IVF of ICSI december/januari

Discussie in 'MMM clubs' gestart door svlok, 22 nov 2017.

Tags:
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cdokter

    cdokter Bekend lid

    14 okt 2014
    573
    160
    43
    NULL
    NULL
    Ukkie27
    Ja klopt zo voelen wij ons
    Iedereen zeft hou moed en de volgende keer gaat het beter maar hun voelen niet wat wij voelen
    Heb hele boel steun aan me familie die zijn zo lief voor ons die leven echt met ons mee maar toch denk ik hele tijd hoe lang moeten we nog door hoe lang moeten we nog wachten

    Heb wel geluk dat ik 13 februari naar een andere arts mag van bet ziekenhuis inplaats dat we moeten wachten op 7 maart bij onze arts
     
  2. rijswijkse

    rijswijkse Fanatiek lid

    26 nov 2008
    2.012
    191
    63
    Zo wat is er veel gescheven!
    @oj89 gaat het al wat beter?Denk je dat je zwanger bent?
    @droomwens79 ik probeerde zachtjes de lucht eruit te drukken en daarna pas prikken.
    Ik deed het wel direct uit de ijskast vond dat juist minder pijnlijk en schuin te zetten.
    @cdokter pff 7 maart pas belachelijk!
    Het zit je allemaal niet mee hele dikke knuffel!
    @Siepie85 fijne vakantie!

    Nee ze hebben niks gezegt over een zwangerschap wel zij hij dat deze klachten komen door hele hoge dosis zwangerschapshormonen?wat hij daar mee bedoelde vraag ik me nu af zal wel door die leuke bolletjes komen.
    Pff drukke dag gehad met werken daarna boodschappen gaan doen alleen,sta ik in de winkel kreeg toch kramp,zweetten enz net wat jij beschreef @oj89 maar moest echt naar de wc :cry:
    snel afgerekend en als een speer gaan autorijden net op het nippertje thuis,
    Heb nog nooit zo kramp gehad.
    Me man werd boos op me,waarom ik boodschappen ging doen,je moet rustig op de bank zitten.Morgen paar uurtjes werken ff helpen met de drukste tijden dat ze even kunnen eten enz.
     
  3. rijswijkse

    rijswijkse Fanatiek lid

    26 nov 2008
    2.012
    191
    63
    @svlok hoop dat je volgende maand mag beginnen ga voor je duimen!
     
  4. 78Sandra

    78Sandra Fanatiek lid

    16 feb 2013
    2.167
    364
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Die van mij was altijd 4/5 dagen, na de ks gelijk aan de pil, pas bij het stoopen van de pil merkte ik dat het ineens ruim 12, soms 14 dagen was.....waarvan de eerste 4 dagen as usual, en de rest iedere dag een goede klodder bruinverlies, meestal zo twee keer op een dag. Meestal rond de eisprong was het geheel voorbij....

    Ik moest van dd er echt wat aan laten doen omdat het gewoon best "veel" bruinverlies was....het zorgde bij mij wel voor een half jaar vertraging voor ik kan starten met het traject.....iets wat niet echt wenselijk is op mijn leeftijd haha....maar het is nu gelukkig wel opgelost. Nog een weekje en dan het gesprek in dd, ik kan niet wachten.

    Nu lees ik net over het zetten van de deca.....en dat die eerste spuit niet zo goed ging...brr...krijg gelijk de bibbers voor het injecteren.....ben daar zo niet goed in.....pfff...
     
  5. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
    @Loolaa aah vandaar, in ieder geval dat je twee mooie bevruchte eitjes zijn teruggeplaatst :D Nu de spanende wachtweken. De weken gaan gelukkig lekker snel, maar nu hopen dat ook alles over 3 weken goed is.

    @droomwens79 wat vervelend dat je de prik zo naar vond, hoe is het vanavond gegaan? Ik vond het ook echt geen prettige prik, maar het was voor mij nog zoeken wat het beste werkte. Volgende keer ga ik weer verder proberen :p

    Oei @oj89 dat klinkt ook niet echt prettig. Wordt nu wel spannend zeg, het kan van alles zijn. Ik moet er wel wat positiefs aan geven, anders blijven we in zo'n negatieve sfeer hangen, maar was gister en vanochtend nog wel erg teleurgesteld en boos.

