Ben benieuwd hoe het gegaan is. Hoeveel heb je ervoor betaald? (soms kan je aan een prijs ook een beetje zien dat iets 'too good to be true' is...)
Nou ik had jullie graag een spannend verhaal gegeven... Maar helaas ze waren niet thuis... was ook te verwachten natuurlijk Het gaat overigens over een Bugaboo cameleon 2... en heb €275 betaald.... Niet vreselijk weinig en ook niet vreselijk veel... meesten staan voor €250-350 Vind het gewoon toch een hoop geld en irriteert me mateloos dat die mensen nu feest zitten te vieren met mijn geld en Wss denken ‘ha! Is het ons mooi gelukt!’
Wat zonde zeg.. kun je die voorste wielen überhaupt wel los krijgen? Ik dacht alleen die luchtbanden. Vind het ook wel een hele prestatie dat ze daar wat af geschaafd hebben gekregen. Mijn Cameleon 1 heeft al heel wat doorstaan maar die voorste wielen lijken er niet onder te lijden.
Ik vrees dat je weinig kan aangezien je de wagen zelf gezien en afgehaald hebt. Dan is je onderzoeksplicht vervuld. Helaas!
Kan ik me helemaal voorstellen! Ontzettend frustrerend. Zijn die wielen niet nog ergens los te bestellen?
Vind het ontzettend sneu voor je. En het is natuurlijk ook niet erg netjes van die mensen. Maar vind het ook bestwel je 'eigen schuld' om eerlijk te zijn. Je had de wagen beter moeten bekijken voordat je over ging tot koop. Je had de kans er in ieder geval voor en bent zelf akkoord gegaan bij het ophalen/ bekijken
Voor €50 heb je 2 nieuwe voorwielen. Je kunt de bekleding en het matrasje helemaal wassen in de machine met bv azijn of biotex zodat alle geurtjes verdwijnen. Haren verwijderen met n plakroller/ pluizenborstel of een nat washandje. Niet leuk van de verkopers maar ik zou m lekker helemaal schoonmaken en m een beetje ‘eigen’ maken met n leuk dekentje / lakentje/ speeltje/ knuffeltje en een leuke gezellige luiertas eraan. Dan komt t zeker goed! Fijne wagen hoor! Gewoon even wat tijd insteken. Ik snap dat t nu niet fijn voelt maar ik vrees ook dat ze geen geld gaan teruggeven.
Nja goed met een baby en peuter ben je natuurlijk wat afgeleid haha maar goed, het is achteraf niet heel slim nee Ik heb er overigens nooit bij stil gestaan dat wielen niet rond zouden kunnen zijn Aandachtspuntje als ik ooit nog iets koop met wielen
Ik weet dat er winkels zijn die tweedehands kinderwagen onderdelen verkopen. Misschien even googlen? In Rotterdam zit er sowieso eentje (ik heb het adres helaas niet meer).
https://www.bugaboo.com/NL/nl_NL/strollers/parts/bugaboo-cameleon3/partsdetail/Bugaboo-Cameleon3-front-wheels Dit is cameleon 3 maar neem aan dat voor de 2 ook nog onderdelen te krijgen zijn?
Nee dat zeg ik toch ook niet? Ik geef toch ook aan dat het niet netjes van ze is maar je hebt het zelf getest, je hebt er naar kunnen kijken maar blijkbaar heb je dat niet goed gedaan, tja jammer maar het zou hier dan toch echt garantie tot aan de voordeur zijn. Hoe lullig dat ook klinkt. Maar nogmaals, netjes is het absoluut niet Koop je nou iets, is het opgestuurd en heb je het niet kunnen controleren dan vind ik het een ander verhaal maar nu niet.
Maar als jij dus niet bewust liegt over kapotte dingen en dat niet opgemerkt word hoeft er toch ook niemand terug te komen....? Dus ja dan snap ik garantie tot de voordeur... Een nette verkoper en een leugenaar zijn in mijn ogen niet te vergelijken
Via Marktplaats! Die worden geregeld los aangeboden! (Niet de Cameleon 3 wielen nemen want die passen niet!) Succes!
Ten eerste, ik zou hem nooit verkopen op de manier zoals deze verkopers hebben gedaan, ik vind alleen dat jij als koper op het moment dat je komt kijken goed moet kijken, op dat moment kun je eventuele gebreken aangeven of dingen waar je het niet mee eens ben. Ik heb ooit eens een Aquarium verkocht via marktplaats. Was echt nog in zeer goede staat, zaten wel wat kleine krasjes op het raam maar dat heb ik netjes vermeld in de advertentie. Toen de meneer kwam heeft hij hem nog netjes gecontroleerd, wilde hij eerst niet maar ik wilde zeker weten dat hij kon zien dat er absoluut geen grote krassen en of scheuren inzaten, zelfs aangeboden om hem te vullen met water zodat hij kon zien dat hij niet lek was, dit wilde hij niet. Aan het einde van de dag stuurde hij een foto dat hij het aquarium had gevuld en dat er een scheur inzat waardoor hij niet meer bruikbaar was, hij eiste zijn geld terug. Nou sorry, ik weet 100% zeker dat hij niet stuk was, hij heeft de hele bak kunnen controleren en dan kom je er nu als je thuis bent achter dat hij kapot is? Wie zegt mij dat dat niet onderweg tijdens de autorit is gebeurd? Daarom zeg, ik zeker als je iets gaat controleren bij iemand, garantie tot de voordeur. Ik was dus volgens deze man een leugenaar want ik had kapotte dingen verkocht en niet vermeld in een advertentie. Amehoela. Niet zeuren als je komt controleren en er thuis pas achter komt dat er andere gebreken zijn.