keer en last van lage rugpijn. Verder gaat het goed.
Hoiii, Iedereen gefeliciteerd! Mag ik meekletsen? Ik zal mij even voorstellen; Ik ben 31, mama van 3 kids, dit is mijn 5e zwangerschap. Net een echo gehad die gemeten is op 5,0 weken. Nog super pril dus. Het was spannend want ze kon niks zien eerst, later was daar de ring te zien naja het is dus gewoon nog super pril en heb 13-02 weer een echo, hopen op een klopend hartje! Voor nu houden we de 28-09 aan als uitgerekende datum. Mijn gezin was compleet, spelen heftige dingen mee binnen de familie en heb gewoon niet meer aan mijn menstruatie gedacht. Was wel telkens misselijk en erg moe maar met alle stress kan dat gauw. Toen ik bedacht dat mijn mentruatie nu wel lang uitbleef toch maar getest en ja hoor bingooo. Bijzonder als je amper in bed heb gelegen .haha Iets moois om naar uit te kijken hopen we. Hoe gaat het met jullie? Hebben jullie al een echo gehad?
Gek dat het bij verloskundigen verschillend is dan. Of ik moet zelf een afspraak maken.. ik wil wel graag een geslachtsbepaling deze keer met 13 weken Een 3d echo is dat bijzonder? Welkom Rica!
Dankje, 13 weken is wel vroeg voor geslachtsbepaling, ik had hem met 14,6, je zag duidelijk een 'piemeltje' maar 13 weken weet ik niet...? 3d is leuk maar persoonlijk als je wat verder bent en alles goed kan zien, gezichtje enzo. Willen jullie geslacht weten? Iemand al een echo gehad, de verloskundige zei dat dit een ring was bij mij wat je kon zien maar ik vond dit echt geen ring maar een dooierzak... :/ We zullen zien.
Welkom Rica! Heel pril maar is er wel! Wij nog geen echo gehad, 6-2 eerste echo, kon eigenlijk as woensdag al, maar ik heb zelf het idee dat ik dan nog niet ver genoeg was om hartje te zien, al zei verloskundige wel dat het kon met 6.5 week, maar ik wil liever duidelijk dan een week alsnog onduidelijkheid. @Browny89 ik vond het wel bijzonder en zag na geboorte duidelijk de contouren die ik op de 3d echo ook zag. Dat was wel heel bijzonder.
Ik had een echo bureau gevonden die de geslachtsbepaling al vanaf 13 weken doet Mocht je het op dat moment nog niet kunnen zien mag je gratis nog een keer terug komen iets later. Hoe gaat het met jullie kwaaltjes?
Waar is dat? Mijn schoonmoeder is terminaal en willen haar zoveel mogelijk vertellen wat nog kan. Al hoop ik op een goede echo met kloppend hartje. Kwalen: misselijk af en toe, moe en wat korter lontje haha
@Rica Welkom ! Hier nog geen echo gehad, 1e echo is op Valentijnsdag met 8W4D. Eerder kon ook nog, maar manlief heeft dan vrij dus dan doen we het dan maar. Geslachtsbepaling doen wij rond de 16 weken denk ik. Heftig van je schoonmoeder, hier hetzelfde meegemaakt in de zwangerschap van ons zoontje, ook terminale schoonmoeder. Gelukkig heeft ze hem nog mogen ontmoeten. Hier net contact gehad met MvM, ze komen 22 feb.
Ik ben al 2 dagen zo enorm misselijk. Gewoon 24 uur per dag. Of ik wel of niet eet het maakt allemaal niets uit, ik blijf misselijk. Ik heb dit de vorige zwangerschap ook gehad maar dan kon ik overdag rustig aan doen op de momenten dat het even niet ging. Nu loopt er een dreumes rond die ook graag aandacht wil. Ik kan de weken wel aftellen totdat die misselijkheid weer over is!