    Jeetje @cdokter alsof het rot nieuws nog niet voldoende was, krijg je nu ook nog dit erbij. Kunnen ze er wat tegen doen? Wat fijn dat jullie in ieder geval eerder terecht kunnen.

    @Lauren 1990 Spannend het komt steeds dichterbij en wie weet is wel heel de behandeling niet meer nodig ;)

    @Ukkie27 Bedankt voor de tips, helaas was het niet nodig, maar altijd handig voor de volgende keer. Wie weet over 3 weken en anders over 7 weken.

    @rijswijkse je man heeft wel gelijk, je moet ook rustig aandoen, snap dat je alsnog dingen wilt doen, maar je moet wel echt aan jezelf denken! Bedankt ik hoop het ook, vanavond beginnen met weer een verhoging van mijn medicatie, hopelijk slaat het snel aan.

    Ik ben echt heel dom geweest, dacht dat mijn bel afspraak voor 29 januari stond, daarom heb ik deze week bloed geprikt, maar hij staat pas voor 5 februari, dus moet volgende week opnieuw prikken en dan de 5e even afstemmen welke momenten we het beste kunnen prikken om vast te stellen dat ik mag starten. Ik krijg wel een verhoging, waarschijnlijk om het sneller te laten werken. Want vorige keer had mijn medicijnen met 2 tabletten per week al effect, maar ik ga nu naar 3 per week.
     
  6. oj89

    oj89 Actief lid

    13 dec 2015
    477
    379
    63
    Ohhh wat eng he rijswijkse! Ik kan niet echt zeggen dat het zeker mn darmen waren, alles trok samen daar. Maar toen ik eenmaal klaar was op de wc,was het ook weg. Ik denk eigenlijk niet dat ik zwanger ben. Misschien stukje zelf bescherming. En jij? Wat denk jij? T stelt me wel gerust dat jij ook last hebt gehad. Misschien hoort het er toch bij.
    Ga morgenvroeg n testje doen om te kijken hoever de pregnyl weg is. Hihi kan t niet laten
     
  7. rijswijkse

    rijswijkse Fanatiek lid

    26 nov 2008
    2.012
    191
    63
    @oj89 dat testje heb ik gister al gedaan omdat ik had gelezen dat ovitrelle ook een streepje geeft.
    Ik denk ook niet dat ik zwanger ben.
    Heb wel allemaal sympthomen maar dat komt denk ik door die leuke bolletjes.
    Ik droom de gekste dingen zweet me bed uit en pijnlijke borsten.
     
  8. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
  9. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
    Oj89: eerste kindje
    1e ivf. Onverklaarbaar verminderd vruchtbaar.
    19 januari: terugplaatsing A embryo.
    3 februari: test datum

    Clueless01: eerste kindje
    1e icsi tese: slechte zaadkwaliteit en pgd-probleem.
    8 febr. Informatie bijeenkomst/ prik instructie/ start echo
    10 febr. start ICSI 1

    Svlok: eerste kindje
    1e icsi: slechte zaadkwaliteit en prolactine probleem.
    wachten tot prolactine gedaald is voor start icsi 1.0
    1 of 2 februari bloed prikken
    5 februari uitslag
    16 februari eerst volgende menstruatie

    Lauren1990: eerste kindje
    Onverklaarbaar verminderd vruchtbaar.
    13 februari uitslag bloed AMH waarde + tweede intake. Als de menstruatie op gang komt starten. Punctie met Dormicum.

    Pimpelmeesje: eerste kindje
    1e ivf Radboud UMC. Onverklaarbaar verminderd vruchtbaar
    5 februari afspraak anesthesist en daarna start ivf

    Droomwens79: tweede kindje
    1e ivf. Onverklaarbaar verminderd vruchtbaar
    24 jan. Start ivf 1.0
    25 jan. Uitgangsecho + start deca
    26 jan. Starten met gonal-F
    2 febr. Follikelmeting

    Ukkie27: tweede kindje
    1ste ivf. Helaas mislukt. Geen terugplaatsing
    19 februari intake Düsseldorf

    dionne1982: tweede kindje zwanger!
    1e icsi. 1 terugplaatsing A-embryo
    26 januari echo

    monicaaa1989: eerste kindje
    1e ivf.
    10-1 IUI 5 --> IVF dit keer niet mogelijk

    Loolaa: tweede kindje
    1e IVF. onverklaard verminderd vruchtbaar
    22 januari punctie: 13 eicellen
    25 januari tp: twee achtcellige embryo's

    Baby2017: eerste kindje
    31 januari intake ivf

    Cdokter: eerste kindje
    1 ivf

    Rijswijkse
    : tweede kindje
    1e IVF:geen eileiders meer door bbz
    17-1 Punctie 15 eicellen gevonden.
    19-1 echo en bloedprikken
    21-1-TP

    Siepie85: Tweede kindje
    IVF wegens verklevingen, 1e poging
    24-01 starten met deca
    08-02 uitgangsecho

    78Sandra: Tweede kindje
    1e IVF vanwege laag AMH en verhoogd FSH
    05-02 gesprek in Dusseldorf voor behandelplan etc.
     
  10. svlok

    svlok Fanatiek lid

    28 mei 2017
    1.364
    1.300
    113
    Vrouw
  11. oj89

    oj89 Actief lid

    13 dec 2015
    477
    379
    63
    @svlok ik ga morgen pas testen.
    ben ook benieuwd na Rijswijkse dr test:D
    bah nooit leuk om voor niets bloed te prikken:( ik hoop echt dat je nu de goeie dosering te pakken hebt! hebt al genoeg teleurstelling gehad dus hopelijk niet nog een maand wachten!
     
  12. Loolaa

    Loolaa Fanatiek lid

    6 apr 2015
    1.770
    427
    83
    @oj89 morgen testen? Spannend hoor. Ik ben heel benieuwd

    @svlok balen dat die afspraak later is. Het voordeel van twee keer moeten bloedprikken is wel dat je hopelijk een daling kunt zien van de prolactine. En mooi dat je vaker de medicijnen mag gebruiken. Op een mooie daling van de prolactine:thumup:. Het wordt idd eens tijd dat het geluk aan jouw kant gaat staan. Ik duim in elk geval:thumup::thumup::thumup::thumup:
     
  13. rijswijkse

    rijswijkse Fanatiek lid

    26 nov 2008
    2.012
    191
    63
    Hij was gister negatief maar heb pas afgelopen zondag een tp gehad dus kon ook niet positief zijn.
    Maar wilde kijken of de ovitrelle eruit was dat is iedergeval wel zo
     
  14. rijswijkse

    rijswijkse Fanatiek lid

    26 nov 2008
    2.012
    191
    63
  15. Loolaa

    Loolaa Fanatiek lid

    6 apr 2015
    1.770
    427
    83
    Mooi dat de Ovitrelle uit je systeem is. Voel je je al wat beter?
     
  16. oj89

    oj89 Actief lid

    13 dec 2015
    477
    379
    63
    Ja precies, ik ga er ook niet vanuit dat k zwanger ben vanwege de pregnyl:) tenzij t een flinke streep is haha dan word t n twijfel gevalletje;)
     
  17. oj89

    oj89 Actief lid

    13 dec 2015
    477
    379
    63
    Hoe is t met jou lola? Veel na pijn gehad?

    Droomwens, gaat de deca al beter? Xx
     
  18. droomwens79

    droomwens79 Niet meer actief

    @svlok @oj89 gaat beter, zet hem schuin:) minder pijnlijk:)

    @oj89 succes morgenochtend ;)
     
  19. Loolaa

    Loolaa Fanatiek lid

    6 apr 2015
    1.770
    427
    83
    Vooral maandag had last van napijn. Dinsdag en woensdag ebte het weg. Maar merkte met de terugplaatsing dat alles heel gevoelig was. En nu voel ik af en toe nog iets.

    Verder vind ik het een raar idee dat er iets aan het gebeuren is. En achteraf was dit toch wel een zware week. Maar dat komt ook omdat ik dat gedoe met m'n vader nog heb.
     
  20. oj89

    oj89 Actief lid

    13 dec 2015
    477
    379
    63
    Pff k had beter niet kunnen testen. Dr staat n redelijk duidelijke 2e streep. En dan begin ik nu al te denken: kan dat nog? 14 dagen na pregnyl?
    Maar goed. T zal toch wel daar van komen. Zit pas 9 dagen na tp

    Hoe voelt je vader zich? Zeker een zware week.
    Kunnen ze helemaal niets doen voor je vader?
     
    rijswijkse vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina